Типи жінок очима чоловіків

Типи жінок очима чоловіків

133
Чоловіки, істоти високоінтелектуальні, люблять ділити все живе і неживе на класи, групи і види. І жінки теж потрапили під каток їхнього прагнення все класифікувати і розкласти по поличках.
Товстуха на дієті

Цей тип частіше зустрічається за обідом або вечерею. Після вдало з’їденого другий дівчина згадує про залишки фігури і тому тістечко їсть вже зі сльозами на очах. При різкому посиленні бажання схуднути дівчина шукає інформацію про нових і надефективних дієтах, дає клятву виключення з меню солодкого і жирного. В особливо гострих випадках дівчина слідує порадам обраної дієти, але, оскільки голод не тітка, напади діетолюбія швидко змінюються поїданням заборонених смакоти. Тому напади абсолютно безпечні для наявних кілограм дівчини, але не безпечні для нервів чоловіки.

Ніжна дінамщицамі

Як правило, таку дівчину секс не цікавить взагалі. А може, вона взагалі незаймана. Але зате просто зобов’язана переконатися в тому, що вона бажана, красива і сексапільна. Для цього їй потрібен тестер-чоловік. Вона провокує, роздає аванси, заводить недвозначні розмови. Але як тільки чоловік, повіривши в її заклики, переходить до активних дій, вона ображається до глибини душі і йде. А чоловік адже дійсно її неправильно зрозумів — вона секс і не пропонувала, вона хотіла пересвідчитися в своїй привабливості.

Синя панчоха з дипломом

Вона може бути в діловому костюмі або м’ятих джинсах — суті це не міняє. Борошно повторює подвиг Софії Склодовської, і чоловік менше, ніж Кюрі, її не цікавить. Всім іншим недоумкам категорично заборонено до неї наближатися на відстань витягнутої руки із затиснутим в ній скальпелем, яким вона щойно препарувала жабу. Вечори її зайняті читанням книг Олени Реріх, і вона зневажає тих, хто плутає хепенінг з петтінгом. З часом всі чоловіки, навіть розбираються в гносеології, шукають більш привітних подружок. А дипломований панчіх так і живе в тиші бібліотек до самої, ніким не поміченою, смерті.

Монашка в покути

Пройшовши етап емо, дівчина зрозуміла, що ніщо земне, в тому числі чоловіки, її не цікавлять. Її їжа — сонячні промені і одкровення пророків, її одяг — лахміття, а захоплення — самокатування моральне, а то й фізичне. Вона знає, що справжнє життя — попереду, після вдосконалення і низки перероджень. І перероджуватися вона почала вже зараз — дух безтілесний, на якого вона схожа, вже сьогодні всіх дістав голосінням про сенс життя і цитатами з Заратустри.

Вразлива блондинка

Причому, блондинка — це не колір волосся, це спосіб сприйняття навколишнього світу, в тому числі і чоловіки, як його частини. Одне добре — її дуже легко вразити. Вона до сліз захопиться бутоном троянди, очманіє від подарованої зірки і віддасться за пісню біля багаття. Але будьте готові, що ніжну дівчину всюди підстерігають чуттєві подразники — роздавлені павучки, нервовий погляд касира в супермаркеті, ДТП з вечірніх новин. У кожному випадку вам гарантовані літри сліз, заламування рук і гнівні монологи. Істерики закочує часто і, щоб їх пережити, потрібні бетонні нерви, які дуже швидко зовсім закінчуються. А якщо вона ще й запідозрить чоловіка в бездушності і черствості (відмовився робити дохлої миші штучної дихання рот в рот), то лекція про боротьбу добра і зла, щедро пересипана докорами вам гарантована. А від неї навіть сталеві канати ізмочаліваются в мотлох за лічені дні.

Квочка домашня

Просто мрія домостроевца. Чоловік по приходу додому роздається по чотири смачних страви з мудрованими назвами. Поки чоловік їсть, вона дивиться на нього відданими коров’ячими очима і розчулюється. У шафі купа випрасуваних сорочок, а шкарпетки всі складені попарно. Ні пилинки, ні смітинки, тільки герань пахне на всю квартиру. Прекрасно виконує функції посудомийки, пральної машини і швабри. У перерві між прасуванням і приготуванням народжує дітей. Одне погано — всі розмови і інтереси зводяться до поліпшення побуту і планах благоустрою вашого гніздечка. Марно підсовувати книжки, вона прекрасно обходиться журналами «Ліза» і «Единственная». Але якщо робити знижку інтелекту, то дуже корисне в господарстві істота.

Длінноножка широкогруда
У цих дівчаток є дві основоположні частини тіла — ноги і груди. Обидві частини чудових розмірів і навіть деяким чином зрослися. Тобто ноги починаються відразу від видатної грудей і тривають дуже довго, закінчуючись лише туфлями для стриптизу на високих підборах і толстенной платформі. Дівчина намагається одягатися так, щоб найкращі її частини були якомога помітніше, тобто завдання топіка не дати грудей вивалитися повністю, а пояса, гордо іменує спідницею, прикрити місце з’єднання основних частин тіла дівчини. А вони настільки значущі, що на їх фоні інші частини тіла практично непомітні, і навіть компенсують маленький обсяг черепної коробки і руки, що виросли з задньої частини місця з’єднання власне ніг і грудей.

Активістка рівноправна
Саме вона виносить коня на скаку з палаючої хати і обдаровує рублем нужденних. На роботі вона будує кар’єру, вечорами вивчає іспанську, ночами в’яже светр з вовни гімалайської лами, вранці — обов’язкова пробіжка. Вона прибіжить рятувати подругу від депресії, мимохідь перевстановить систему на комп’ютері, на неї можна безбоязно залишити улюблений кактус, спанієля і чоловіка з трьома дітьми. Вона напише доповідь, відремонтує люстру і заплатить в ресторані. І все це бігом і з коханим під пахвою.
Естетка вибаглива

Ця дівчина не тільки знає всі про гігієну і красі, але і володіє тонкою душевною організацією, помноженої на завищений поріг гидливості. Тютюновий дим їй смердить, щетина у неї викликає нудоту, а тільки вид надітий лише позавчора шкарпеток може закінчиться непритомністю. Перед побаченням прийміть ванну з розчину хлорки, речі обробіть дустом і прожарьте з двох сторін розжареною праскою. І не здумайте чхнути або кашлянути — в іншому випадку вас визначать у тіфознікі і відправлять на карантин. Якщо справа дійшла до поцілунків, то попередньо з’їжте флакончик з освіжувачем і більше рот не відкривайте.
Вдова скорбна

Це не статус і навіть не траур про почівшем чоловіка. Це стан душі і діагноз світогляду. І чоловік (а скоріше всього і не один) в більшості випадків живий, але він ніби вмер в результаті розлучення. А якщо дійсно пішов у кращий світ, то траур про нього буде ще яскравіше і триваліша. Впиваючись власним горем, нарікаючи на чорну несправедливість долі, жінка підносить колишнього чоловіка на п’єдестал, а потім плекає пам’ять про нього як про втрачене національне надбання. З часом образ чоловіка світлішає до святості, обростає міфами і легендами, тому кожен наступний чоловік буде, звичайно ж, гірше попереднього. Про що йому буде щодня, з пристрастю повторювати, домагаючись хоч відокремленого схожості з спочилим ідеалом. Але чоловік може бути твердо впевнений, що після своєї смерті він займе гідне місце в сонмі подружжя-небожителів, і хоч ніколи не зрівняється, наприклад, з третім, але саме вас будуть ставити в приклад вісімнадцятого. І вісімнадцятого буде також його люто ненавидіти, як він свого часу — третього.
Пилосос позолочений

Чи може жінка з чоловіка зробити мільйонера? Саме ця і зможе, але на старті їй потрібен мільярдер. Запити її були великі і до зустрічі з вами, а вже після вона міцно і надовго пропишеться у вашому гаманці. І скільки б там не було грошей, їй буде мало. Дасте більше — моментально збільшаться запити. Не дасте — все одно збільшаться. Вона, озброївшись рекламою, яка, як відомо двигун торгівлі, дуже швидко придумає що ж їй треба ще. А те, що їй треба неодмінно дороге, тому що за її тверде переконання, тільки дорога річ варто її уваги, і з двох абсолютно однакових речей вона вибере ту, яка дорожче. Тому що її статус їй набагато важливіше вашого фінансової кризи. А якщо криза затягнеться до того, що сто п’ятнадцятий пару босоніжок їй доведеться взяти зі знижкою, то вона, не замислюючись, змінить вас на більш платоспроможного. А поки шукає, зробить дірку в голові з розміром з місячний кратер на тему вашої фінансової та чоловічої неспроможності.

Мечтунья захмарна
З раннього дитинства просиджувала в затишному куточку з черговою книжкою замість того, щоб бігати з подружками у дворі і знайомитися з реальністю. З маси прочитаних книг винесла образ принца, який приїде за нею на прекрасному автомобілі з відкритим верхом, якщо не повторюватися з червоними вітрилами. Сімейне життя їй представляється низкою балів, зітхань на підмісячної лавці і кружляння вальсу квітів. Тому виживе тільки з чоловіком, який захоче стати романтичним героєм, пристрасним казанова і турботливим татком одночасно. Чоловік, не відволікаючись від серенад, повинен заробляти достатньо грошей, щоб задовольняти спонтанно виникаючі романтичні устремління, і при цьому готувати земну їжу і прати заляпані морозивом блузки. З часом треба ще вивчитися на психотерапевта, щоб вчасно і максимально ніжно заліковувати рани, нанесені мечтунье суворою реальністю.