Татуйовані люди більш агресивні

Татуйовані люди більш агресивні

татуировки

Татуювання, як «прикраса» тільки засуджених та байкерів, відходить у минуле. Такий розпис тіла, як кажуть, пішла в народ. Невідомо, що змусило вчених взятися за дослідження татуювань, але результат такий: люд без «прикрас» менш агресивні і їх не этак тягне бунтувати, як людей з татуюваннями.

Вікова група учасників експерименту: 20-58 років. Загальна кількість добровольців 378 осіб, з них жінок — 181 і чоловіків — 197. Прикрашений тату був кожен 4-й учасник, всього — 97 осіб. За соціальним статусом і рівнем освіти ці групи виявилися рівними. Також визначилося рівна кількість чоловіків і жінок з тату. Але народ з татуюваннями виявилися більш агресивними і з більш високим рівнем бунтарства і гніву, ніж учасники без «прикрас».

Причому, вченими помічена тяга людей з татуюваннями до реактивного бунтарства. Тобто, якщо вони потрапляли під роздачу авторитетної особи, це у них викликало злість і відповідну реакцію. При цьому вчені не помітили, що вони можуть проявляти проактивное бунтарство (це коли людина щось робить, незважаючи на заборону). Дослідники прийшли до висновку, що людей до майстра тату призводять негативні емоції, джерело яких є їх високий рівень реактивного бунтарства. Іншими словами тату можна сприймати як своєрідний прояв бунтарства.