Як поводитися на першому побаченні

Як поводитися на першому побаченні

Як поводитися на першому побаченні
Тепла червневий вечір. Макіяж, зачіска, одяг — все гаразд, Ви готові йти на побачення. Вам дуже подобається чоловік, який запросив Вас і, звичайно ж, Вам хочеться справити на нього враження. Раз вже перше побачення призначено, значить перше враження вже позаду: Ви йому виразно сподобалися і можна вести себе більш розкуто. Але пані дуже часто роблять помилки, які не можна допускати.

Як поводитися на першому побаченні, щоб не зіпсувати про себе враження зустрітися з цією людиною ще раз? Трохи про чоловічу психологію. Усі чоловіки бояться втратити свободу і вже тим більше закохатися. Вони позиціонують себе як мужніх, сильних, з твердим непохитним характером левів, а насправді вони іноді не дотягують навіть до маленьких домашніх котиків. Ми те, це знаємо, але не скажемо нашим «тиграм» про це. Чоловіки розповідають про те, що їм подобаються стервозні дівчата з трохи божевільним характером, але чомусь одружуються на зовсім інших представниць прекрасної статі. От і думайте з самого початку, яких відносин ви хочете і їх підсумок.

Тепер про головне. Перше правило. Не вживайте багато алкоголю — чоловік підсвідомо вибирає мати майбутніх дітей і люблячу дружину. Навряд чи такі асоціації пов’язані з дівчиною, яка п’є багато алкоголю. Тим більше Ви можете взболтнуть зайвого, про що швидше за все згодом пошкодуєте. Але сто грам червоного вина, думаю, не затьмарять обстановку, а навпаки додадуть кілька іскорок романтизму і знімуть напругу між Вами.

Не беріть з собою мобільний телефон або поставте на беззвучний режим — як завжди в самий невідповідний момент можуть зателефонувати з роботи або з дому, а ще гірше, якщо це колишній хлопець раптом випадково помилиться номером. Повірте, завжди відбуваються самі незвичайні речі, тому будьте пильні. Якщо вам раптом запропонують вибрати ресторан або кафе, то вже постарайтеся вибрати той, де ви не зустрінете знайомих і друзів — ви будете почувати себе ніяково.

Як поводитися на першому побаченні Ніколи не порівнюйте нового партнера зі своїм колишнім бойфрендом. По-перше, це зачепить його самолюбство, а по-друге , значить, Ви просто не готові будувати нові відносини.

Не критикуйте їжу в ресторані. Звичайно, якщо Вам подали дуже не смачно або зіпсоване блюдо щось сказати невдоволення шеф-кухарю варто, але дуже коректно, без шуму. Адже якщо Ви будете дуже відкрито і завзято критикувати приготоване, чоловік відразу ж спроектує на майбутні відносини і швидше за все буде думати, що критика пошириться і на нього. У голові буде одне питання: «А що буде через місяць?».

Не питайте про гроші і матеріальному благополуччі при першій зустрічі. Чоловік подумає, що тільки це Вас і цікавить. Якщо на даний момент у нього труднощі, то крім досади і зіпсованого настрою до кінця вечора Ви нічого не побачите.

Не говоріть про весілля і дітей — занадто рано. Ви злякаєте свого обранця золотою кліткою подружнього життя. Повторюся — чоловіки без особливого задоволення відмовляються від свободи.

Краще багато не розповідати про себе в перший раз і не затягувати побачення, щоб було про що поговорити наступного разу. Залиште трохи ореолу таємниці навколо себе. Чоловіки люблять розгадувати загадки.

Не погоджуйтеся продовжити Ваше побачення будинку у молодої людини, навіть якщо всі замело снігом, таксі не приймають виклик, хуртовина, мороз або інші стихійні лиха. Ну, якщо звичайно це не є Вашою метою на сьогоднішній вечір.

Ніякого сексу на першому побаченні! Навіть не думайте! Згадайте, що таке жіноча гордість.
Ви зустрінете хорошого і вірного супутника життя, якщо самі станете такої — впевненою в собі жінкою, оптимістичною, милою і доброю. Чоловіки люблять «домашніх кішечок», які лише зрідка випускають свої кігтики.

І пам’ятайте, посмішка і гарний настрій — Ваша головна зброя.