Які іграшки вибрати в подарунок?

Які іграшки вибрати в подарунок?

Какую-мягкую-игрушку-подарить

Саме у грі в більшій мірі дитина пізнає світ. Тому роль іграшок в житті підростаючого покоління важлива. І якщо на мить забути, що діти, граючись, розвивають пам’ять, моторику, мислення і увагу, отримують уявлення про розмір, колір і структурі предметів, то іграшки просто є хорошим способом зайняти дитину. Щоб гра пішла на користь і дитині було цікаво, слід правильно їх вибирати, враховуючи вік, наявні навички і переваги дитини.

Можливо, що сьогодні книга вже не є найкращим подарунком для дорослого, але іграшки точно те, що бажає будь-яка дитина отримати на якесь торжество і просто кожен день. До речі, багатьом дітям не дозволяють заводити домашніх тварин і щоб вони не думали, як Малюк, що проживуть все життя так, без собаки, можна знайти відмінну альтернативу — іграшкового пса, який і говорить і навіть вчить, наприклад, щеня фишер прайс. Але ми трохи відволіклися. Якщо має піти в гості до сім’ї, де є дитина і ви стоїте перед вибором іграшки, то вам на допомогу перелік іграшок, підходять для кожної вікової групи.

Рекомендовані іграшки за віком

Від народження до року

Малюки тільки починають пізнавати світ, їм подобається тримати в руках різні предмети. Треба дати їм цю можливість. Найпершими іграшками дитини є легкі брязкальця, їх повинно бути декілька, причому всі різної форми, кольору, а також відмінні по звуку. Не забуваємо про якість, матеріали, з яких виготовлені брязкальця, повинні бути нетоксичними, а фарби додатково ще і стійкими.

Для старших дітей відмінно підійдуть вироби з великих блоків яскравого забарвлення — різні пірамідки і тому подібні моделі. Люблять вони возитися з кубиками (краще, якщо вони будуть дерев’яними або пластмасовими). Також малюка можна порадувати м’якою іграшкою (також варто звертати увагу на ворс — з чого зроблений, не повинно бути різкого запаху і навіть якісну м’яку іграшку треба періодично чистити або прати).

Один — три роки

Діти вступають «в контакт» з різними предметами. На вулиці дитині складуть чудову компанію м’ячі, паровозики, каталки, машинки, пісочні набори. Будинки розважать, а також посприяють в навчанні інтерактивні іграшки. У даному питанні думки розійшлися, одні вважають, що їх не слід купувати дітям до 6-ти років, інші наполягають, що сама пора з 2-х років. Насправді в цю категорію входять різні за складністю іграшки і, дійсно серед них, можна вибрати корисну і цікаву модель для 2-річну дитину. Також будинку дітей займуть іграшки, націлені на розвиток координації та моторики рук, а також вироби з великих складових.

Три — п’ять років

Пора творчості. На допомогу набори кольорових олівців, спеціальні маркери, фломастери і акварельні фарби. У дитячих магазинах та відділах для творчості в широкому асортименті представлені спеціальні набори для творчості.

Займуть дитини прості настільні ігри та конструктори. Набуттю практичних життєвих навичок посприяють іграшкові комп’ютери, телефони, лялькові будиночки і всяка іграшкова кухонне начиння для дівчаток.

П’ять — дев’ять років

Важливо з отриманням нових навичок, вчитися самостійності і «працювати» в команді. Діти в цьому віці часто захоплюються чимось, у них з’являється хобі. Треба допомогти! Юний ентомолог буде радий мікроскопу, а палеонтолог із задоволенням прийме в подарунок енциклопедію про динозаврів.

Дорослий комп’ютер рано починає цікавити дітей, а тому варто стежити за дисками (певного змісту, протипоказаного дітям зберігати треба не в доступному для них місці). А дитині купувати програми та ігри, які будуть допомагати йому в розвитку.

Актуальними іграшками для цієї категорії є конструктори, головоломки і книги.

lego-friends

Цю групу доцільно розбити на більш вузькі вікові інтервали:

    Іграшки для 5-річних. Асортимент величезний — велосипеди (бажано 2-хколесние з подстраховочний парою коліщаток), м’ячі, відеоігри, різні конструктори лего та ін., Прості музичні інструменти, лялькові театри. Для дорослої комп’ютера підійдуть CD з аудіосказкі і дитині теж можна купити особистий дитячий комп’ютер. Для дівчаток — ляльки та кухонні набори. Для хлопчиків — машинки з ДУ, поїзда. Всім підійдуть фігурки тварин, набори для творчості та сюжетно-рольові ігри.
    Іграшки для 6-річних. Рольові ігри, домашні спектаклі, різні набори для творчості, набори для збирання літаків і кораблів. На вулиці вони із задоволенням поганяють на велосипеді або з м’ячем. Будинку дітей захоплять відеоігри та будівельні конструктори.
    Іграшки для 7-мі летніх. Багато часу проводять на свіжому повітрі — ті ж велосипеди та м’ячі. До наборів для творчості додаються більш складні настільні ігри (типу Монополія) і пазли. Не втрачають актуальності різні конструктори та відеоігри. Також активному проведенню часу на повітрі посприяють будиночки на деревах, набори для плавання.
    Іграшки для 8-мілетніх. Ще їм цікаві конструктори, ляльки, відеоігри, велосипеди та набори для творчості. До цим набором можна приєднати «дослідницькі» набори та набори для дослідів, складні настільні ігри, книги, набори для колекціонування. До м’ячам доцільно придбати інший спортивний інвентар — скейтборд, ролики і ковзани.

Дев’ять — дванадцять років

Цю категорію захоплюють спільні ігри з однолітками. У загальному розумінні іграшки відходять на другий план, хоча залишаються актуальними конструктори, головоломки, настільні ігри, спортивний інвентар і дослідницькі набори. Пора мати свій особистий дорослий комп’ютер. Їм цікаво все, чим можна зайнятися в команді — від спорту до музики.