Жіночі сексуальні омани. Про що бреше глянець

Жіночі сексуальні омани. Про що бреше глянець


Жіночі сексуальні омани. Про що бреше глянець < br>
Алфавіт пізнається за допомогою різних абеток. З арифметикою теж все зрозуміло. А з яких джерел, дозвольте дізнатися, слід навчатися сексу? Ні, зрозуміло інстинкт, він спрацює. Але тільки в напрямку поліпшення демографії. А як на рахунок неземного блаженства і офігіванія партнера від нас? Тут, в основному, в допомогу закликають: Болталка з подругами, інтернет, Камасутру і вузькоспеціалізоване кіно. Стоп. А чи всі, викладене в даних джерелах, спрацьовує? Точну відповідь може дати тільки об’єкт, на якому відпрацьовуються отримані знання.

Так що треба залишити, на думку чоловічий братії, а що викинути з сексуальної техніки, нав’язуваної глянцем?

Жахлива звістка, «Пурпурова імла» — ця нами вельмишановна техніка ними віднесена до категорії «хлопавка на новий рік». Ні, їм вона по приколу, свою порцію веселощів вони теж отримують, але, бачте, набридає вона їм! Чет-то позаковиристее потрібно. Типу — працюй тільки язиком і губами — геть руки від жезла любові! Щоб член за гланди заходив, крутіше, виявляється тітки, треба крутіше проводити процидурку. І що за економія слини? Бажають хлопчини всесвітнього потопу, спрямованого на найдорогоціннішу їх штуковину (що, з сенбернаром нас переплутали?).

Бачили прийомчик порно-актрис у вигляді неповажного плювка в саму-то чоловічу гордість, коли оральні гри досягли піку? Новина дня: їх це бадьорить, і вони цього жадають. Попередження! Потрібна тренування, плювати теж вміти треба, а то вийде повна фігня.

А тепер міф на рахунок рослинності, вірніше її відсутності на лобку. Руку на відсіч дають — повсюдна целулоїдна гладкість у них крім сказу, нічого не викликає — повинна бути, обов’язково в тому місці хоч сама занепала чолочкою! А то задихаються від обурення мужики — вони, мовляв, не педофіли тягнутися від того, що колобродять з безволосим дитячим лобком! Жінку подавай! І взагалі на нетщательно прополоти грядки закоханий чоловік не зверне уваги, головне, щоб там не колосився незайманий амазонський ліс, а решта — дрібниці.

Повільне роздягання. І тут, хто б міг уявити, такий сюрприз виявився: знайшло б чоловіче плем’я учасника цього міфу, живого місця не лишили б. Терпіти таке знущання вони згодні, але тільки в стрип-клубі — там це за задумом необхідно — показати і подражнити. Інша справа в ліжку — кінь рветься з стійла, а тут здрасьте — гудзик типу еротично розстібається уже биту годину — швидкість роздягання в цій справі, виявляється, дамочки, потрібна нижче нормативу в армії.

Ще один підступно приховуються факти. Потіємо ми в спортзалі, давімся від заздрості, оглядаючи поглядом моделі, телевізор готові розбити, углядівши кубики на животику легкоатлеток. А вони, ці кубики, насправді чоловікам навіть огидні, оскільки нагадують хлопчиків. Про перекаченних плечах краще взагалі не заїкатися, вони їх тихо ненавидять. Ні, така дівчинка, на їхню думку, молодчинка, залізна сила волі є, треба буде — в табло зарядить нехило. Умничка. Але на цьому захоплення закінчуються, а про ніжність до неї взагалі не йдеться. Прикро до сліз. Весь пекельна праця коту під хвіст. Захопитися можуть тільки такі ж — із здобутими в поті чола кубиками. А цим, розпещеним, подобається золота середина — щось між пральною дошкою і 5-тіскладочним позиками, а саме, легкий животик.

Наступні рядки не для феміністок. Хороша коханка — добре прогинається. Ось такі справи. Припливли. Прогинатися фізично, а не розсудливо поступатися в суперечці. Отже, приймаємо колінно-ліктьову позицію і вмудряємося задерти попу вище рівня плечей. Чесно кажучи, дізнавшись цей факт, хихикнула, але вирішила перевірити на практиці і зафіксувати як же ця поза «зю» виглядає збоку (спасибі дзеркалу). Вдалося правильно скинути попку десь на десятій спробі. Перефразувавши відоме висловлювання і зробивши його своїм сексуальним девізом: вік живи — вік корячився, приступила до завзятим тренуванням своїй гнучкості.

Розберемося з позами. Визнані жіночої стороною сексуальними «виімей мене» пози чоловічий стороною не визнає, оскільки є перепоною глибокому проникненню — на смітник їх!

А взуття-то має значення. Виявляється, стукіт високих каблуків зносять дах у чоловіків. Дія виразного стуку шпильки про плитку, що наближається до чоловічої особини лоскоче їм нерви з успіхом добротного електрода. Мурашки буквально танці влаштовують у більшості носіїв гідності, яке зводиться під цей чарівний звук.

Як десерт список речей, що вбивають чоловіче сексуальне настрій:

— штани афгані, якщо навіть вони напнути на визнаній красуні;
— сценарій, коли дівочими силами жезл стає твердіше сталі і коштує по стійці струнко і … мадам ретируються, залишаючи мужчинки зі своїм членом на взводі у своїй же руці;
— ноги — їжачок (мається на увазі характеристика рослинності);
— табу і відмова в ліжку, причому нескінченні;
— діставання його після сексу своїми обнімашка і балаканиною, якщо він хоче спати;
— настрій із серії «трахни вже і відвали»;
— секс-марафон — не вистачає у них силоньок (чи то пак ерекції) на вправи протягом години, про що дамочки часто забувають.

Яких тіток довго не забудуть:

— що не соромляться свого бурхливого оргазму;
— сміливих в промовах (оповідають про свої бажання на сексодроми);
— НЕ гидливих і розуміють, що такі рідини, як сперма, слина і піт — природні, а тому не потворні;
— готових на експерименти;
— які вважають, що секс — це секс, а не засіб маніпуляції;
— щиро їх кохали, що доведено було реакцією на любовному ложі.

Може бути, що ці дівчата не зірки порноіндустрії, але запам’яталися вони чоловікам, подарованим їм задоволенням. Тому що секс між взаімновлюбленнимі партнерами приносить ні з чим незрівняне блаженство. І цей факт визнавати і чоловіками і жінками.