Милі подарунки на весілля

Милі подарунки на весілля

125596_539fc0ebec6d4539fc0ebec70d
Уявіть: урочистий день, пишна весільна арка, схвильовані молодята, десятки ошатних гостей і ви серед них. І ось — ваша черга щось дарувати. Ми не знаємо, чим саме ви порадуєте молодих — солідною сумою або корисної штучкою з виш-листа. Але як експерти по святах, можемо точно сказати: через пару місяців будь неекстраордінарний подарунок (тобто не квартира і не живий кенгуру) забудеться. На жаль.

Що ж робити, якщо хочеться залишитися в сімейній історії своїх друзів або родичів подовше? Дарувати екстраординарності начебто квартир по плечу лише мільярдерам. Винаходити зовсім вже божевільні презенти — некрасиво (молодятам треба життя налагоджувати, їм потрібніше корисні речі або гроші).

Але рішення є! Просто додайте до очікуваного та корисні подарунки несподіваний, приємний і неутилітарні подаруночок. Ось 3 незвичайних ідеї.

1. М’яка іграшка з натурального хутра

Бюджет: середній. Запам’ятовуваність: дуже висока.

М’яка іграшка з натурального хутра або шкіри — штучка ВІП-рівня. Вона виглядає настільки дорого і красиво, що для початку може навіть зайняти місце біля весільної арки. Потім вона буде прикрашати будинок нової сім’ї, а ще пізніше з нею із задоволенням будуть грати діти. А ще така іграшка — рідкісна і незвичайна річ. При кожному погляді на неї подружжя будуть згадувати ту мить, коли ви зробили цей сюрприз.

2. Дуже хороші записники

Бюджет: низький або середній. Запам’ятовуваність: висока.

Додайте до свого основного поздравлению легендарну записну книжку — Moleskine або Paperblanks. Практичної користі в них небагато, але … Але люди рідко купують собі якісні, зручні і красиві преміальні блокноти, а писати в них так приємно!

Чоловік зможе використовувати свою записну книжку в якості бізнес-щоденника — і буде згадувати про вашому сюрприз мінімум рік. Дружина може приберегти красивий блокнот, щоб записувати рецепти або вести щоденник. Тоді вона не забуде про вас багато років.

3. Враження в подарунок

Бюджет: від низького до дуже високого. Запам’ятовуваність: середня або висока.

Ви можете подарувати молодим сертифікат на враження, до якого у них інакше просто «не дійдуть руки». Тільки обов’язково даруєте щось парне, де молодята зможуть бути поруч, рука в руці. Наприклад, це може бути подорож (в цьому випадку ваші витрати зашкалюють), політ на повітряній кулі (набагато дешевше) або кінна прогулянка (зовсім бюджетно).

Плюс: ви станете героєм дня, і ваш дар точно виділиться серед інших. Мінус: будь враження тьмяніють з часом. А ім’я того, хто їх подарував, потьмяніє ще швидше.

Нюанс: не захоплюйтеся екстремальними сертифікатами, навіть якщо молодята — ті ще екстремали. А що, якщо наречена в положенні, просто ви про це не знаєте? Тоді вона не стане ризикувати, і ваші «незабутні враження» лише будуть даремно її дражнити.

Важливо!

Перефразовуючи прислів’я, скажімо: дороги подарунки у весільної арки. Рівно 50% вражень від вашого незвичайного сюрпризу залежить від того, як ви його піднесете. Так що обіграйте свій вибір. Розкажіть — романтично або весело, але обов’язково захоплююче і яскраво — про те, чому ви підносите молодій парі саме такий сюрприз. Потрапте в точку своєю розповіддю, і тоді ваш подарунок буде подвійно більш бажаним і незабутнім!