Ідеї подарунків на 23 лютого колегам

Ідеї подарунків на 23 лютого колегам

podushka

Як кажуть, на носі 23 лютого, а там на п’яти наступає 8 березня. Подарунки … вдома, на роботі. Хтось влаштовує веселі корпоративи, хтось не має такої можливості, але чаювання з врученням подарунків, як правило, буває в кожному колективі. Назріло питання про офісні презентах.

Асортимент середньостатистичних подарунків для колективу досить вузький, так, подарунковий кошик для чоловіків, що складається з «домашніх» презентованих шкарпеток та пінки для гоління, поповнюють всякі кружечки і статуетки, вручені з любов’ю жінками колегами. У відповідь чоловіки на 8 березня колегам прекрасної статі підносять квіточку з коробкою цукерок або «черговий» набір косметики для ванни. Найчастіше у обох сторін справу до розпакування подарунків не доходить, їхня доля вирішується трьома способами: передаровування, збір пилу на серванті, сміттєвий бак.

Так що? Поміняємо свій підхід до вибору подарунків для людей, з якими разом «коротаємо» трудові будні? Будемо креативними!

Колективні подарунки

Для згуртованого колективу підійде спільний подарунок, що задовольняє всіх (в крайньому випадку, обдаровували частина). Наприклад, дарувальники або, можливо, керівництво можуть влаштувати спільний похід в розважальний заклад: театр, боулінг-клуб, кіно або в ресторан. Просто обраний дозвілля повинен бути цікавий всьому колективу.

Якщо вибирати спільний подарунок на всіх, то можна зупинитися на речі, яка скрасить трудові будні або внесе в них дещицю комфорту. Так, зараз модно встановлювати підлогові кулери для води, що забезпечують питною водою та окропом для приготування чаю або кави. А можна кавоварку придбати, теж корисна річ. А може щось для зняття стресу? Скажімо, антистресову грушу або дартс. Стрес, до речі, знімає також милування рухом рибок, сьогодні ринок пропонує широкий вибір акваріумів для офісів.

При відсутності дрес-коду на службі, в якості подарунка можна вибрати шкіряні тапочки, вони згодяться в якості змінного взуття, особливо в зимовий період. А ті, хто з якої-небудь причини не можуть їх експлуатувати в офісі, із задоволенням знайдуть їм застосування будинку.

Індивідуальні подарунки

Можливо, є бажання зробити індивідуальний презент колегам, з якими вас пов’язує крім робочих відносин спільні походи в курилку, на обідню перерву або ще куди-небудь, то свій погляд рекомендується направити на офісне приладдя. Проте відразу відмітаємо набори олівців, папки для паперів і тому подібну канцелярію на «кожен день». Можливо, це буде незвичайний настільний календар, оригінальна підставка ручної роботи або забавні наклейки для оргтехніки. Якщо повертатися до теми горезвісних чашок, то краще їх дарувати з іменною, смішний фразою або сучасні варіанти — кухоль-термос, що зберігає на довгий термін напій в гарячому вигляді, що дуже актуально для офісів.

Складніше з вибором презенту, якщо колег не пов’язує «курилка» і теплі дружні стосунки, але й без подарунка обійтися неможливо. У даному випадку можна згадати, що найкращим подарунком колись вважалася книга. Бажано заздалегідь з’ясувати літературні пристрасті колеги, якщо не вийшло з отриманням необхідної інформації, то підійде красиво оформлений путівник, подарункове видання, довідник, енциклопедія або тематичне видання для вашої сфери діяльності.

Традиційні книги можна замінити не менше традиційними подарунками — візитницями, ручками, блокнотами, тижневиками і т.п. Природно, це не повинен бути товар з магазинів типу «все по 40 і 80». Презент повинен відповідати статусу обдаровуваного. В іншому випадку сюрприз замість очікуваної радості викличе подив.

Можливо ваш колег подумує про підвищення своєї кваліфікації, то доречно буде йому презентувати абонемент на якийсь тематичний семінар або престижний тренінг.

Шеф. Дарувати або не дарувати?

Все залежить від ситуації. Зазвичай на подарунок начальству скидаються всім колективом. У випадку потреби обдарувати боса індивідуально, а особистих коштів явно не вистачає на дорогу, статусну річ, то для шефа чоловічого роду цілком підійде пляшка хорошого коньяку або пристойного вина. А жінці-босові на будь-яке свято буде приємно отримати хороший букет, причому вік дами не важливий.

Що хочуть чоловіки?

Вони хочуть, щоб 23 лютого перестали називати «Днем чоловічого дезодоранту». Милі пані, вам на допомогу список «подарунків-ворогів», складений самими захисниками вітчизни.

Першими в список потрапили пінки для гоління, шампуні, гелі для душу та інша косметика для тіла. У категорію «подарунки для галочки» увійшли рамки для фотографій, ручки і алкоголь (останнє не стосується ручок типу Parker і дорогих або колекційних алкогольних напоїв).

Якщо вас не пов’язує штамп у паспорті і ви просто колеги чи друзі, то не варто презентувати дизайнерську сорочку, ремінь або парфум. Краватка — самий найлютіший ворог. Подарований на 23 лютого краватку розцінюється як формальна відмазка, як правило, цей «сюрприз» не покидає межі шафи.

Навряд чи варто очікувати здивування при підношення шийних хусток, запальничок, фляжок, брелоків і запонок. Швидше за все, їх чекає доля передаренного подарунка. Також чоловіки проти спортивних снарядів, абонементів у басейн і карт у фітнес клуб, вони це розцінюють як натяк на їх неідеальну фізичну форму. Набридли «до чортиків» сильній статі подарунки з плоским гумором типу краватки з доларами, фартуха кольору хакі або набору холостяка.

Тепер перейдемо до топу бажаних презентів. Банально і дивно, але вони будуть раді добірками улюблених фільмів або рідкісних видань книг. Не прогадаєте, якщо презентуєте щось з комп’ютерної «начиння», розбіг величезний: від флешки до бездротової мишки. Взагалі придивляйтеся до чоловіків, може, вони в чомусь потребують, мріють про щось: моторі на човен, дрилі або про іншій техніці. Чоловік уболівальник оцінить квиток на футбольний матч, а фанат на концерт улюбленого виконавця.
І знову дивно, але більшість чоловіків розтануть від романтичної вечері при свічках з коханою половинкою. Тоді точно на 8 березня чоловіча стать не відбудеться дезодорантом з ароматом.