Новорічний макіяж «Святковий настрій»

Новорічний макіяж «Святковий настрій»

Новорічний макіяж Святковий настрій
Наближається одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят року — Новий рік. Передсвяткова Новорічна атмосфера огортає всіх і кожного, відчуття свята витає в повітрі. Запах і оздоблення новорічної ялини, гірлянди, шампанське, передсвяткова суєта — все це разом і кожне окремо, асоціюється саме з цим чарівним святом і створює святковий настрій.

Коли всі подарунки вже куплені, і очікують своєї години під Новорічної ялинкою, а святковий стіл рясніє наїдками, пора подбати про своєму святковому образі і макіяжі.

Пропонуємо Вашій увазі Новорічний макіяж, до року синьою дерев’яної коні, «Святковий настрій», виконаний з використанням коричневих відтінків, що символізують стихію дерева коні.

Щоб повторити Новорічний макіяж «Святковий настрій», Вам знадобиться:
— біла база під тіні (NYX);
— чорний олівець (Erre Due);
— чорні і білі матові тіні (Too Faced);
— коричневі та світло-золоті тіні (Essence);
— золоті стрази;
— чорна туш (Essence);

КРОК 1
Приступаю до виконання Новорічного макіяжу очей, наносимо на повіки білу базу під тіні, завдяки якій відтінки тіней виглядатимуть яскравіше .

КРОК 2
Чорним олівцем проводимо лінію по верхньому війкового краю. У зовнішньому куточку ока м’яко виводимо лінію вгору, формую своєрідну стрілку.

КРОК 3
Використовуючи той же олівець, проводимо горизонтальну лінію трохи вище природної складки століття.

КРОК 4
Малюємо дві невеликі чорні лінії, з’єднуючи їх між собою у своєрідний кут, спрямований вістрям до зовнішнього куточка ока.

КРОК 5
Зафарбовуємо чорним олівцем незаповнену область в зовнішньому куточку ока.

КРОК 6
Закріплюємо малюнок, нанесений за допомогою чорного олівця, чорними тінями.

КРОК 7
На центральну частину рухомого століття акуратно наносимо коричневі тіні, так щоб кордон з чорним кольором залишалася чіткою.

КРОК 8
На незаповнену частину рухомого століття і у внутрішній куточок ока додаємо світло-золотисті тіні.

КРОК 9
Оформляємо нижню повіку за допомогою того ж коричневого відтінку тіней, який раніше використовувався на верхньому столітті.

КРОК 10
Використовуючи чорний олівець з гострим грифелем, проводимо тонку лінію по нижньому війкового краю, у зовнішньому куточку ока виводимо невелику стрілку. Щоб макіяж виглядав гармонійно, профарбовуємо чорним водну лінію.

КРОК 11
На область під бровою наносимо матові білі тіні.

КРОК 12
Переходимо до завершального етапу макіяжу — нанесення на верхні і нижні вії чорної туші.

КРОК 13
Щоб привнести в макіяж воістину святковий Новорічний настрій, додаємо у внутрішній куточок ока кілька страз золотого кольору. Стрази легко зафіксувати, якщо попередньо нанести на необхідне місце крапельку клею для вій і залишити клей на кілька секунд, щоб він загус.


Новорічний макіяж очей готовий! Завершіть Новорічний макіяж, нанісши на все обличчя тональний крем зі светоотражающим ефектом, щоб добитися ефекту сяючою зсередини шкіри. Позначте вилиці і контур обличчя за допомогою бронзірующей пудри, а на яблучка скул нанесіть Ваші улюблені рум’яна. Скористайтеся стійкою губною помадою, яка зможе витримати випробування святковою трапезою і не зникне з Ваших губ.