Козеріг — гороскоп Лінди Гудман

Козеріг — гороскоп Лінди Гудман

Козеріг - гороскоп Лінди Гудман

Жінка-Козеріг

«Типова жінка-Козеріг» — немає такої. «Козами» може бути танцівниця в кабаре, сувора вчителька, продавщиця морозива або куратор благодійного фонду. А може бути вона скромним тилом чоловіка, який балотується в мери або чародіяти в хімічній лабораторії. У будь-якій справі її діями та задумами управляє Сатурн.

Багатьох жінок-Козерогів — таких ніжних, чарівних і боязких чоловіка відразу ж бажають взяти під своє крило. У той час як інші представниці мармуровою статуєю стоять на п’єдесталі, підштовхуючи чоловіка до змагань, в яких нагорода за перемогу — її рука. Але боязка або неприступна, ця дама має одну заповітну мрію — знайти чоловіка — гідного батька її дітям, і яким вона могла б пишатися.

Якщо будь-який чоловік-Козеріг ставить перед собою головну мету — досягти престижу, поваги і міцного положення, то дами цього знака це все отримують у шлюбі. Навіть «нічні метелики» (правда, «кіз» серед них мало) наприкінці кар’єри відправляються в загс з найбагатшою клієнтом — дертися до вершин — життєве кредо Козерогів. Виходячи з цього, не варто сумніватися, що жінка-Козеріг здатна пожертвувати кар’єрою заради сім’ї. Наведіть її в хороший будинок — ви самі переконаєтеся, як стрімко вона «заб’є» на свою роботу. Безумовно, якщо ви будете потребувати допомоги у своїй сфері діяльності, то завжди можете розраховувати на допомогу «кози».

До відома чоловіків: ці дами здаються більш емоційно стійкими і врівноваженими, ніж є насправді. Швидка зміна настрою, тривалі депресії — це все про них. Варто їй здатися, що її недооцінили чи погано поводяться з нею — меланхолія на тижні, а то і місяці забезпечена. Тому не треба насміхалися над її інтересами, краще іноді хваліть її.

Велика частина прекрасних представниць, осяваючи світ під знаком Козерога, дуже привабливі і володіють неабиякою зовнішністю. Часто буває, що в юності вони нагадують «маленьких бабусь» а потім — бац! — В середньому віці раптово розцвітають і виглядають, немов молоденькі дівчата. Мало хто з «кіз» рясно користується косметикою, цьому заважає дуже ніжна шкіра, підвладна алергічних висипань. Хоча мінімізація косметики не махає деяким Козерогам жіночого роду чудово виглядати на рубежі 80-тиріччя.

Мужньо прийміть факт: її родичі — це стопудово ваші родичі. Забудьте про жарти про тещу. Зазвичай для своїх батьків «коза» є єдиною підтримкою і в матеріальному і моральному плані. У разі необхідності вона і вас змусить надавати всебічну допомогу вашим старим батькам.

До своїм дітям у неї ставлення суворе, але справедливе. Купуючи їм високоякісний одяг і продукти, вимагає від них дбайливого ставлення до придбаних речей і економії. Вона прищепить їм повагу до старшого покоління і хороші манери. При своїй скупості на поцілунки, відданіше мами-Козерога не знайти. При вбігає малюку зі школи з криком: «Вгадай, що ми сьогодні проходили!» — Вона забуде про всі справи, щоб терпляче його вислухати. Підросли діти зі своїм юнацьким лібералізмом можуть зіткнутися з консерватизмом Козерога — розумна мама не стане упиратися рогом, а заодно вибирати по своєму смаку друзів своїм дітям.

Чоловік-Козеріг

Навколо його власноруч зведена китайська стіна. Боязкий, але сильний, приємний, але надто амбітний. Можна подумати, що він вибирає самотність. Давайте розбиратися.

Тільки варто вивернути навиворіт надійного і рівного Козерога, як перед очима з’являється веселий і ніжний мрійник, який шукає пригоди. І тільки мала дещиця чоловіків даного знаку здатна на демонстрацію своєї глибоко захованої душі. Ви можете подумати, що йому більше до лиця посаду вчителя і що в ролі коханця він нещасний. Також вам може здатися, що він з великим завзяттям прагне до успіху, ніж до вас. Привести в хвилювання його можна, але внутрішня його природа не дозволить це показати. І його мрії ніколи не зможуть його завести надто далеко — він їм просто не дозволить. Будьте в курсі — він цим всім володіє і в достатній кількості.

Не варто чекати від нього необдуманих кроків, вам не під силу внести зміни до його індивідуальність. У вашому розпорядженні тільки можливість натякнути про свої підозри про його прихованому консервативними манерами вогні. При цьому розкладі, можливо, у нього виникне бажання дозволити вирватися декільком іскорки. Ви можете йому повідомити, що вам до душі його тип романтичності, оскільки найпрекраснішою мрією вважається та, яка збувається. Такою дією, можливо, вам вдасться його підштовхнути до реалізації своєї якоїсь мрії. І коли він, досягне вершини гори, біля нього будете стояти ви — відчувати гордість, що повірила в його практичні мрії.

Козеріг може подавати вигляд, що йому спокійно живеться без всяких компліментів. Але його поведінку, коли він обсипається похвалами, доводить протилежне. Природно, він здатний на приховування своєї радості, коли йому співають оди, але нехай така його поведінка не пустить пил вам в очі. Йому вкрай необхідні хвалебні промови про його красу, розумовим здібностям і привабливості. Який він хороший і бажаний. Він з тієї ж рідкістю отримує компліменти, з якою проявляє бажання їх почути. Часом він не в курсі як чинити, коли в його бік йде похвала, тому своє збентеження приховує під незграбними жартами або звичайним ігноруванням компліментів. А така реакція може наштовхнути людей до думки: «А чи потрібні йому компліменти?» І перестане їх висловлювати. Виходить замкнуте коло — при створеному ним враженні про непотрібність похвали, він її отримує ще менше. Бути може, тут більшою мірою винні ви, ніж він.

Про чоловіків козерогів справедливе вислів, що вони цвітуть пізно. Серйозний і мудрий як сова в молодості (може бути таким) з додатком років в його поведінці з’являється розслаблення. Якщо ви зустріли типового Козерога, то в зрілості отримаєте найкращого чоловіка, ніж у молодості, причому у всіх аспектах. Варто задуматися. Адже з іншими знаками, як правило, чекає інша перспектива — з роками їх недоліки «тільки міцніють». А тут такий приємний сюрприз: Козероги з роками (майже як коньяк) стають кращими. Тому якщо ви любите, щоб обід слідував за закускою, то ви знайшли свого чоловіка. Якщо ваші романтичні стосунки переростуть у шлюб, то десерт вам подадуть вчасно.

Така його здатність «молодіти, старіючи» може вас наштовхнути на думку про його можливу невірності. Не виключено. І в молодості він своїми лівими амурними пригодами буде вам дарувати неприємні хвилини, може подарувати і в зрілості. Тим не менш, у цьому питанні він надійніший інших знаків, оскільки невірність щодо сімейного вівтаря для нього неприпустима. Які б ліві інтрижки не супроводжується б його пізній розквіт — родинне вогнище і ви будете незамінні.

Сімейні узи для нього священні. Образи у бік його матері та інших родичів неприпустимі. Вам можуть не подобатися його родичі, але любити їх ви зобов’язані. Він завжди буде їх захищати. І він може стати похмурим, якщо йому доведеться вибирати між двома сім’ями. Вам краще не доводити його до такого.

Любов до багатьом чоловікам-Козерогам приходить пізніше, ніж іншим знакам. Рідко вони себе пов’язують узами Гіменея, перш ніж піднімуться по кар’єрних сходах. У своєму прагненні до досконалості, кандидаток у подружжя вони відбирають ретельно. Їм потрібна жінка — хороша мати, гарна господиня і кухарка. І на закінчення — добре одягнена. А, ще (бажано) — розумна і вихована. І на останньому місці розташувалася краса з фізичної сумісністю. Тому не думайте про криві ногах, невдалої зачісці і закінчилися парфумах. Ви повинні показати себе гарною господинею. Буде зовсім відмінно, якщо до цього ви гарні. Але! Навіть підійде йому за цими критеріями, ви не сподобаєтеся його родині — шлюбу з ним не буде однозначно. Винятки бувають, але рідко.

Після того, як з благословення його сім’ї, ви отримали від нього пропозицію, поводьтеся твердо, давши йому зрозуміти, що при всій вашій любові до його родичів, ви стіл (і постіль теж) ділити будете тільки з ним, а то доведеться вам куховарити для всієї його родини, попутно розважаючи їх.

Є у Козерогів вроджена нервозність, що виникає в присутності дам, у зв’язку з чим виявляється його сором’язливість, незграбні натяки, можливо грубуваті. Таким способом він маскує своє збентеження і зацікавленість пристрастями, проявляє деяку більш агресивними чоловіками. Не сходите зі шляху і забудьте про фривольність. В його очах ви повинні бути леді — пам’ятаєте це. Цілком може бути, що на вечірці він слідом за всіма іншими чоловіками буде задивлятися на «зірку вечора», але цей тип жінки не може бути претенденткою на звання його дружини. А якщо ви думаєте, що така рада може дати тільки стара діва — спробуйте.

Книга віршів — гарний подарунок для чоловіка-Козерога. Якщо ви з витоків сімейного життя не навчите його проявляти свою любов, то ви станете коханої, шанованою добре забезпеченої дружиною, що сидить без перерв на емоційній дієті. І потім не варто його закидати скаргами, що не чуєте від нього слів любові. Мало того, на ваші стогони ви отримаєте щось подібне: «Та ти що? !!! Я точно пам’ятаю, як зізнавався в любові в день весілля і в пологовому будинку, забираючи первістка! ».

На його думку, ви повинні здогадуватися про його ставлення до вас, адже він вас містить і живе разом з вами. Він вважає словесне вираження любові непотрібної романтикою, і все-таки можна привчити його висловлювати свої почуття, якщо взятися за навчання відразу після шлюбної ночі.

Вони, однозначно, отці з великої літери. Його місце — на чолі столу. Він вимагає беззаперечного послуху, підпорядкування і поваги. Відповідає він самопожертвою і прихильністю. Він буде організовувати різні свята — веселі дні народження чи Новий рік. Щоб (на їхню думку) не зіпсувати чадо, ці отці часто застосовують фізичне покарання. Нагадуйте йому, що батьківство поряд з серйозною відповідальністю є також джерелом задоволення.

Перед вами діккенсівський тип батька. Тому у ваших обов’язках привчати його цілувати дітей на ніч і підштовхувати його до розваги з дітьми. Відчуваючи, що суворості він проявляє надто багато, то можете себе заспокоїти, що в майбутньому таке виховання принесе дітям користь (за умови, звичайно, якщо тато-Козеріг не зайшов занадто далеко). До онукам у нього зовсім інше ставлення, їм він дозволяє буквально все. Козероги-дідусі добре доглядають за маленькими дітьми.

Поспішний шлюб — рідкість для Козерогів. І велика частина сімейних уз у них міцні. Але при виявленні власної помилки він подасть на розлучення, хоч він для нього і жахливий.
Будьте готові, що подружні обов’язки Козеріг буде виконувати мало не згідно розкладу. Ви можете в цьому побачити якусь холодність і відсутність сентиментальності. Але для практичного Козерога фізична сторона любові набагато цікавіше, ніж для інших чоловіків. Пам’ятайте, згадувався десерт? При виході на пенсію, у нього з’явиться час на освоєння Камасутри.

Ваш Козеріг — це надійний захист в негоду, він буде вас оберігати від ударів долі і збереже від самотності. Така прихильність для будь-якої розумної жінки — знахідка. Навряд чи ви побачите палкого коханця з блискучими очима, шепоче вам пристрасні промови. У цього сильного чоловіка м’яке серце. І нехай ваша голова повністю покриється сивиною, а особа зморшками, ви для нього завжди та, якою все-таки сказав: «Я люблю тебе». Подумайте над цим, може йому дійсно не варто постійно говорити про свою любов? Адже і одного разу достатньо, за умови, якщо це триває вічно.