Пульсоксиметр дитячий — надійна й комфортна турбота про здоров’я вашої дитини

Пульсоксиметр дитячий — надійна й комфортна турбота про здоров’я вашої дитини

Пульсоксиметр дитячий < br> Питання про поліпшення здоров’я не перестає хвилювати сьогодні практично будь-якого сучасного людини. А особливо, коли в сім’ї є діти, турбота і тривоги про які віднімають у батьків практично всі 24 години на добу.

Вдумливі і дуже уважні батьки знають, що якщо у їхньої дитини рівень кисню в крові буде нижче 95% — це говорить про підвищені ризики захворювання різними хворобами дихальних шляхів або серцево-судинної системи. Саме тому всі лікарі та фізіотерапевти так настійно рекомендують частіше гуляти з дитиною на свіжому повітрі.

Проте яким же чином можна відстежувати динаміку процесів зміст життєво необхідного кисню в складі крові дитини. Не будете ж ви бігати в лікарню щодня і здавати довгострокові аналізи ?! Це дуже втомлює як для вас, так для вашого малюка. А тому фахівці з виготовлення медичного обладнання в такій області, як пульсоксиметрія, пішли назустріч батькам і розробили спеціальні прилади, здатні точно і вчасно показувати рівень кисню в крові їхніх дітей. Цей чудовий прилад вимірювання кисню в крові позбавить вас від зайвих клопотів, неприємних процедур і рутинного очікування в чергах поліклінік.

Що собою являє дитячий пальчиковий пульсоксиметр

Пульсоксиметр дитячий являє собою маленький портативний апарат, який надягає на палець дітей від 3 до 10 років і, за допомогою фотодетектора діагностує найменші зміни кольору крові під впливом кисню, а потім виводить усереднені дані на монітор пульсоксиметра. Такі показники є вельми точним відображенням справжнього рівня наявності кисню в крові. За одну ніч це прилад здатний проводити виміри близько 15000 раз зі збереженням даних, що дозволяє простежити кількість кисню в крові в динаміці. Спеціально під замовлення вже стали виготовляти пульсоксиметри для немовлят від 1 місяця.

Таке медичне обладнання для дітей, як, приміром, пульсоксиметр Onyx, має вбудований датчик для вимірювання рівня кисню в крові, а тому його не потрібно підключати до зовнішніх датчикам, як це робиться з іншими моделями пульсоксиметрів. Його мала вага до 50 г з батарейками, які можуть працювати протягом 30 годин, комфортність форм-фактора для дитячого пальчика, компактний розмір і веселий дизайн допоможуть вашій дитині спокійніше поставитися до процедури діагностики рівня кисню в крові. Сатурація кисню вимірюється в діапазоні від 70 до 99%.

Моделі подібного роду портативного медичного обладнання типу пульсоксиметр Md 300 здатний діагностувати не тільки рівень кисню в крові, але також і частоту серцевих скорочень за допомогою пульс-бару. Це дуже зручно, а, часом, навіть життєво необхідно. Шість режимів виведення на дисплей інформації, 10 рівнів яскравості екрана дозволяють спостерігати показники при будь-якому освітленні і заощадити заряд батарей. Функція тривожного сигналу, який звучить тоді, коли пульсоксиметр неправильно встановлений, завжди допоможе подбати про отримання достовірної інформації.