Як приймати вітаміни — 5 секретів

Як приймати вітаміни — 5 секретів

Як приймати вітаміни - 5 секретів

Пийте соки! Фруктові та овочеві! Відомий заклик людей у ??білих халатах. Але багато не п’ють, мало того ще й не їдять яблука-морквини в потрібному (знову ж докторами встановленому) обсязі. Чи не доїдає народ натуральних вітамінів. А навіщо? Адже є чудесні баночки, містять щонайменше чудові пілюльки і таблетки. Ковтнув одну, що відро черешні з’їв. І знову ж найчастіше ми купуємо вітамінні комплекси, нав’язані рекламою, сусідами і друзями, а не за рецептом, виписаним лікарем після обстеження.

Ковтати або не ковтати? Ось в чому питання! Виявляється, твердження лікарів про обов’язкове весняному прийомі вітамінів відноситься до категорії: «міфи». При нормальному харчуванні людина повністю забезпечує свій організм в необхідних мінералах і вітамінах. Щоб розуміти що таке «нормальне харчування» наведемо список необхідних продуктів. Отже, для середньостатистичної людини, ведучого звичайний сидячий спосіб життя і роботи в меню одного дня треба включити:

Джерела вітамінів:
< br /> — курячі яйця (2 шт.);
— яловичу печінку (100 гр.);
— солодкий перець червоного кольору;
— соняшникова олія (пару ложок, наприклад, в салаті).

Джерела мінералів:
— злегка підсолена картопля;
— сир (100 гр.);
— хліб (переважніше цільнозерновий).

Де роздобути вітамін D? Наступний досить живучий міф, нібито людям, що живуть в нашому суворому кліматі, де зима значно «відхоплює» енну кількість днів від весни-осені, для поповнення запасів даного вітаміну потрібно синтетична таблетка, його містить.

Морепродукти, жирна риба, горіхи їсти взимку? Є. Ось вони і є прекрасним натуральним джерелом вітаміну D.

Меню любителя спорту Піддаючи свій організм серйозних тренувань, слід подбати про підтримку імунної системи, а саме забезпечити її вітаміном C (капуста білокачанна , цибуля ріпчаста, ківі, цитрусові, шипшина).

Для кращої роботи під напругою суглобів і зв’язок необхідний вітамін D (риба, горіхи, яйця).

Для відновлення м’язів потрібно вітамін В12, що володіє анаболічним ефектом (будь печінка).

Раціон офісного працівника Що таке офісне життя? Стрес і робота мозку. Для боротьби з першим і підтримкою другого знадобляться вітаміни групи B (цільнозерновий хліб, молоко, сир, сир, яйця і будь-яке м’ясо).

Підтримка вегетаріанців Для підтримки здоров’я організму без амінокислоти метіонін не обійтися, натуральний джерело її тваринні білки, які не входять до меню вегетаріанців. Єдиний варіант — харчові добавки.

Недобір фруктів-овочів Тим, хто мало вживає фрукти-овочі можна поступити одним із способів: приймати за рецептом лікаря вітамінно-мінеральний комплекс або переглянути своє меню і включити в нього достатня кількість натуральних вітамінів.

Вітаміни: міфи і реальність Вітамінів багато не буває

Все що надмірно, то не здраво. Передозування найкорисніших вітамінів / мінералів може «порадувати» неприємними побічними ефектами. Алергію забезпечать лідери: фолієва кислота, аскорбінова кислота, В1 і В12, а також у меншій мірі: В2, В6, РР.

«Складировать» жиророзчинні вітаміни: А / D / Е теж не варто. Оскільки висновок даних вітамінів не здійснюється нирками, відбувається їх накопичення у великих кількостях, і вони переходять у розряд токсичних.

Кальцію немає, значить, життя немає

Даний мінерал користується величезним попитом у обивателя, про що знають виробники ліків , які в таємниці мріють бути основним його постачальником для людини. Переломи, випадають волосся, ламаються нігті — брак кальцію. А де взяти? Його відсоток засвоювання з їжі становить не більше 30-ти. Пігулка!

Все він прекрасно засвоюється, головне, треба знати з чого організм буде його добувати. Ситуацію врятують сир або сир (100 гр. / День), пара чашок молока. І не забувати про фосфор, з яким кальцій веселіше засвоюється. Так що до сиру або сирному соусу не завадить додати рибу.

Ознаки нестачі вітамінів: млявість і слабкість

Визначити дійсну «брак» вітамінів можна тільки досвідченим шляхом, за допомогою здачі крові на аналіз (вітамінно-мінеральний профіль). Слабкість і млявість можуть спровокувати безлічі причин і необов’язково виявляться винними вітаміни.

Жінки мають потребу в залозі в таблетках

Знову ж маркетологи постаралися. Типу щомісячні втрати крові викликають дефіцит заліза, що виливається у свою чергу у вигляді ламких нігтів, випадають волосся і блідого кольору обличчя. Регулярні втрати крові закладені в жінку самою природою, яка також подбала про відновлення, тому досить нормально харчуватися і все прекрасно відновиться (синтетичне залізо знадобиться, якщо були великі втрати крові).

Майбутня мама повинна їсти вітаміни за двох

Живий міф, що майбутнім мамам треба їсти, пити і приймати вітаміни за двох. Якщо у вагітної жінки немає проблем зі здоров’ям, якщо вона правильно харчується і активно НЕ займається спортом, то вона не потребує додаткової хімії (виняток становить призначення лікаря з яких-небудь показаннями). Індивідуально призначати собі вітаміни настійно не рекомендується, це прямий обов’язок лікаря. Для прикладу кілька корисних властивостей вітамінів для майбутньої дитини: фолієва кислота (сприяє правильному розвитку плода), вітамін В5 — зменшує ризик схильності алергії.