Куди поставити новорічну ялинку?

Куди поставити новорічну ялинку?

Куди поставити новорічну ялинку?
Який Новий рік без новорічної ялинки? Нудний і нецікавий. Саме ялиночка є головним символом Нового року. Що стосується місця установки їли в будинку, то у казкової гості має бути своє певне місце.

Згідно з фен-шуй беззастережно вдалим місцем для ялинки є південна частина будинку або квартири. Це невипадково. Саме цим сектором будинку протегує вогонь, а ялинка, прикрашена гірляндами і різнокольоровими кульками, виявиться якраз до місця.

Не варто зневірятися, якщо немає можливості розмістити ялина саме в південній частині будинку. Цілком підійде південний захід. Особливо вдало там буде розташована ялина з червоними і золотими іграшками. Якщо ж, плюс до всього, Ви оселіть біля їли іграшкових Діда Мороза і Снігуроньку, буде просто ідеально.

Якщо Ваша ялина розташована в східній частині будинку, буде краще, якщо Ви прикрасите її синіми, червоними і золотистими іграшками та кулями.

Якщо Ви поставили ялинку в південно-східній частині будинку, то вона повинна бути прикрашена зеленими, синіми і червоними іграшками.

Якщо ялинка розташована в західній частині квартири, то вона повинна бути рясно всипане і обвішана іграшками і мішурою золотистого кольору.

Якщо ж ялина поставили в північній частині будинку, то найкращими прикрасами для неї стануть золотисті і сині кульки з невеликою кількістю сріблястою мішури.

Це найоптимальніші варіанти розташування новорічного символу з фен-шуй. Якщо врахувати ці нескладні правила, то в Новому році обов’язково прибуде благополуччя і процвітання.