Вибираємо подарунки колегам на Новий рік

Вибираємо подарунки колегам на Новий рік

Вибираємо подарунки колегам на Новий рік
На Новий рік подарунки дарують зазвичай не тільки родичам і друзям, а й начальству, діловим партнерам і колегам по роботі. Чи потрібно готувати презенти товаришам по службі? Що ж краще їм подарувати?

Звичайно, все залежить тільки від вашого бажання, але дарувати подарунки колегам, можна сказати, потрібно, але тільки в тому випадку, якщо ваш колектив дружний. Обмін подарунками додатково зміцнить ваші стосунки і створить веселу новорічну атмосферу. Якщо ви зважилися дарувати презенти, то в колективі не повинно бути винятків, або всім, або нікому.

На вибір подарунка і його вартість, насамперед, впливає величина колективу, а також традицій вашої компанії. Згідно корпоративній етиці вартість подарунка офіційним особам не повинна перевищувати 5 доларів. Якщо колектив великий, то цілком припустимо привітати всіх новорічними листівками і теплими побажаннями. Якщо колектив середній, то можна до листівок додати невеликі сувенірчики. В якості подарунка колегам підійдуть ялинкові прикраси, якими потім, наприклад, можна прикрасити кабінет або робоче місце. Ароматизовані або декоративні свічки — теж хороший подарунок для співробітників.

Якщо ж вам хочеться піднести теплий презент, подаруйте маленький живий квітка або рослина в горщику. Наприклад, «грошове» дерево або кругленький кактус будуть доречними.

Що стосується гумористичних подарунків, то їх вибирати слід з обережністю, не всі володіють хорошим почуттям гумору. Якщо ж ви впевнені, що ці колеги точно оцінять ваші розіграші, сміливо жартуєте. Адже Новий рік — свято веселощів і пустощів. Можна підготувати смішну сценку або намалювати гумористичну стінгазету, у якій розмістити дружні шаржі, але не на окремих колег, а на кожного.

Вибираємо подарунки колегам на Новий рік До вибору подарунка для начальника слід поставитися з повною відповідальністю. Щоб не вийшло змагання, хто з працівників подарує кращий, подарунок повинен бути один від усіх колег. Не варто підносити ювелірні вироби, це вважається поганим тоном. Наприклад, можна подарувати настільний кришталевий настільний сувенір, якщо начальник жінка, або дорогу чорнильну ручку — якщо чоловік. І тому, й іншому гарним подарунком будуть наручний годинник, тільки не забудьте правильно виставити час.

Будь-який подарунок найкраще упакувати в святкову упаковку або навіть в яскраву різнокольорову папір, додатково можна прикрасити бантиком або стрічкою. Запакований подарунок буде виглядати оригінальніше.

Що стосується начальника, то йому теж слід привітати своїх підлеглих. У багатьох компаніях співробітникам прийнято дарувати новорічні премії або тринадцяту зарплату. Не зайвим буде і новорічний фуршет з танцями та захоплюючими конкурсами. Якщо масштаби компанії просто не дозволяють замовити дорогий ресторан і море шампанського, не біда. Ви прекрасно відзначите Новий рік в офісі компанії, головне ж не місце гулянки і наявність делікатесів, а тепла дружня обстановка.