Роман на стороні

Роман на стороні

Роман на стороні
А адже ще недавно була неземна пристрасть, романтичні прогулянки по пляжу і палкі зізнання в любові. Неможливо було дочекатися вечора, на який призначено побачення. Все закінчилося як у казці — весіллям. Побут роз’їв пристрасть, повсякденність затушувати романтику.

І вже навіть не віриться, що цей передбачуваний і нуднуватий тип той самий палкий коханець, який в медовий місяць не давав спати ночі безперервно. Всі непомітно розтануло і здрібніло. І страшить думка, що попереду все те ж одноманітність і будні. Але ж так хочеться свята, хочеться знову відчути себе паряться над землею. Хочеться залучати погляди чоловіків і отримувати компліменти. Що ж, це перший крок до адюльтеру. Адже, якщо жінка хоче отримати яскраві емоції, то незабаром знайдеться той, хто зможе їх подарувати.

Новий чоловік — це незрозуміле, але цікаве завтра, це непередбачуваність розвитку відносин, це сплеск почуттів, це нові враження і відчуття. Але розглянемо іншу сторону медалі. Для нових відносин треба викроювати час, який в сімейному житті вже давно розписано мало не по хвилинах. Причому витрати часу потрібно буде прикривати придуманими поважними причинами. Тут головне не заплутатися, що і кому говорила. Але в перший час загострення пристрастей буде настільки яскравий, що такі «дрібниці» не будуть братися до уваги.

Важче покривати недостачу емоційних затрат. Щоб отримати яскраве задоволення від роману, потрібно як мінімум, бути закоханою. А закоханість зажадає витрат душевних сил, займе думки і переживання, що ще більше посилить дефіцит емоційного спілкування з чоловіком. Навіть якщо він не помітить несанкціонованого відсутності, то цілком може помітити, що дружина стала іншою. Емоційніше або, навпаки, затиснуті, суші або, спокутуючи провину, ласкавіше.

Закоханість при більш-менш тривалому романі може перерости в прихильність. Зазвичай адюльтер увазі легкі відносини без продовження і зобов’язань. Але серце може зіграти злий жарт і зажадати розвитку і поглиблення відносин. Навіть якщо цього не станеться, дуже важко щовечора за мить перетворюватися з пристрасною і закоханої жінки в господиню, стурбовану вечерею і незакінченої пранням. І чоловік, що прийшов з роботи втомленим і голодним , постає в програшному світлі порівняно із закоханим і спраглим коханцем, який годує в ресторані.

Роман на стороні І починає здаватися, що справжнє життя — вона не тут, на обридлої кухні, а там, де пахнуть подаровані квіти і звучать компліменти. І можна наступити на ті ж граблі, які стукнули по лобі відразу після весілля. Як і тоді, здається, що райдужні і НЕНАПРЯГАЕМОЙ відносини продовжаться і після влаштування сімейного життя, але вже з пристрасним коханцем. І малюється в уяві ідилічна картинка, де присутній тільки красива любов і запаморочливий секс, але відсутня необхідність в триразовому харчуванні та спілкуванні з його мамою. Може, з відсутністю мами вам і пощастить, але кухня з пранням будуть в точності ті ж самі.

Відповідно, виходити заміж за коханця немає ніякого сенсу, тому що у нього будуть ті ж недоліки, що і в чоловіка плюс його власні.

Тому, перш ніж кидатися у вир неоднозначних відносин, тверезо зважте ситуацію і чесно відповідайте на кілька запитань:

готові ви до того, що заради недовгого задоволення може бути зруйнований той спокійний вогнище, яке маєте зараз?
згодні ви заплатити цю ціну?
Чи є у вас емоційні ресурси і можливості часу, які ви готові витратити на ще одну людину?
Чи зможете брехати, чесно дивлячись в очі чоловікові?
Удар якої сили буде йому завдано в разі виявлення зради?
Що б ви відчули, якби він вчинив з вами аналогічно?

Ці питання не мають значення, якщо шлюб руйнується без втручання сторонньої сили. Якщо ж розлучення не входить до числа ваших планів, зважте всі pro і contra.