Тест: перевір себе на стервозність

Тест: перевір себе на стервозність

Тест: перевір себе на стервозність
Стерво — кошмар всіх чоловіків і еталон багатьох жінок. Але чи правда, що стервам живеться легко? Як перевірити себе на стервозність?

Портрет стерви

Хто така стерва? Які її відмітні ознаки, погляди на світ і повадки?

Зовнішність. Стерво любить себе і звикла всіляко пестити свою зовнішність. Її важко застати незачесаної або в недоглянутою вигляді. Вона охоче витрачає гроші (свої і чужі) на власне преображення: одяг, салонні процедури і т.д. Вона завжди виглядає дещо зарозуміло, але в цьому полягає частина її шарму. Холодний пронизливий погляд, стиснуті губи … Чоловікові потрібно чимало сміливості, щоб познайомитися з такою Сніговою королевою.

Поведінка. Тримається з великою гідністю і чималою часткою сарказму. Як правило, у стерви є почуття гумору, а мова гострий як бритва. Вона цинічна, реалістична і скептично налаштована до всього. Воліє не довіряти людям. Швидше хитра, ніж розумна, і майстерно маніпулює оточуючими. Ненавидить критику. За кожне необережне слово на свою адресу може видати блискучий сеанс «словесної прочуханки», після якого її жертва ризикує набути чимало нових комплексів.

Мети. Можуть бути самими різними, але стерво завжди чітко знає, чого хоче, і домагається цього якими доступними засобами. Як правило, стерво, незважаючи на зовнішню впевненість у собі і самодостатність, прагне знову і знову самостверджуватися. Нерідко за рахунок інших людей.

Чоловіки. Поруч зі стервом може ужитися далеко не кожен чоловік. Як правило, до таких дівчат тягнуться молоді люди двох категорій. По-перше, підкаблучник, приголосні на пасивну роль у відносинах. Вони перебувають в такому шоці від того, що на них звернула увагу настільки шикарна жінка, що готові терпіти всі її шпильки на свою адресу.

Ще на таких жінок можуть «западати» вольові та сильні духом чоловіки, яким хочеться мати у відносинах «гідного суперника». Таким цікаво розігрувати партію «приборкання норовливої».

Одне з чудових якостей будь стерви — вміння про себе подбати. Вона так любить себе, що ніколи не дасть себе в образу і завжди створить собі максимально комфортні умови. Ще одна перевага стерви: відсутність почуття провини. Вона ніколи себе не лає і не карає за «помилки і недоліки». Стерво ніколи не вважає себе винною і ні за що не виправдовується (А якщо виправдовується, значить, швидше за все, це просто частина її великої гри).

Тест на стервозність

Якщо хочеш дізнатися, наскільки ти стервозна, пройди наш тест. Відповідай максимально чесно.

1. Ти прийшла на вечірку в розкішному платті і раптом бачиш дівицю в точно такому ж вбранні. Твої дії:

А) розстрою, звичайно. Але що поробиш. Постараюся тусуватися подалі від свого двійника.

Б) Знайду спосіб перетворити свою сукню, наприклад, за допомогою шарфика або аксесуарів. А якщо такої можливості немає, буду відбуватися жартами, блищати дотепністю і все одно зможу затьмарити і ту дівчину, і всіх інших.

В) «Випадково» обіллю її сукня червоним вином — і проблема вирішена.

2. Твій МЧ збирається на тусовку з друзями. Тебе не кличе. Що предпрімешь?

А) Буду сидіти вдома і грузиться на тему: що я зробила не так, чому він не хоче проводити зі мною час і т.д.

Б) Скористаюся вільним ввечері, щоб влаштувати супердевічнік. Або просто побалуйте себе салоном краси / масажем / фітнес тренуванням.

В) Піду в клуб і склею мужика на заміну. А мій МЧ хай знає, що таку жінку, як я, ні на секунду не можна залишити без уваги.

3. Начальство на роботі зробило тобі догану. Твоя реакція:

А) Буду лаяти себе за те, що допустила помилку.

Б) Будь-яким способом поверну ситуацію на свою користь. Блешню талантом, перевиконавши норму або ще якось виділитися, щоб начальник злякався втратити такий цінний кадр.

В) закачано скандал. Або перекласти провину на інших. Або просто звільнюсь. Вони ще пошкодують.

4. Ти викрила чоловіка в невірності. Твої дії:

А) Життя скінчилося! Піду повішуся. Але спочатку все-таки постараюся його вблагати, щоб він мене не кидав.

Б) Відмінно! Це мені привід задуматися про те, що не так в наших відносинах і що я можу змінити. Я проаналізую свої помилки, і моє життя стане ще краще, неважливо з ним або без нього.

В) Ось це везіння! Тепер він у мене на гачку і я зможу шантажувати його цієї зрадою до кінця його днів. З чого б почати? Може, з діамантового кільця?

5. Тебе найближче девіз:

А) Від долі не втечеш.

Б) Все, що не робиться — все на краще.

В) Я — ляльковод, а всі інші — просто мої маріонетки.

Підводимо підсумки

А тепер порахуй, яких відповідей у ??тебе більше.

Якщо переважають відповіді А, значить, тобі явно не вистачає стервозності. Ти занадто звикла до ролі пасивної жертви. Але ця роль не допоможе тобі змінити своє життя і добитися бажаного. Спробуй сама керувати своїм життям! Уяви себе режисером у власному театрі. І ти побачиш, що вже не просто безпорадна тріска на хвилях долі.

Якщо у тебе більше відповідей Б, значить, ти ідеальна стерво. Поєднуючи в собі винахідливість і психологічну гнучкість, ти легко йдеш по життю, майстерно домагаючись все, що тобі потрібно. Продовжуй обережно балансувати на цій межі, і ти досягнеш всього. Головне, будь готова посміятися не тільки над іншими, а й над собою. Тоді твоя стервозність НЕ БУДЕ відштовхувати людей. Ну або хоча б не всіх.

І нарешті, якщо у тебе набралося багато відповідей В, значить твоя стервозність вже давно вийшла з-під контролю. Ти сама замкнула себе в образі «крутий дамочки». Але якщо раніше цей образ допомагав тобі постояти за себе, то зараз він скоріше обмежує твої можливості.

Спробуй мислити гнучкіше і бути трішки хитріше. Тоді твої справи підуть куди успішніше. Пам’ятай, життя буде такою, як ти захочеш. Але не варто проймати лобом стінки. Діючи напролом, ти лише витрачаєш дорогоцінну енергію даремно. Займися позитивної психологією і ти побачиш, що є куди більш прості і приємні способи виконувати бажання.