Жіночі пороки. А чи потрібно від них позбавлятися?

Жіночі пороки. А чи потрібно від них позбавлятися?

Жіночі пороки. А чи потрібно від них позбавлятися?
Жінки !!! Ми такі чудові і дивовижні: живемо серцем, мовою і гаманцем … Дійсно, буває, що у нас емоції б’ють через край, годинами переливаємо «з пустого в порожнє» і обожнюємо смітити грошима. Тільки, пороки це? Спробуємо розібратися разом.

«Алло, Анюта? .. Алло, Галочка? .. Алло, Вава? .. Алло, Шурочка — і всім про приголомшливу новини — Якіна, який кинув свою мару … »

Навряд чи відкрию ще одну Америку, якщо скажу, що жінка здатна годинами« висіти »на телефоні. А ще в асьці, на вулиці з подружкою і т.п. До речі, саме американські вчені «підбили» добовий жіночий словниковий потоп, і виявилося що середньостатистична сучасна «тріскачка» перемовляються чоловіків на 13-20 тисяч слів щодня (вдумайтеся, в 3 рази більше!). І пояснення у них цьому знайшлося. Просто будова мозку дам інше, ніж мозок сильної половини — в жіночому знаходиться більше клітин, які відповідають за мову. Який же це вада? Сама природа створила нас такими!

Хоча, балакучість деяких дамочок не знає кордонів — і півгодини не пройде, а на співрозмовника як сніжний ком навалиться інформація про новинки моди та засобів інтимної гігієни, останні плітки, меню на сніданок і поточні проблеми в її взаєминах з молодим людиною. Вона думає, що є пупом всесвіту, навколо якого крутиться земну кулю. А чоловіки від таких співрозмовниць приходять в тихий жах і біжать від них стрімголов. Напевно, цього типажу присвятила свій афоризм Тамара Клейман: «Одні жінки чіпають серце, а інші застряють в печінках»

Недолік таких балакучих Мамзелев очевидний — повноцінне цікаве спілкування ніколи не зможе заповнити невгамовна балакучість. Зі своєю другою половиною партнеру повинно бути цікаво, а що може бути нового і корисного в щебетанье дурною птахи? НІ-ЧО-ГО! Ні, звичайно, «тріщати» можна, але в міру.

У жінки — все серце, навіть голова

Такої думки Жан Поль. Приймати близько до серця? Ми так живемо! Спочатку сприймаємо близько, а потім бурхливо випліскуємо утворюються емоції. Чи це вада? На думку вчених, такий наш «недолік» є причиною нашої тривалості життя (а адже за статистикою ми живемо довше чоловіків). У останніх «Не виплесканние» стреси проявляються у вигляді виразок, гіпертонії, розладі нервової системи, суїцидальних схильностях і депресії. Ми ж разом зі сльозами втрачаємо дуже шкідливі речовини — пролактин і лейціненкефалін, які виробляються у відповідь на стреси і руйнівно діють на організм. Неспроста, людина, поплакати з горя, відчуває полегшення. Тільки як відомо, чоловіки не плачуть (їм з дитинства вселяють таке правило) — за що і розплачуються своїм довголіттям.

Отже, наша емоційність — це корисний атрибут статевої приналежності. Тільки треба стежити, що б не наступила стадія абсолютної емоційної неврівноваженості, що межує з верескливої ??істеричністю. Не порок, а просто жах жахливий, якщо: голосно ридати у ванній кімнаті під акомпанемент душа через те що … не поміченим їм виявилося нове плаття або колір лаку на нігтях або через це метати посуд краще олімпійського чемпіона з легкоатлетичного багатоборства або волати так, що сірчані пробки з вух повилітали у жителів найближчих будинків.

Основні причини жіночої самотності

Сумку в руку — кредитку в кишеню

Ну що? Начебто з двома жіночими псевдопорокамі все ясно. Що там за списком? Шопінг. Так, ми його любимо. З даним фактом не посперечаєшся. Середньостатистичному шопоголіку — леді по плечу за пару вихідних днів «прошвирнуться» за всіма торговим центрам, переміряти всі новинки, колекцію минулого сезону і половину стоку, помацати сотні аксесуарів, довести до сказу продавців, витримати натиск настирливих промоутероа і повернутися до домашнього вогнища ні з чим. І до речі, повернутися ДО-Воль-НОЙ! Чоловіки в шоці.

Просто заздрість

«Якщо ви хочете дізнатися недоліки дівчини, похваліть її перед подругами» , — прозорливо прорік Бенджамін Франклін (американський президент).

Тут таїти нічого, такі вже ми жінки … Ми заздримо: подружкам, сусідам, колегам і абсолютно незнайомим людям — наприклад, яких бачимо по телевізору. Асортимент об’єктів заздрості не знає кордонів — плаття, будинок, машина, коханець, зарплата, сумка, намисто та інші речі (мільйони матеріальних і на додачу мільйони не відчутних руками).

За своєю суттю ми як 5-тирічна Маша, заливається слізьми від того, що сніжинкою на Новий рік призначили Віку, а адже … «У мене і політиці красивіше, і бант більше! Иииии ».

Цей порок, спочатку зерном кинуть в жіночу грунт — а от не дати йому прорости і розростися вже індивідуальна задача для кожної жінки. На думку лікарів, заздрість (усвідомлена чи неусвідомлена) — ворог нашому здоров’ю, провокатор появи зморшок на обличчі і причина дисбалансу в душевному рівновазі. Не хочеш стати старенька Шапокляк? Тоді зведи до мінімуму порівняння себе та інших. Як не крути, все одно ти неповторна і унікальна і краще за всіх!

Крайня пунктуальність спізнюватися

Існує вислів: «Точність — ввічливість королів». Але про королев історія делікатно замовчує. А що сказати? Любимо ми спізнюватися на службу, побачення і просто на зустріч. З якої причини? Так, карти сплутала випадкова зустріч на вулиці з однокласницею з витікаючими наслідками — обговоренням всіх близьких і не дуже близьких спільних знайомих і набігом на магазини, тобто відбулася наочна демонстрація вищеперелічених пороків. Пунктуальність і жінка поняття не сумісні? Та й ладно! Деякі дотепники — чоловіки пояснюють довголіття жінок саме їх постійної звичкою спізнюватися (погодьтеся, запізнення в інший світ якраз розсудливе дія).

Жінка … або не зовсім жінка?

Бувають: занадто жінки, зовсім не жінки і дуже рідко середній варіант.
Розглянемо доступних і вітряних дівиць. Як стверджують самі мужики, що кокетка з відвертим стилем одягу, солідним послужним списком і стріляє кулеметною чергою очима не є вартим об’єктом їхньої уваги. В даному випадку чоловіча логіка дуже проста: дама повинна належати тільки йому — альфа-самця. Не кожен захоче стати латентним мазохістом (саме до цього призводять романи з гулящими дівицями), а тому відносин з такими вітряними дамочками мужики бояться як вогню.

Ось так ми розглянули ще один порок — доступність (він, на думку сильної статі один з найгірших), а найгірше його тільки подібність дами чоловікові. За задумом природи жінка — це беззахисне створіння, залежне від сильної статі. А пані, які в протиріччя своєї сакральної сутності перейняли у самців манери, звичку і життєву позицію цим тих же самих самців і відлякують. Хочете відлякати нареченого або викликати в нього жах? Тримайтеся з ним на рівних скрізь: на роботі, вдома, у ставленні до життя і т.п. А ще з гордістю за себе платите. Звичайно, і слід заробляти більше нареченого. Вічно суворий погляд, похмурий костюм, тиснява чоловіків своїм авторитетом — це про вас? Прийміть поздоровлення, ви в списку тих, у кого є порок відсутності початку «інь» з китайського закону «інь-ян».

Жінка при будь-яких обставин має бути жінкою — бовтанку-реготухою, емоційної, десь заздрісної, але при цьому загадковою, непередбачуваною і відкритої … який би її і любить Чоловік.