Гороскоп на 2016 рік — Рак

Гороскоп на 2016 рік — Рак

Гороскоп на 2016 рік - Рак
рачача звичка задкувати часом більш вигідна, ніж рішення рватися напролом. Однак в 2016 році Ракам зірки радять забути про неї, передрікаючи, що саме вміння твердо стояти на своїй позиції в рік Червоної Мавпи забезпечить успіх вам по всіх фронтах: любовному і робочому.

З нового року, як і з понеділка, багато хто вирішує жити по-новому, Раки не виняток. Але в 2016 році почати нове життя вас змусить сама доля. Зміни в першу чергу торкнуться вашого кола спілкування, деякі події допоможуть вам зрозуміти, хто справжній друг, а хто їм тільки здавався. Таке прозріння на краще, оскільки для вас же вигідніше якомога раніше позбутися «липових» друзів. Можна поцікавитися пропозиціями на ринку праці, оскільки є ймовірність знайти нове вигідне місце.

Довжок ?! Так, в лютому Ракам нагадають про «хвостах» — невиконані обіцянки і боргах. Доведеться, щоб надати підтримку своєму іміджу надійного і відповідального людини, напружитися і обрубати «хвости». Вашу надійність оцінять в березні і запропонують вигідний проект.

Звичайно, доведеться посилено попрацювати, але зате в квітні ви добре поповните свій бюджет і про вас піде слава, як про людину, клацали як насіння будь-які складні робочі завдання. Відпочити можна буде в травні, романтики буде море. Це і любов, і давно задумане кругосвітню подорож і можливість реалізувати себе, як творча натура. А хтось зрозуміє, що кращого кайфу, ніж сімейні посиденьки на терасі заміського будинку, просто не існує. У любові все буде складатися непогано, у сімейних Раків будинку не передбачається жодних розбіжностей, а самотні можуть зустріти людину, з якою їм буде добре.

У червні на першому плані будуть домашні клопоти у вигляді ремонту, зміни техніки або меблів. Це треба просто пережити, зате потім оновлений інтер’єр буде дарувати радість і задоволення.

У липні можете мріяти, це радять астрологи. Тільки цілеспрямовано марити, бо чітко сформульована мрія в першій половині липня має всі шанси стати реальністю. Навантаживши зірки мрією, можна відправитися на навчання: отримати нову професію або підвищити свою кваліфікацію, також можна при бажанні змінити роботу, зайнятися її пошуками.

У серпні розслабитися на роботі не вийде, успіху без уміння битися за свої інтереси не варто очікувати. Наполегливість знадобиться і в коханні, якщо захочете, щоб з романтичного знайомства вийшла красива лавсторі.

У вересні-жовтні можна буде перепочити. По всіх фронтах справи будуть складатися добре і без ваших зусиль. Не заважає відправитися в подорож, це принесе у ваше життя свіжі яскраві фарби.

Приємним у всіх відносинах можна назвати листопад, крім одного нюансу — є шанс необдумано витратити солідну суму, прояв скупості в цей місяць буде більш ніж виправдано. А грудень присвятіть свого дому. Ви будете щасливі, тому що зробите щасливими своїх близьких.

Рак 2016: любовний гороскоп

Романтичні стосунки забезпечать яскраві враження, і ще 2 016 рік подарує нові перспективні знайомства.

Любовний гороскоп Раків по декадах:

23.0б-02.07
Самотні Раки можуть зустріти свою другу половину, але вона з неба не впаде, треба докласти зусиль і відвідувати різні заходи, розширять коло знайомих, ходити на вечірки. Приклавши зусилля, ви точно зустрінете людину зі спорідненою душею, з яким зможете створити міцні відносини. Особливо вдалі місяці для «полювання» — січень, серпень і листопад. Інтуїція підкаже вам кого вибрати. Ви можете вільно фліртувати, однак порожній флірт погана основа для справжніх відносин, пам’ятайте це.

03.07-12.07
Закохані Раки як мінімум перейдуть у своїх відносинах на новий якісний рівень, а максимум узаконять свої стосунки. Не перешкодить ще разок пильно придивитися до обраної другій половинці і потім прийняти рішення. У самотніх Раків є шанс зустріти людину, з якою відносини будуть розвиватися дуже стрімко. Сімейні Раки свою половинку побачать в іншому світлі, давши переоцінку її особистісним якостям. Розбіжності у світогляді в сім’ї можуть виникнути у вересні-листопаді, це лікується любов’ю, не забувайте її проявляти навіть у дрібницях.

13.07-22.07
Приємні моменти подарує партнер. Сімейним Ракам друга половина зможе допомогти змінити роботу на більш вигідну, а самотні — почують довгоочікуване «так» від партнерки або не менше довгождану пропозицію руки і серця від партнера.

Раки 2016: бізнес гороскоп

Успіх однозначно буде, але для цього треба буде трудитися до сьомого поту.

Бізнес гороскоп Раків по декадах:

23.0б-02.07
Однозначно зірки обіцяють кар’єрне зростання. Але тільки, якщо ви забудете що таке лінь і зможете довести начальству, що пора вам дати підвищення. Якщо будете прислухатися до власної професійної інтуїції і виявляти креативність, то зможете вирішити будь-які поставлені завдання, навіть найскладніші.

03.07-12.07
Навіть ті Раки, хто не подумував піднятися по кар’єрних сходах, не проявляючи хоч якогось завзяття до нової більш високої посади, можуть отримати її в цьому році. Такий шанс на дорозі не валяється, так що гороскоп 2016 радить скористатися наданої Червоної Мавпою можливістю. У фінансовій сфері не завадить обережність, складайте план витрат на місяць вперед, це вбереже вас від спонтанних покупок.

13.07-22.07
Початок року у фінансовому плані буде важким, але знайдіть в собі сили її пережити, не оформляючи кредити і не беручи позики. Тому що при здаються вигідних умовах борги доведеться віддавати дуже довго, несучи великі збитки. У вас хороша працездатність і достатньо сил, а тому, якщо не виходить однією зарплатою покривати всі витрати, ви можете знайти підробіток або більш оплачувану роботу.

Раки 2016: сімейний гороскоп

Ви можете розраховувати на любов своїх близьких людей.

Сімейний гороскоп Раків по декадах:

23.06-02.07
Ви можете сміливо просуватися кар’єрними сходами, оскільки в цьому вас підтримує сім’я і навіть для вашої розвантаження частина ваших домашніх обов’язків домочадці беруть на себе. Це гідно подяки! Постарайтеся приділяти їм достатньо часу. Ви дійсно дізнаєтеся в 2016 році силу любові своєї сім’ї до вас.

03.07-12.07
Вам захочеться усамітнитися, таке бажання стане результатом накопиченої втоми і нервового напруження. Ваша опора — ваша сім’я. Вони допоможуть і підтримають. Можливо для розрядки, переживаючи моторошне напруга, захочеться сходити «наліво», але не варто цього робити, тому що задоволення від цієї скороминущої зв’язку ви не отримаєте, а початися будинку війна цілком може.

13.07-22.07
Може здатися дивним, але для зміцнення сімейних відносин гороскоп 2016 вам радить оновити інтер’єр або почати ремонтні роботи. Головне, не обмежувати фантазію, саме колективна творчість забезпечить позитивний ефект, піднявши взаєморозуміння на вищий рівень. Після ремонту самий час спільно відпочити, знову в його плануванні рекомендується брати участь всією сім’єю. Самотні Раки можуть морально приготуватися до легкого флірту, серйозних відносин, швидше за все не варто очікувати, але флірт буде вельми приємним.

Раки 2016: гороскоп здоров’я

Стрес — бій, імунітет і нервову систему — зміцнювати, інакше лікарняних буде предостатньо.

Гороскоп здоров’я по декадах:

23.0б-2.07
Краща пора для відвідування косметологічних кабінетів, процедури обіцяють максимальний ефект. Слідкуйте за станом шкіри, можливі часті висипання, які попереджають про гормональні проблеми і захворювання ШКТ — не затягуйте з візитом до лікаря, ніж раніше приступите до терапії, тим швидше зважитися проблема.

03.07-12.07
Надзвичайно емоційний рік, спостерігається неймовірне загострення пристрасності і сексуальності. Нерви треба зміцнювати, оскільки зі пристрасністю цілком можливі напади паніки, неврози і істерики. Зняти напругу можна різними методами: освоєнням духовної практики або за допомогою психолога.

13.07-22.07
Під ударом в рік Червоної Мавпи у Раків органи дихання і травна система. Органам дихання надати підтримку можна, відвідавши оздоровчий курорт. Травну систему тримати в нормі можна, вживаючи повноцінний раціон з виключно правильними продуктами. Респіраторні захворювання будуть «наступати на п’яти», тому при перших симптомах рекомендується звертатися до лікаря.