Ожиріння будуть лікувати коноплею

Ожиріння будуть лікувати коноплею

1

Австралійські вчені вирішили кинути в боротьбу з жиром на стегнах вітамін А і коноплю. Стверджується, що метод, заснований на використанні цих компонентів, не має побічних ефектів, які забезпечує будь-який сучасний лікарський препарат. Прабатьки конопляного лікування ожиріння припускають, що їх метод змусить практику інвазивної хірургії піти в історію.

Не секрет, що активні сполуки конопель беруть участь у стимулюванні апетиту і вносять свою лепту в процес утворення жиру в нашому організмі, при цьому негативно впливаючи на мозок. Австралійські вчені знайшли рішення цієї проблеми.

Вітамін А має активним компонентом ретиноєвої кислотою, яку австралійські вчені і з’єднають з коноплею.

Методом, заснованим на цьому з’єднанні, вчені хочуть впливати на ендоканнабіноідную систему людини. Правда поки замовчують, яким чином і за рахунок чого будуть танути жирові маси. Але оповістили, що проведені досліди, в ході яких впливу препарату були схильні риби та людські клітини, дали відмінні результати, що натякають на «багатообіцяюче майбутнє».

Було виявлено, що деякий взаємодію окремих з’єднань вітаміну А і канабісу, викликає зменшення жирових відкладень.

Вчені мають намір продовжити тестування конопляного препарату, щоб виключити можливість виникнення побічних ефектів від його застосування.

Якщо препарат не викличе негативних наслідків, то вчені обіцяють поставити на потік цей терапевтичний препарат протягом 5-ти років.