Жінки, які занадто сильно люблять, чи чоловіки, яких вони обирають

Жінки, які занадто сильно люблять, чи чоловіки, яких вони обирають

wqq

Почуття як наркотик. Це про любовної залежності. Здавалося б, що може бути негативного в любові ?! Попросту любов — це чудово! Мова зараз йде про залежність, як про наркоманской чи алкогольної. Тільки, на відміну від останніх, з любовною версією не закликають лікуватися, про неї складають пісні й вішають локшину на вуха глядачам різних ток-шоу.

Мабуть ця проблема не дає спокою творчим людям, на сьогодні є одна книжка, прочитавши яку можна уявити собі природу любовної залежності. Цей твір бестселер Робіна Норвуда «Жінки, які люблять занадто сильно», де героїні або любовно залежні жінки, або ті, хто в любові знайшов лише розчарування і біль.

Любовна залежність являє собою хвороблива пристрасть до коханої людини і фіксації на ньому. Алкоголіки і наркомани отримують кайф від рідини з градусом і від дози, а такі жінки кайфують від любові і емоцій, забезпечуваних цією любов’ю. Нередко в таких парах побудовані созавісмие відносини: чоловік дійсно залежимо (припустимо) від алкоголю, а від чоловіка залежить жінка. Він емоційно холодний, а вона намагається його «відігріти». Він тікає, вона наздоганяє. Він не хоче бути відповідальним навіть за своє життя, а вона жертвує собою. У таких відносинах щасливих немає, однак і розірвати їх дуже проблематично.

Практично всі психологічні проблеми, включаючи розглянуту любовну залежність, родом з дитинства. Поширений такий сценарій: дочка алкоголіка виходить заміж за людину, що має проблеми з алкоголем і вона «завдяки» повністю розмитим кордонів власної особистості прагне до постійного злиттю з ним.

Кармічний чоловік (КМ)

Життя з таким КМ якраз є яскравим прикладом любовної залежності. Як правило, жінки, зустрівши такого чоловіка, вважають, що їх звела Часть. І пішло-поїхало, життя у неї була «до» Нього і «після» Нього, тобто вона сама собі чітко її розділила на два періоди.

Вона з першого погляду розуміє, що це ВІН.

Вона виділяє його з натовпу (на конференції, в барі, в спортклубі та ін.), Як чоловіка, вигідно відрізняється від інших представників його статі. Він же такий гарний і розумний, з такою харизмою і в ньому щось є, що порушило у неї бажання йому негайно підкорятися.

Сорок хвилин знайомі, а вона вже з ним у ліжку і дуже задоволена його можливостями. Ось эдак описують свої зустрічі жінки зі своїм КМ.

Такий чоловік залежною жінці потрібен, відносини з ним для неї неоціненний досвід для усвідомлення. Як правило, досвід болючий. Але це необхідна жертва, оскільки ці відносини демонструють сліпі зони, зосередження основних травм: уникнення, зради, знехтуваним, несправедливості або приниженості.

Вихід із глухого кута

Ви зрозуміли, що ваш обранець КМ? Тільки спокій. У всьому і в чоловіках КМ можна знайти позитивну сторону. Наприклад, навряд чи хто інший вам забезпечить такий же красивий роман із загостреною чуттєвістю і гостротою відчуттів. Эдак, що якщо зведе вас часть з КМ, то відривайтеся на повну котушку, загалом, дихайте на повні груди і насолоджуйтеся, постраждати теж можна, але не забувайте радіти. Пропустіть момент з цим КМ, на горизонті намалюється новий КМ, з ним все піде за тим же сценарієм, але у більш жорсткій версії.

Чи справді не існує ліків від любовної адикції або від неї по правді не можна вилікуватися, сьогодні вважається, що в кращому випадку людина, що страждає від неї може бути певний час в «зав’язці». Не буває колишніх залежних жінок. Є одинехонек спосіб одужати від такої любові — жінка сама повинна проробити над собою колосальну роботу. Любовну залежність сучасні фахівці розглядають не як діагноз, а як початкову точку особистісного зростання.

Подарунок долі чи зцілення

Як правило, Часть входить у наше життя тихою ходою без зайвого шуму, фанфар і феєрверків. Від КМ або чоловіки з дівочих мрій Пай кардинально відрізняється, цілком можливо, що це буде скромний колега по роботі, колишній сусід по будинку, випадковий попутник у вечірній маршрутці. Проте, якщо звернутися до своєї інтуїції, то вона підкаже, що з такі відносини будуть серйозні і на довгі роки.

Жінкам, безпосередньо знайомим з любовної залежністю, ідеально підходять стабільні і спокійні партнери, які ці якості забезпечать і їхнім стосункам. Божевільних коктейлів емоцій з ним не буде. Адже жінки, що люблять занадто сильно звикли «споживати» в одному флаконі любов і ненависть, радість і горесть, щастя і відчай. Також не буде розбурхують кров полярних гойдалок з наркотичної суміші адреналіну, серотоніну і кортизолу.

Все буде просто-напросто і відкрито, без всяких ігор у переслідування і відкидання. Чоловік сказав, чоловік зробив. Подзвонить, коли обіцяв, звозить, куди обіцяв. Феєрії особливої ​​від сексу з ним не варто чекати. Звичайно, для жінки з любовної залежністю, фізична близькість є основою любові. І відсутність божевілля в сексі буде напружувати. Буде здаватися, що партнер не бажає свою супутницю, проте все не эдак, попросту в цих відносинах свій новий формат. Тут не потрібно жертвувати собою і бути готовою на все, щоб утримати партнера. І секс є просто-напросто секс, а не спосіб маніпулювання.

На спалює все на своєму шляху любов теж не слід відразу очікувати, поки доведеться задовольнятися тихою ніжністю схожою з рівним теплом від вугілля. Але пройде час, і полум’я почне розгоратися, а там і Любов не за горами.