Гороскоп на 2015 рік — Водолій

Гороскоп на 2015 рік — Водолій

Гороскоп на 2015 рік - Водолій
У рік Кози багато Водоліїв будуть використовувати раціональний підхід до будь-яких змін в їхньому житті. Таке тверезе бачення допоможе більш легко пережити якісь неприємності і невдачі. І самий незначний успіх викличе непідробну радість, а це вдається далеко не кожним — бути задоволеним тим, що дарує доля. Тому однозначно зміни в 2015 році будуть на краще, і в сірих буднях з’явиться багато яскравих акцентів.

Занепокоєння можуть забезпечити оточуючі люди, зірки радять не особливо звертати увагу на їхню думку. Раціоналізм допоможе відволіктися від неприємних дрібниць життя, але не варто надто відволікатися від буття, така відчуженість може бути незрозуміла родині. Якщо вийде досягти балансу, то все буде складатися найкращим чином.

У рік Кози астрологія пророкує значне розширення зв’язків з людьми, це зачепить як особисте життя, так і ділову сферу. Нові ділові зв’язки посприяють отриманню «вигідної місця під сонцем» у вигляді завидною посади. Правда не варто забувати працювати самим в цьому напрямку в поті чола. А самотніх Водоліїв чекає супутник життя — приємний в усіх відношеннях.

Прийшов час «поховати» минулі негаразди, нехай вони залишаться в минулому. Треба йти вперед, не дивлячись по сторонах і не озираючись назад. Зміни, в більшою мірою позитивні чекають навіть Водоліїв, звиклих до сталості.

Діловий гороскоп 2015

Широкі можливості відкриваються для Водоліїв, що мають справжнє хобі. Цілком можливо, що крім морального задоволення захоплення принесе непоганий дохід. Відбудеться це після зустрічі з потрібною людиною, який зможе допомогти вдало поєднати комерційну діяльність з творчим потенціалом Водоліїв. Можливо до кінця року Водолії дозріють для відкриття своєї справи.

Деяким представникам цього знаку пощастить менше, у них теж прогнозуються зміни з обсягом роботи, але його надасть керівництво. Освоєння нових горизонтів потребуватиме чимало моральних і фізичних сил. Не варто опускати руки, коли сили будуть вичерпуватися, з’явиться друге дихання і завдання буде успішно вирішено, за виконання якої буде отримана нагорода, правді не надто велика.

Бізнесменам-Водоліям можна задуматися про довгострокові плани, вже з середини другого півріччя вони почнуть приносити перші дивіденди, що збільшуються з кожним місяцем. Також рік Кози сприяє інвестуванню в проекти, розраховані на освоєння нових ринків.

Фінансовий гороскоп +2015

У наступаючому році Кози з фінансовим успіхом познайомляться багато Водоліїв. Бізнесмени поповнять бюджет за рахунок вдало завершилися проектів. Хтось зуміє роздобути головний приз у лотереї. А у когось буде збільшуватися розрахунковий рахунок завдяки бурхливій фантазії і творчим талантам. Задоволення буде забезпечувати такий грошовий потік і радість близьких людей, яких Водолії засиплють подарунками.

У багатьох Водоліїв до кінця 2015 очікується дуже істотне вливання в бюджет. Щоб не пропустити шанс, що забезпечує грошовий водоспад, треба пильно дивитися по сторонах і вловлювати найменші зміни в ситуації. Позичати гроші краще невеликими сумами, таке кредитування не завдасть шкоди фінансовому становищу, оскільки повернення великого капіталу в поточному році мізерний.

Гороскоп здоров’я 2015

Водоліїв, що вже мають проблеми зі шлунком, очікує трохи неспокійний рік. Якщо ви запустили процес постійної підтримки свого організму, стали частіше допускати «відходи» від правильного харчування, давно не проходили профілактичний огляд, то скоренько треба це все надолужити. Інакше сезонні загострення пройдуть набагато складніше.

Хороша пора наступає для Водоліїв, що володіють декількома зайвими кілограмами. Беручи деякі зусилля у вигляді фізичних вправ і збалансування харчування, можна буде розпрощатися з Докучаєв сантиметрами, не боячись їх повернення. Причому виснажувати свій організм жорсткою дієтою не доведеться. Цілком вистачить трохи урізати порції і зменшити споживання шкідливих продуктів.

Ще побоювання викликає серцево-судинна система, не варто самостійно боротися зі стрибками артеріального тиску. Можливо, що проблема серйозніша, ніж здається. Доцільніше звернутися до лікаря-фахівця, щоб не допустити розвиток недуги.

Любовний гороскоп 2015

Насичений щодо любові належить рік Кози для Водоліїв, особливо самотніх. Їм обіцяють цікаві знайомства. У перший час буде здаватися, що новий партнер не дуже до вас підходить, що до нього крім легкої симпатії немає ніяких почуттів. Не варто відразу відкидати чужі почуття. Цілком імовірно, що це і є людина, необхідний вам для спільної щасливого життя. Просто необхідний час, щоб це розглядати. Дайте йому шанс розкритися перед вами у всій своїй красі, і ви не захочете самі з ним розлучитися.

Деяких Водоліїв закрутить у вихорі роману з невільною людиною. Легкого флірту не буде, спалахнуть справжні почуття. З цієї причини відносини будуть болісними. Швидше за все, моральні принципи візьмуть вгору, і візьметься рішення розлучитися. Напевно, так правильно. Усвідомлення цього трохи притупить біль розриву відносин з коханою людиною.

Чоловік гороскоп 2015

Розслабитися в рік Кози не вийде. Уми чоловіків Водоліїв зайняті новими проектами, частина яких принесе відчутний прибуток. Природно, щоб цього досягти доведеться неабияк побігати і попрацювати до сьомого поту. Зі збільшенням прибутку буде зростати і внутрішня напруженість. Головне, не допустити її виходу в сім’ї. Краще відправитися в спортзал і там «випустити» пар. Так поряд з емоційною розрядкою можна буде підтягнути фігуру.

У службовців чоловіків водоліїв в 2015 році теж можуть виникнути проблеми на роботі. Знаючи ваш досвід і можливості, керівництво почне ставити одну задачу за одною. Витративши чимало сил і часу (часто понаднормового) ви впораєтеся з ними, але відчуття внутрішньої дисгармонії буде переслідувати. Також треба буде знайти собі віддушину — спорт, сімейні походи по вихідних, хобі (воно, до речі, теж може принести відчутний внесок у бюджет).

Жіночий гороскоп 2015

За складом характеру жінки Водолії схожі з господинею наступаючого року — Козою. А тому настає для вас дуже благодатна пора. Ваша природна допитливість, неймовірна пристрасть, багатий творчий потенціал, контактність і не боязнь роботи знадобляться в 2015 році. Проявивши ці якості, ви, швидше за все, досягнете всіх бажаних висот.

Неабияк доведеться потрудитися сімейним жінкам Водоліям, будинки будуть періодично назрівати шторми. Домогтися довгострокового штилю можна тільки за допомогою переговорів за круглим столом, але посадити за нього партнера буде вельми складно. Слід проявити хитрість і навіть за допомогою обману її все-таки заманити на переговори, сімейне благополуччя вище невеликій жіночій хитрості. З великою ймовірністю самотні жінки Водолії в рік Кози можуть зустріти людину, близьку до душі.

Водолій 2015 гороскоп за роком народження

Водолій Криса. У більшій частині очікує сприятливий рік. Приємну звістку принесе лелека. У когось з’явиться довгоочікуваний перша дитина, а хтось нарешті отримає статус бабусі / дідуся. І закрутиться все навколо продовжувачів роду.

Водолій Бик. Найбільшого успіху ці Водолії досягнутий на робочій ниві. Добре попрацювавши, вже в перших місяцях ви отримаєте солідну винагороду, що дозволить весь залишилася рік бути спокійним за своє фінансове благополуччя. Комусь вдасться отримати місце директора великої компанії.

Водолій Тигр. Негаразди можливі в особистих відносинах. Не варто пускати справу «на гальма». Час «легких перемог» минув. Щоб зберегти союз слід приділяти більше уваги своїй другій половині. Не заважає сісти за переговорний стіл і з’ясувати всі претензії, висунуті один одному.

Водолій Кот. Зірки обіцяють досить стабільний рік. Особливих по глобальності і серйозності проблем не передбачається. З дрібними неприємностями допоможуть впоратися надійні друзі. Цілком можливо, що самотні Водолії до кінця року створять свою сім’ю.

Водолій Дракон. Напружений робочий графік і дрібні негаразди спровокують виникнення невизначеного бажання виїхати за тридев’ять земель. Так далеко може і не варто забиратися, а відправитися в романтичну подорож за кордон з коханою людиною можна, тим більше, якщо це цілком по кишені.

Водолій Змія. Настає пора для завершення давно розпочатих справ. Після вдалої їх реалізації можна приступати до розробки нових планів, ці проекти напевно вдасться закрити ще в рік Кози, отримавши гарний прибуток.

Водолій Кінь. Колись ведуть активний спосіб життя Водолії в 2015 році перетворяться на домосідів. Тепер весь вільний час присвячуватиметься родині. Однак це не надовго. Мине кілька місяців і знову все буде як і раніше. І дарма, все-таки треба залишити час і на домочадців, інакше можна і втратити своє «гніздо».

Водолій Коза. Рік приємних відкриттів. Так буде складатися робоче життя, що плануєте багато поїздок у різні куточки своєї країни, а також зарубіжжя. Це принесе і матеріальний достаток, і зустріч з людиною, яку ви давно очікували. Марш Мендельсона для вас в 2015 році близький як ніколи.

Водолій Мавпа. Усі помисли цих Водоліїв будуть зайняті ідеями власного бізнесу. Перше півріччя піде на розробку стратегії і поповнення накопичень, призначених для стартового капіталу. У другому півріччі доведеться попітніти над розкруткою свого бізнесу, в кінці року почнуть з’являтися перші плоди.

Водолій Півень. Злий жарт може зіграти з цими Водоліями власна зайва емоційність. Деякі зловмисники, знаючи цю вашу якість, будуть спеціально провокувати. Проявіть мудрість і проникливість, не поведу на провокацію. Це допоможе уникнути багатьох неприємностей.

Водолій Собака. Найкращий період — це осінь. Восени найкраще втілювати знову розроблені проекти. У цю ж пору з’явиться відмінний шанс значно поповнити свій бюджет, хоча весь рік обіцяє бути стабільно прибутковим. І після літа у самотніх Водоліїв є шанс зустріти хорошу людину.

Водолій Свиня. Удача не випускатиме з уваги цих Водоліїв протягом усього 2015 року. Причому успішною буде будь-яка сфера життя. Якщо були проблеми в особистому житті, то в рік Кози їх можна залагодити на тривалий час. У справах теж прогнозується «чисте небо без хмар».