Що про вас може розповісти нижня білизна?

Що про вас може розповісти нижня білизна?

dsfsdf

Буває этак, що справа дійшла до ліжка, а нова супутниця ще «темна конячка». Щоб дізнатися людини, як кажуть, з ним треба з’їсти пуд солі. А якщо невмочь чекати, якщо треба зараз мати уявлення з ким звела часть? Тоді треба подивитися на її нижню білизну, воно повідає вам, хто перед вами — скромниця або сексуальна тигриця, природжена кокетка або дама, насамперед віддає перевагу комфорт. Напевно і жінкам буде цікаво дізнатися, яку взаємозв’язок встановили психологи між вибором трусиків і характером їх власниці і перевірити, чи вірні здогадки?

Бавовняні трусики

Щирі хохотушки, до безумства люблячі сміятися. Чудесно! Этак тримати! Ви настільки чарівно смієтеся, що оточуючі мимоволі розпливаються в усмішці. У зовсім юному віці ви робили спроби «навести мости» з усіма оточуючими вас людьми. Роки пролетіли, але в цьому питанні ви стабільні і не втратили здатність добре відчувати людей. Якщо з вашого оточення комусь знадобиться порада, то ви перша, кому вони звернуться, оскільки сподіваються, що отримають делікатний і чесну відповідь.

Шортики

Любительки обіймів. У вас бачать кращу подругу з романтичної комедії. Друзі, які зіткнулися з проблемами, саме вас бачать першою, яка примчала до них на допомогу. Ви практично досконалі в плануванні бюджету, що не можна сказати про час, а тому вам притаманні часті запізнення. Однак очікують вас люд недовго сердяться з цього приводу, оскільки пасують побачивши вашої чарівної посмішки і під напором вашого неймовірної кількості позитивної енергії.

Трусики з високою талією

У вас є відчуття, що народилися не в ту епоху, трохи запізнилися на кілька десятиліть. Ви не приймаєте сучасну поп-культуру, ваша мрія замінити сьогоднішніх зірочок зірками колишніх часів. Ви віддаєте перевагу помаду червоного відтінку, яка, до речі, вам неймовірно йде. Ви чарівні!

Трусики-танга

Вибір амбітних натур. Вас не збентежити і не злякати ніякими перешкодами, якщо перед вами стоїть особиста або професійне мету. На іншій чаші ваг ваша щира любов до рідних і близьким людям, які бачать в вас дуже зібраного людини. Ця любов врівноважує вашу амбітність.

Мереживо

Вам хочеться змінити повсякденне життя, додавши в неї більше елегантності. Вам подобається образ Софі Лорен, але ви не любите йти второваною стежкою, воліючи самостійно прокладати новий шлях. Ви знайшли ідеальне співвідношення між практичністю і стилем. Ви не будете «шкутильгати» на шпильках заради моди, побачити вас на таких каблуках можна тільки в одному випадку, якщо вам на них буде абсолютно комфортно.

Трусики з написами

Ви справжня енеджайзер, не втрачає свого запасу енергії з 20 років. Вам приводиться не раз чути від оточуючих, як ви чарівні, чарівні і енергійні. Хоча при цьому ваш лобик морщиться, насправді в душі ви радієте таких визначень. Ви давня прихильниця радіо ефірів і великий знавець сучасних хітів. А ще вам подобаються собаки, яких проходячи повз них, ви обов’язково погладите.

«Бабусин» білизну

Стилю ви відвели місце на задвірках, на першому місці комфорт. У вашому гардеробі знайдеться місце для плаття, за умови його цінової доступності і абсолютного комфорту при носінні. Ваша астения — маленькі солодощі, смачненькі і миленькі.

Панталони

Напевно, ви любителька всього вантажного. А може ваша дата народження 19 століття, коли це білизна була на піку популярності?