Гороскоп на 2016 рік — Щур

Гороскоп на 2016 рік — Щур

Гороскоп на 2016 рік - Щур
Настала пора« прискорюватися ». Наступаючий рік сприяє просуванню наверх. В принципі в будь-якій сфері зірки забезпечать Щурам підвищення ефективності зусиль, проте бажано направити свої дії в одне русло, яке найбільш важливо для вас. Кар’єристи повинні тримати курс на подолання нової сходинки по кар’єрних сходах. Закохані задуматися про наступний етап відносин і т.д.

2016 рік для щури жінки

2016 допоможе Щурам жінкам стати здоровішими, але тільки не варто покладатися лише на одну підтримку зірок, самим також треба наполегливо працювати в цьому напрямку: обов’язково взяти відпустку, взагалі протягом року відпочивати при кожній можливості і скоригувати своє харчування в правильну сторону. Сприятливий період для бажаючих поліпшити свою фігуру, тільки не варто панікувати в період «затишшя», це так задумано зірками, зате в решту часу вони обіцяють динамічний процес. Тільки, займаючись своєю талією і стегнами, не забудьте, що є й інші сфери життя, які потребують вашої уваги.

2016 рік для щури чоловіки

У 2016 році Щурам чоловікам зірки радять зважитися на велику покупку, все складеться вдало, за умови давнього планування бажаної придбання (машини, нового житла). Бо лише зважене рішення підтримати зірки, а ось спонтанні витрати або згода на «фантастичне» пропозиція може обернутися проблемою.

Любов і сім’я Як вже говорилося, розвиток у Щурів буде у всіх сферах, включаючи особисті стосунки. Якщо не кидатися в крайнощі, то особисті драми і суттєві розчарування обійдуть стороною. Задумав Щурам створення міцної сім’ї, зірки дають зелене світло. Кожен внесок у відносини буде багаторазово збільшуватися. Таким шансом гріх не скористатися. Не соромтеся виявляти свої почуття, оточіть турботою свого партнера і довіряйте йому. Про дітей теж не слід забувати. Батіг і пряник, звичайно, давно перевірений спосіб виховання, але цими методами не понять душевного стану свого чада, а треба. Цілком можливо, що дитячі проблеми з точки зору дорослої людини здаються несуттєвими, але для дитини вони справжнісінькі і серйозні. Нехай він повідає про них. І давайте йому частіше самостійно приймати рішення.

Фінанси та кар’єра Вдалий у сфері фінансів чекає Щурів рік тільки, якщо вони не почнуть витрачати наліво і направо, і не злякають удачу своєю лінню. Перший квартал +2016 зірки радять Щурам зайнятися впорядкуванням своїх справ і підтяжкою «хвостів». Може якісь «хвости» перейдуть на весняний період, це не біда. Головне до літнього періоду розрахуватися з усіма боргами. Після покриття боргів можна буде приступити до розгляду нової пропозиції зайняти більш високу посаду. Найбільша вірогідність зайняти більш високооплачуване місце очікується восени.

Здоров’я Доктора кажуть, що це епідемія нашого століття — сильна втома. Саме це буде підточувати сили людей Щурів. Для початку спробуйте правильно організувати свій час. Не піддавайтеся зневірі і апатії, взагалі треба стежити за своїм настроєм, більше спілкуватися з родичами і друзями, отримувати позитивні емоції.

Дихайте свіжим повітрям і активно відпочивайте.

Гороскоп 2016 по знаках зодіаку

Щури Овни

Для своєї користі краще забути про «коронному» упертості, оскільки завдяки йому можна гарненько зіпсувати відносини з оточуючими, інакше пропонований шанс бути визнаним в самій для вас важливій сфері буде упущений. Більше самоіронії і гумору, така розрядка дозволить чітко сформулювати мету, сконцентруватися на ній і досягти її.

Щури Тельці

Не поспішайте! І в цьому ваш успіх! Для початку складіть план (більше реалізму в ньому передбачте) і потім повільно, але вірно йдіть до мети, не прагнучи перевиконати власні норми. Якщо задумана глобальне завдання, то її слід розбити на більш дрібні сегменти і йти своїм курсом, причому після розбивки шлях буде легше.

Близнюки Щури

Від природи двойственному знаку зірки дозволяють в пріоритет поставити відразу 2 завдання, у виконанні яких вони будуть допомагати, але намагатися обхопити одночасно десяток справ не рекомендується. Тягнути таку роботу справа складна, потрібен повноцінний відпочинок, рекомендується віддавати перевагу таким видам відпочинку, які можуть компенсувати надмірні трудові витрати. Приміром, зайнятися новим видом спорту. У відпустку бажано відправитися в незвичайну подорож.

Щури Раки

На порядку денному сімейні питання. Сприятливий рік для врегулювання старих непорозумінь з родичами. Якщо ще не почали, то пора почати частіше дзвонити і відвідувати батьків, дізнатися що на душі у дітей. Можливо, шлюб вимагає хорошої струсу. Дерзайте, зірки вам допоможуть.

Щури Леви

Гороскоп 2016 радить зайнятися самоосвітою, а саме підвищенням кваліфікації, освоєнням іноземної мови або нової справи. Можливо, часом спостерігається явна дисгармонія в сімейних відносинах, якраз прийшов час для поглиблення в психологію, цілком може бути, що знайдеться вірне рішення і вийде гармонізувати відносини.

Щури Діви

У 2016 році найвдаліша сфера життя для Дів це особисті стосунки. Самотніх нарешті Доля зіштовхне з надійним людиною, з якою подальший життєвий шлях Щури Діви підуть разом. Сімейні зможуть перейти на новий рівень відносин, а комусь поспішить лелека. Вищі сили витроілі гармонію, але її легко зруйнувати. Так що не заводитеся на рівному місці і стежте за хорошими знаками в своєму оточенні.

Щури Ваги

Удача не омине стороною. Тим більше що від природи ви схильні ретельно обдумувати і зважувати рішення. А прийняти вірне рішення ви можете, якщо проявите свої сильні сторони, застосуйте свої таланти, розвинувши вроджені якості.

Щури Скорпіони

Життя потребують рости в кар’єрної і особистісній сфері. Не діяти не вийде, а то відкотіться тому. Щоб зробити крок і подолати новий щабель свого розвитку доведеться гарненько попітніти, але ці зусилля щедро будуть винагороджені.

Щури Стрільці

Очікується рік поступового прогресу. Загодя складений план дій вбереже від різких переломів. Це стосується і особистої сфери, краще не вдаватися до різких рухів. Вважаєте, що розв’язати вузол буде складніше, ніж його розрубати? Ви з усіх боків поглянули на проблему? Буває так, що з одного боку вона здається не вирішується, а з іншого боку розгадка очевидна.

Щури Козероги

Приготуйтеся до отримання справжнього подарунка. Тільки будьте насторожі, зірко стежте за підказками зірок, якщо зумієте ними скористатися, то ваше життя кардинально зміниться і максимально наблизить вас до мрії. На шляху до неї досить спокус і випробувань. Тільки не відкладайте все в довгий ящик, наполегливо вперед і удача вам щедро посміхнеться.

Щури Водолій

Виникне бажання просто лягти і віддатися в руки течії, але життя заграє новими яскравими фарбами, якщо захочете вирішити більш складні завдання. Мобілізуйтесь! Сил у вас предостатньо і в бій! Твердим кроками, не даючи дрібним негараздам ??збити з наміченого шляху. Удача любить рішучих!

Щури Риби

Належить боротьба і «спілкування» з власними страхами. Може статися, що страх, що мучило вас довгі роки, трансформується в досить перспективна справа. Доля буде підкидати перешкоди, але вони цілком вам по зубах. Забудьте про лінь, адже у вас є реальний шанс вхопити удачу за хвіст і отримати те, що хочеться.