Як жінці не втратити себе через чоловіка

Як жінці не втратити себе через чоловіка

Живу їм. Досить поширене, коли жінки буквально розчиняються у своєму улюбленому чоловікові, стелячись під його ногами зручним килимком.

Рідкісний самець здатний оцінити по достоїнству таку самопожертву, в більшості випадків це сприймається як саме собою зрозуміле, а тому, дами, марні ваші клопоти. Любити себе, поважати себе — ось, що повинно бути на першому місці.

Те, що головним винуватцем жіночих страждань є чоловіча стать, багато дівчат знають не з чуток. Маса жінок мріють пізнати щастя, проте цього їм не дано, оскільки вони в якості причини свого щастя вибрали чоловіка, давши йому право панувати над своїм настроєм. Однак вірно це?

Практика річ вперта, і вона доводить, що помилочка вийшла. Не варто призначати свого благовірного пупом своєї Всесвіту, дозволяючи йому за своїм хотінням розпоряджатися вашим життям. Неприпустимо втрачати себе, підлаштовуючись під нього. Не так страшно втратити ЙОГО, куди страшніше з його вини втратити себе.

Хто б не була жінка — писана красуня або «нічого особливого», прибиральниця і успішна бізнес-леді — у всіх на першому місці у своєму житті повинна бути ви сама. Не варто розраховувати на чисті і справжні почуття від сторонньої людини, якщо самої до себе не випробовувати самоповагу і любов. Гарне тягнеться до хорошого. Якщо жінка щаслива сама по собі і може це стан підтримувати сама, то і у чоловіків, яких вона буде притягувати, наче магніт, виникне бажання зробити її щасливою.

Самець, мисливець за природою, перестає бажати ту, яка за своєю доброю волею повністю розчинилася в ньому. Йому нема кого завойовувати, ніким захоплюватися і пишатися. Що робити? Залишатися самою собою! І не забувати, що пуп Всесвіту хто завгодно, але тільки не чоловік.

З появою ЙОГО багато дівчат віддаляються від свого (з різних причин) кола друзів і подруг. І дарма! Зберігши свої колишні зв’язки, простіше не розтратити свою індивідуальність і зберегти свій внутрішній стан щастя. Не треба пірнати в сімейний побут, як у вир з головою, влаштовуйте хоч зрідка зустрічі зі своїми подружками. Також при появі улюбленого в будинку, не слід ставити хрест на колишніх своїх хобі. Взагалі у кожного в родині має бути особистий простір. Чи не кладучи свій простір на сімейний вівтар, ви повинні поважати його право на відпочинок від спілкування з вами, помріяти на самоті, розслабитися.

Відчувши поводок на своїй шиї, чоловік на автоматі намагається від нього звільнитися. І це вірно. Друга половина, будь це вона чи він, не є нашою приватною власністю. Ніхто нікому не зобов’язаний виконувати за помахом чарівної палички всі бажання партнера, і на всі 100% відповідати його очікуванням.

У відносинах (в розумних звичайно межах) повинні бути і конфлікти і розбіжності. Якщо немає проблем, то, значить, немає самих відносин — вважайте це законом. Просто треба підійти з розумом до обговорення поточної проблеми і навчитися домовлятися. Багато жінок, боячись залишитися одній, підлаштовуються під свого партнера, закривають очі на його несправедливі вчинки і мовчки ковтають образи. Навіть найбільша помилка! Нехай хоч він буде принцом на білому Мерседесі, хоч доларовим мільярдером або першим хлопцем на селі — не можна через нього втрачати своє самоповагу!

І ще, довіряйте своїй половинці. Не варто себе накручувати на порожньому місці. Чому судилося, тому і бути, а якщо він дійсно ВАШ, то він не піде. А пішов, так і скатертиною доріжка. Ви зустрінете кращого!