Розставання за знаками зодіаку

Розставання за знаками зодіаку

Рейтинг вірності мужів за знаком зодіаку
« Розставання — це маленька смерть »- напевно, кожен з нас хоча б раз чув цю фразу. Розставання — це завжди біль, переживання, терзання і муки для двох люблячих сердець, яким в цьому житті довелося розлучитися.

Але давайте, все ж, звернемося до астрології і спробуємо з’ясувати, як переживають біль розставання представники різних знаків зодіаку.

< b> Овен

Представники знаку Овен досить болісно переживають будь-яку невдачу, що стосується особистого життя. Однак найчастіше ці переживання тривають недовго — багато хто вже через кілька днів «приходять в себе» і налаштовуються на нові відносини. «У вир з головою» і «клин клином» — саме ці фрази можуть повною мірою описати стан Овна після розставання.

Телець

Один із знаків, який розлучається довго і болісно. Будь любовні відносини вони намагаються до останнього зберегти, не бажаючи розлучатися, навіть якщо разом бути вже нестерпно.

Близнюки

Люди-Близнюки самі по собі досить легковажні і до будь-яких відносин відносяться легко. Тому і розставання для них — це не привід впадати у відчай і зневіру. Близнюки найчастіше самі йдуть з відносин, якщо їм стає не цікаво і нудно. Однак у кожну «нову любов» вони занурюються цілком і повністю до того моменту, поки з відносин знов не почнуть іти емоції та почуття.

Рак

Раки (особливо жінки) — самі трепетні і ніжні у відносинах з партнером. Вони завжди намагаються згладити кути і не допускати конфліктів. Вони швидко прощають і не тримають зла на кривдника. Легко відпускають свою половинку, але дуже довгий час роблять спроби повернути коханого.

Лев

Природжені актори, які розглядають любовні відносини, як якусь гру. Помітивши, що партнер починає остигати, і справа наближається до кінця відносин, Лев постарається обіграти ситуацію так, ніби він став ініціатором розставання. Найчастіше, Леви йдуть і вже ніколи не повертаються до колишнім коханим.

Діва

Люди цього знаку, безумовно, переживають любовні невдачі, проте вже через короткий час аналізують і роблять висновки . Вони вважають, що кожне розставання — це досвід, який обов’язково знадобиться в майбутньому.

Ваги

Відносини з Терезами найчастіше призводять до довгого спільного життя. Вони спокійні, не люблять конфлікти і не розмінюються на випадкові зв’язки. Вони щодня докладають зусиль для розвитку своїх власних відносин. Розлучаючись з Терезами, можна розраховувати на подальшу з ними дружбу, оскільки люди цього знака рідко влаштовують істерики і намагаються розійтися спокійно, без образ і криків.

Скорпіон

Скорпіон не терпить зради, тому розлучатися з цим знаком слід дуже «коректно» і обережно. За вдачею вони досить мстиві і розважливі. Після розриву відносин вони довгий час будуть виношувати план помсти, який коли-небудь приведуть в дію.

Стрілець

Практично єдиний знак, що не особливо переживає при розриві. Розрив відносин для нього — це привід для пошуку нових, більш кращих і пристрасних, як їм здається, відносин. Часто змінюють партнерів, тому тривала зв’язок зі Стрільцем — явище рідкісне.

Козеріг

Козероги досить зациклені і вперті. З таким людьми дуже складно будувати відносини, а й розірвати ці стосунки — не легше. Козеріг довго буде мучити свого колишнього партнера пізніми телефонними дзвінками, зізнаннями в коханні та ін. Після чергової любовної невдачі вони довгий час бояться починати нові стосунки.

Водолій

Водолії рідко переживають розставання. Вони досить доброзичливі, легкі в відносинах і несерйозні. Після розставання вони не витрачають час на страждання і сльози. З колишніми коханими вони найчастіше зберігають дружні стосунки.

Риби

Риби важко переживають будь розставання. Однак вони не будуть тихенько сидіти і ридати, вони побажають, щоб їх страждання побачили оточуючі. Вони будуть довго вимагати до себе жалості, переживати душевні терзання і звинувачувати у всьому свого колишнього партнера.

Кожна людина індивідуальна, і спиратися лише на астрологію, звичайно ж, не варто. Якщо ви відчуваєте серцем, що хочете бути з коханим — не розлучайтеся, а постарайтеся повернути минулі позитивні емоції у ваші стосунки.