Гороскоп на 2016 рік — Ваги

Гороскоп на 2016 рік — Ваги

Гороскоп на 2016 рік - Терези
Мавпу захоплює витримка Терезів, і вона вирішила не засмучувати вас в 2016 році, а навпаки планує внести ваше життя гармонію. Звичайно, не обійтися без порушення рівноваги, але причиною цьому, в більшій мірі, будуть приємні події.

Початок року для Терезів пройде під егідою відпочинку. Вам не доведеться займатися робочими або побутовими проблемами, їх просто не буде. Гороскоп +2016 радить скористатися цим періодом з максимальною користю. Можна, звичайно, побайдикувати, лежачи на диванчику або розпити півлітра з друзями, але слід більш активно відпочивати, наприклад, влаштовувати запливи в басейні. Не завадить пройти курс класичного масажу. До кінця січня вам знадобляться накопичені сили, оскільки є шанс отримати вигідну пропозицію на роботі (в бізнесі), бажано його не упустити, оскільки наступна можливість буде в переддень літа.

У лютому знову можна буде розслабитися. Доцільніше НЕ діяти, а промацувати грунт, зайнятися збором інформації і підвищенням професійного рівня, придумати мети. В особистому житті може бути несподіваний поворот — на горизонті знову об’явиться людина, з якими давно були розірвані відносини. Як його зараз приймати може підказати тільки ваше серце, бо результат цієї зустрічі залежить від безлічі факторів.

Ділове життя піде веселіше в березні. Якраз настає пора для змін, вдалий час для зміни роботи, перенавчання, підйому службовими сходами або вимоги підвищення зарплати. Трохи терпіння (а саме треба почекати квітень, де на перше місце знову вийде романтика, засунувши професійну область) і ви зможете перейти на більш високий рівень.

А поки в квітні корисно викликати другу половину на відверту розмову, визначити розміри тріщини, що намітилася у відносинах і зрозуміти, чим це загрожує в майбутньому. У травні і червні зірки вам дають можливість поринути ударній праці, тим більше настає хороша пора для початку багатьох справ, а тому не пропустіть шанс.

Робота піде веселіше, якщо ви будете оточені найближчими людьми. У липні супутник Терезів — везіння. Тільки не забудьте купити лотерейний квиток, іншими словами стежити за ситуацією в цікавій для вас сфері. Можливо ви давно не могли підібрати оптимальний варіант з обміну або купівлі нового житла, якраз можна відновити пошуки, результат вас задовольнить повністю. Не заважає натякнути начальству про своє підвищення по службі, є шанс, що воно вас почує і питання вирішиться у ваш бік. Також у липні рекомендується відкривати самотнім Терезам сезон полювання на другу половину, удача і тут на вашому боці.

Серпень — місяць відпочинку, а вересень-жовтень знову пора для ударної праці. Шлях чистий, Вогняна Мавпа подбає про видалення перешкод, ваше завдання — не пошкодувати своїх сил і енергії. Таке старанність буде щедро винагороджено. У листопаді можна витрачати добро, нажите непосильною працею. Найкраще зайнятися облаштуванням будинком. Всі вийде дуже красиво і прослужить дуже довго. У грудні не пропустіть знаків Долі, що вказують вірний подальший шлях.

Ваги 2016: любовний гороскоп

Побут може внести дисбаланс у ваші стосунки, більше уваги і турботи і все буде в нормі.

Любовний гороскоп Терезів по декадах:

21.01-31.01
Самотніх Терезів захоплять сильні почуття, але у вас не вистачить духу в них зізнатися. Зірки рекомендують забути про страх, тому що предмет вашого зітхання гідний і вірний чоловік, з яким вам по життю буде йти легко і комфортно. У відносинах сімейних Терезів можливо невелика напруга і відчуженість партнерів. Нічого страшного, безхмарних відносин не буває, просто обговоріть виниклу ситуацію і уживіть спроби відродити колишні почуття. Знайдіть один для одного кілька приємних і теплих слів. Над хорошими відносинами треба спільно трудитися.

01.02-10.02
Самотні Ваги зустрінуть нової людини, але радіти поки рано. Здається, це «кіт в мішку». Начебто спочатку такий загадковий і романтичний, прямо таки мрія поета. Але через якийсь час настане прозріння, і ви зрозумієте, що помилилися. Може, не варто гнатися за новими знайомствами, а краще озирнутися і звернути увагу на тих, з ким давно знайомі? Придивіться, може ваша Доля живе в сусідньому під’їзді? Поревнувати доведеться «окільцьовані» Терезам, хоча й марно. Не варто без видимої причини себе мучити цим спопеляючим почуттям. Зопалу ви можете зруйнувати відносини за хвилину, а чи вдасться їх відновити велике питання.

11.02-19.02
Рік, багатий на цікаві події, включаючи приємне спілкування з протилежною статтю. Щоб не упустити свою любов, варто забути про свою невпевненість та в утиску. Власне кажучи, вам просто треба залишитися самим собою, не закриватися від людей. У Терезів, які перебували у відносинах, цілком може бути повернення до цукерково-букетний період, вас підхопить хвиля оновлених почуттів та емоцій.

Ваги 2016: бізнес гороскоп

Об’єктивність і впевненість у своїх силах допоможуть вам подолати дрібні негаразди і конфлікти.

Бізнес гороскоп Терезів по декадах:

21.01-31.01
Можливо, у вас створиться враження, що колеги «забили» на вас, попутно визволив вам на плечі всі справи. Це вам здається. Помічники є і в достатній кількості. Коли вас почнуть долати такі сумні думки, підіть в відгул на пару деньків і постарайтеся час провести в спокої. Ви повернетеся з новим трудовим запалом, і все піде своєю чергою.

01.02-10.02
Ви вступите в новий рік більш ніж енергійно, з бажанням повернути ріки назад. Однак треба трохи пригальмувати, інакше через пару місяців «сядуть батарейки», а адже трудитися в поті чола треба буде до кінця року. Не віддавайте до залишку роботі, вас ще повинно вистачити на себе і на сім’ю. Проводьте час зі своїми домочадцями і друзями, робіть те, що принесе вам радість. Це вам допоможе рівномірно розподілити свою енергію.

11.02-19.02
Удача на робочій ниві посміхнеться тим, хто не має опускатися до участі в дрібних сварках з колегами. Навіть за умови появі заздрісника, нехай «давиться» він сам поодинці, нічого витрачати свій час на нього. Раціональніше всі сили кинути на виконання робочих завдань.

Ваги 2016: сімейний гороскоп

Шлях до гармонії в сім’ї, лежить через ваше життєлюбність і доброту.

Сімейний гороскоп Терезів по декадах:

21.01-31.01
Вам здасться, що вас утискають у праві вибору і що вас перестали розуміти. Справа в іншому. Може бути, в сім’ї щось пішло не так, але відновити гармонію можна тільки одним способом — спільно знайти вихід. Справитися з виниклими сварками ви зможете завдяки своєму життєлюбності і почуттю гумору.

01.02-10.02
Прогнозується рік змін. Наприклад, нова більш високооплачувана робота. Поліпшення матеріального становища дозволить здійснити давно задуманий переїзд або ремонт. Чи не поринайте в побутові клопоти з головою і не тягніть туди з собою домочадців. Вам всім потрібен періодичний відпочинок. Кидайте ремонтні роботи і вирушайте на природу, ви подзаряду новою енергією і отримаєте нові враження.

11.02-19.02
Сімейні стосунки не бувають без конфліктних ситуацій. Але в рік Мавпи Терези будуть особливо сприйнятливі і даремно. Не можна приймати сварки близько до серця. Адже головне не процес сварки, а процес перемир’я. Ваги життєлюбний знак, не забувайте це! Хмари розвіються і вийде сонечко, все буде добре.

Ваги 2016: гороскоп здоров’я

травмонебезпечних рік для Терезів. Підвищеної уваги вимагає ваша серцево-судинна система.

Гороскоп здоров’я Терезів по декадах:

21.01-31.01
Не вступайте в словесні баталії, інакше важко буде уникнути нервового зриву. Не рекомендується також піддавати своє серцево-судинну систему зайвим навантаженням. Намагайтеся спати належний час, це допоможе підтримати емоційну рівновагу. Жінкам Терезам не варто забувати про косметичному догляді, бажано пройти курс процедур, спрямованих на омолодження.

01.02-10.02
Можливі напади мігрені, вона може виникнути раптово і також зникнути. Однак якщо вона повернеться і буде з’являтися знову і знову, то краще не вдаватися до самолікування, розумніше звернутися до фахівця. Ще гороскоп +2016 радить проявляти максимальну пильність при роботі з електротехнікою, на дорозі та ін., Оскільки високий ризик отримати травму.

11.02-19.02
Втома вам буде близько знайома в рік Мавпи. Не піддавайтеся апатії і підвищеної сонливості. Знайдіть спосіб підбадьоритися, наприклад, зайнятися тим, що може доставити вам задоволення. Також допоможуть заняття спортом і медитація. Обов’язково дотримуйтеся правильного харчування. Так, поступово, ви знову зарядитесь позитивною енергією, повернувши колишні сили.