Гороскоп на 2016 рік — Лев

Гороскоп на 2016 рік — Лев

Гороскоп на 2016 рік - Лев
Справити враження це коник Львів. Однак Червона Вогняна Мавпа вимагає іншого — бути, а не здаватися. Вистачить носити маску, знімайте її! Повірте, ваше натуральне особа викличе більше захоплення у людей, ніж надуманий вами імідж. Тому стаєте щире, відвертіше і чесніше!

Розслаблятися ніколи, вже з початку 2016 настають великі зміни, так що треба буде діяти рішуче і швидко. Це може торкнутися будь-сфери, включаючи особисту. Сімейних Львів, можливо, на складний, відверта розмова викличе друга половина. Одиноким Левам вдасться зрозуміти справжню причину їх холостий життя і зірки нададуть шанс виправити становище. Левам, які можуть похвалитися прекрасною фізичною формою, гороскоп +2016 не радить перенапружуватися, що тим більше не слід робити тим, хто не в кращій формі.

Передихнути від січневих потрясінь можна буде в лютому: домочадці проявлять небачену турботу і на роботі провіщається повний порядок і легкий робочий процес (за умови, що ділові пропозиції в цьому місяці будуть відкинуті). У самотніх Львів є шанс у першому зустрічному знайти хорошого партнера по любові.

березня 2016 поставить Львів перед низкою складних питань, які за природою ви захочете вирішити, застосувавши свій улюблений метод — йти напролом. Однак цей той самий випадок, коли краще вирішення проблеми, це забути про неї і вона сама себе благополучно вирішить.

У квітні, можливо, буде потрібно стати ризиковим людиною. Вірний шлях вам вкаже ваша інтуїція, керуючись нею, сміливо впроваджуйте авантюрні ідеї в будь-якій сфері, де це знадобиться і ризик буде виправданий.

Шквал романтики прогнозується з самого початку літа. Під «вогонь» потраплять як сімейні, так і самотні Леви. У сімейних дві крайності — жаркий любовний трикутник або другою яскравий медовий місяць. Самотніх Львів накриє хвилею флірту. Однак наслідком цих радісних подій стане виснажена нервова система. Виручити зможуть маленькі діти, спілкування з ними дозволить вам відновити сили і заново знайти гармонію.

Леви трудоголіки в липні можуть потрапити під другу хвилю енергетичного спаду. Це сигнал вам, що пора взяти відпустку. Найкращим відпочинком стане далеку подорож, в ідеалі зі своєю половинкою.

Набравшись сил, в серпні можна з ентузіазмом ринутися в роботу, а конкурентам показати «кузькіну мать». Забудьте про скромність, відстоюйте те, що вигідно для вас і бережіть плоди своїх праць, не дозволяйте нікому ними користуватися. Результати такої тактики будуть видні у вересні, це чи хороша прибуток або кар’єрне зростання, цілком можливо, що всі разом.

У жовтні зірки пророкують кілька приводів зібратися всією родиною за святковим столом, якраз можна буде надійшов капітал витратити на приємні презенти. Такі посиденьки підуть на благо зміцнення сімейних відносин.

Як раз вам знадобиться підтримка сім’ї в листопаді, коли вам доведеться буквально цілодобово пропадати на роботі. Проте, не дивлячись на труднощі, зірки не радять кидати розпочаті проекти, незабаром вони принесуть щедрі бонуси, а також дозволять зайняти вам новий соціальний і професійний рівень. Знову розслабитися з близькими людьми представиться можливість у грудні, романтичні емоції в переддень Нового року передбачаються також і у самотніх Львів, можливо, що «та сама зустріч» нарешті здійсниться.

Лев 2016: любовний гороскоп

Протилежна стать буде як ніколи щедрий на увагу і на незвичайні сюрпризи. Щастя доступно, що не відіпхніть його!

Любовний гороскоп Львів по декадах:

23.07-02.08
Леви, будьте готові до загострення сексуальності. Сімейним Левам і тим, у кого є постійний партнер, зірки радять зрозуміти свої бажання, оскільки ви прийдете до зміни пріоритетів у взаєминах. Одиноким Левам не обов’язково кожну вільну хвилину шукати свою другу половинку, шанс створити повноцінні відносини з’явиться сам, наприклад, підчас масових гулянь, під час якої-небудь поїздки або подорожі.

03.08-12.08
Звичайно, романтичні розваги притягують, як магніт, але не варто пускатися «у всі тяжкі». Інакше виснаження енергетичних резервів настане раніше, ніж вам доля подарує шанс зустріти гідного партнера, на якого вже не залишиться сил. Леви, «застряглі» в цукерково-букетний період, в рік Червоної Вогненної Мавпи можуть перейти на наступний щабель розвитку відносин і навіть подати заяву на реєстрацію шлюбу. Сімейні Леви деколи будуть гарчати від невдоволення, але в цілому особливих грозових хмар не передбачається.

13.08-23.08
Почуття міри вам не завадить, оскільки протилежну стать почне на вас полювання. І тут головне, не пропустити безневинний флірт, але й не витрачати себе на легковажні стосунки. Самотні Леви можуть зустріти партнера з багатшим життєвим багажем, ніж вони, однак він спокійно віддасть вам пальму першості у вашому союзі. Левам, перебуває у відносинах, пощастить усвідомити свою відповідальність, що дасть можливість зміцнити відносини. Також є можливість поліпшити взаєморозуміння в союзі, якщо ви прислухаєтеся до своєї чуйної інтуїції, яка вам підкаже, що насправді ви хочете від свого партнера.

Леви 2016: бізнес гороскоп

Рік Мавпи зажадає від Львів небувалого трудового пориву і максимальної концентрації.

Бізнес гороскоп Львів по декадах:

23.07-02.08
На шляху з просування по кар’єрних сходах перепон не передбачається. Головне, проявляти працьовитість і до роботи мати креативний підхід. Творче рішення стандартних завдань підвищить ваш рейтинг в очах начальство, яке задумається про ваше підвищення і в цьому повністю переконається, коли побачить, з яким олімпійським спокоєм і холодним розумом ви блискуче знайдете вихід з напруженої ситуації. Не найкращий рік для позик і кредитів. Якщо знадобляться додаткові кошти, то доцільніше НЕ вплутуватися в кредитні історії, а почати розумно розподіляти витрати і спробувати знайти підробіток.

03.08-12.08
Бажаючим підвищення по службі для цього доведеться потрудитися на славу. Такий трудовий порив буде щедро винагороджений і можна буде відправитися за серйозної покупкою, похід за якої не слід відкладати до другого півріччя, краще порадувати себе у першому. Можна стати спонсором, однак не варто вкладати кошти в нерозумні розваги або сумнівні підприємства, матеріальної допомоги потребують ваші близькі люди.

13.08-23.08
Здорова робоча конкуренція тільки на благо, але придивіться, можливо, хтось із колег недоброзичливо налаштований до вас, треба передбачити і попередити його дії , оскільки він здатний вставити палиці в ваші колеса, перешкодивши отримати нову вищу посаду. Леви, яких не влаштовує їх поточна робота, можуть підшукувати собі нове місце, зірки цьому сприяють, а можна просто відкрити свою справу.

Леви 2016: сімейний гороскоп

+2016 рік вимагатиме від Львів докласти всіх зусиль для зміцнення довірчих відносин у родині

Сімейний гороскоп Львів по декадах:

23.07-02.08
Якась напруженість в будинку, що перейшла з минулого року поступово піде на спад. Невеликі, але приємні, а головне несподівані сюрпризи, підготовлені вами, посприяють нормалізації відносин. Сприятлива пора для вкладення коштів в облаштування свого житла, також можна переїхати на нове місце — переїзд пройде легко, а радість від новосілля триватиме дуже довгий період.

03.08-12.08
Не бажано повністю розчинятися в робочому процесі, з виконанням плану вас може чекати ще одна новина — розлучення, оскільки понаднормову працю зруйнує емоційну і духовну зв’язок з другою половинкою. Пам’ятайте, що робота в ліс не втече, виділяйте час на сім’ю, відпочивайте і розважайтеся спільно, це допоможе відновити довірчі відносини.

13.08-23.08
Ваша друга половинка скучила за вашій увазі, відчуваючи вашу холодність, партнер піде «добирати» необхідні йому відчуття до іншої людини. Зрада для Львів може обернутися найглибшої депресією. До деяких Левам «прилетить лелека».

Лев 2016: гороскоп здоров’я

Зміцнення організму ніколи не завадить, намотайте це на вус Леви і дійте!

23.07-02.08
Минулий рік добре зарядив вас енергією. Її достатньо, щоб протистояти вірусам. Однак її легко розтратити, якщо «згорати» на роботі і провокувати стресові ситуації. Хто давно подумував кинути шкідливі звички, може почати здійснювати задумане, зірки подбають, щоб це було нескладно. Підтримати свій організм можна, відправившись відпочивати в тропічний клімат.

03.08-12.08
Спортом займатися, правильно харчуватися і всі «буде в ажурі» — вам не страшні віруси і інші недуги. Не погано б спробувати чергувати динамічні і статичні навантаження, це благотворно вплине на здоров’я. Найоптимальніший варіант для підтримки імунітету і сил — це заняття плаванням.

13.08-23.08
Липень-серпень хороший період для проведення профілактики (терапії) хронічних захворювань. У цей період буде пік вашого імунітету. І якщо вам не вдасться позбавитися від захворювання, то ви точно досягнете тривалої ремісії. Рекомендується відвідувати косметологічні салони, ваше тіло чудово зреагує на різні косметологічні процедури.