Гороскоп на 2015 рік — Риби

Гороскоп на 2015 рік — Риби

Гороскоп на 2015 рік - Риби
Як стверджує гороскоп 2015, Рибам належить зіткнутися з різними приємними змінами, які торкнутися всіх сфер їхнього життя. Багато змінять роботу, яка припаде до душі і вдобавок забезпечить хорошим стабільним доходом. Для когось стануть доступними престижні місця відпочинку. А той, хто віддає перевагу «дикий відпочинок» знайде нове дивовижне по красі місце. Деяких захопить нове хобі, яке можливо разом з задоволенням принесе додатковий дохід. Цікаві моменти очікуються і на особистому фронті.

Рибам, який вирізняється надмірною довірливістю, в рік Кози варто ставитися до оточуючих з особливою обережністю. Головним чином це стосується нових і малознайомих людей. Небезпека, в основному, таїться на роботі. Менше озвучуйте свої робочі плани, цим мінімізується ризик, що їх хтось захоче порушити, задовольняючи свої корисливі цілі.

Не обійдеться рік Кози без неприємних сюрпризів. Виникнуть невеликі проблеми, але вирішуватися вони будуть дуже повільно, що викличе справедливе роздратування. Головне, не переносити його на ставлення з домочадцями та близькими людьми. Треба усвідомити одне, все, що буде дарувати доля в 2015 році, в остаточному підсумку приведе до щасливого фіналу. У цьому багато в чому надасть допомогу загострилася інтуїція Риб.

У сімейних відносинах глобальних катаклізмів не передбачається. Все інше можна вирішити, спокійно обговоривши на сімейній раді. Деяким Рибам вдасться надати особистим відносинам яскраві фарби. У самотніх Риб теж настане «просвітлення на горизонті», зав’яжуться нові відносини, які можливо в майбутньому переростуть в серйозні почуття.

Діловий гороскоп 2015

Перед усередині трудящим Рибам відкриваються всі горизонти. Зусилля не пройдуть дарма, і хтось отримає пропозицію зайняти нову більш високооплачувану посаду. Може бути, це буде в новій філії або взагалі в новій компанії. Зрозуміло, що така зміна діяльності, адаптація в новому колективі буде проходити з якимись суперечками. Треба бути просто готовими до цього і сміливо освоювати запропоновану роботу. Не мине й пару місяців, як все стане на свої місця.

Зірки сприяють творчим натурам. Ймовірно, що з’явиться людина, завдяки якому багато дізнаються про плодах вашої роботи, в результаті чого ви будете забезпечені гарним додатковим джерелом доходу.

Бізнесмени-риби і самі будуть втілювати вдалі проекти, і їм будуть пропонувати цікаві ідеї з інвестиціями. Приймати участь в чужих проектах зірки не відмовляють, але ретельно обдумати своє рішення варто. Якщо достатньо сил «тягнути» кілька проектів, то можна сміливо братися за справу.

Фінансовий гороскоп +2015

Більшість Риб в наступаючому +2015 року не будуть стурбовані своїм фінансовим становищем. Тим більше що у багатьох скупчилася гарненька сума. Вдобавок багатьом доля буде дарувати унікальні можливості заробити солідний капітал. У когось прокинеться лінь — навіщо працювати від зорі до зорі, якщо можна витрачати накопичення. Цей період розслабленості триватиме недовго, успіхи сусідів-Риб підхльосне до рішучих дій.

Великі інвестиції в їхню справу можуть бути доступні бізнесменам-Рибам. Головне розрахувати свої сили і перевірити репутацію інвестора (новачкам краще відмовити). Навіть, якщо не вийде зав’язати це нове співробітництво, за фінансовий достаток не варто хвилюватися, поточна діяльність буде приносити стабільний дохід.

Гороскоп здоров’я 2015

Після 1 січня можна вирушати в аптеку за вітамінними комплексами. Оскільки вірогідний ризик підхопити вірусну інфекцію. Приймаючи вітаміни і роблячи дії по зміцненню імунітету, можна буде захистити себе від більшості вірусів (які будуть переслідувати Риб навіть влітку). Не обов’язково проводити весь час в тренажерному залі і влаштовувати собі холодний душ. Досить буде прогулянок в обідню перерву або у вечірній час після роботи. Більше відпочинку, фруктів і овочів і організм зуміє дати відсіч будь-якої інфекції.

Рибам, які мають хронічні захворювання, не варто забувати про профілактичні заходи. Треба пройти огляд і навесні відправитися в спеціальний санаторій. Тоді сезонне загострення пройде з найменшими втратами. Рибам-водіям наприкінці весни варто бути максимально обережними на дорозі — відкладайте розмови по мобільному телефону до парковки.

Любовний гороскоп 2015

Одиноким Рибам зірки в 2015 році радять розпрощатися зі своєю боязкістю і активно виходити в світ, де вас вже чекає романтична зустріч. Можливо, що вона і не закінчиться шлюбом (хоча може бути і зворотне), але 100% ви від цього знайомства отримаєте масу позитивних емоцій і не будете себе почувати самотніми. І вже точно людина протилежної статі, з яким у рік Риб вас зіштовхне доля, стане вашим надійним другом на довгий час. А адже це не мало!

І ще одна порада від гороскопу +2015 — не квапте події, вам в даній ситуації треба просто лягти і текти за течією. Зірки самі за вас вирішать. Максимум, що ви втрачаєте, це шанс піти з цією людиною в ЗАГС. Але попереду нові знайомства! І можливо, що кращим буде, якщо цей партнер залишиться другом, а з новою людиною (зустріч з яким відбудеться трохи пізніше) ви створите міцну сім’ю.

Одноманітні будні трохи зіпсують сімейне щастя «окільцьованих» риб. «Різноманітність» буде проявлятися у вигляді періодичних хвилювань і скандальчиків. Направте енергію в потрібне русло — рушайте на підкорення нових вершин (в прямому сенсі слова — в турпоходи), освіжіть «процес виконання подружнього обов’язку», займіться капітальним ремонтом!

Чоловік гороскоп 2015

Багато чоловіків Риби будуть втілювати собою прислів’я: «працювати в поті чола». Роботи їх чекає маса. До деяких проектам доведеться повернутися не один раз. Але витрачені сили: душевні і фізичні в підсумку будуть щедро компенсовані.

Гарний час для підйому по службових сходах, з дрібними неприємностями у вигляді освоєння нового обсягу робіт і колег-заздрісників допоможе впоратися власна сила воля. Також допомогу може прийти від старого приятеля.

Особливо «попотіти» доведеться в першому півріччі, зате в другому почнеться приємна місія — збір хорошого врожаю. А перші місяці треба буде вирішувати одну проблему за іншою, але позитивний момент — вони всі будуть незначними. Просто їх череда може вивести з себе. Зате в кінці року успішне подолання зовнішніх і внутрішніх (слабкі місця, страхи) проблем принесе і моральне задоволення і солідного поповнення бюджету.

Пощастить навіть тим Рибам, хто буде проявляти якусь пасивність (але не протягом усього 2015 року, а дозволить собі полінуватися місяці 3). Поточний дохід від бізнесу / роботи і заощадження забезпечать їм «сите» життя.

Жіночий гороскоп 2015

Жінки Риби, як кажуть, будуть цвісти і пахнути. Таке перетворення не пропустить протилежну стать. Самотні Риби можуть зустріти хорошу людину, яка стане або вірним чоловіком або надійним другом. Заміжнім Рибам треба обережно реагувати на увагу чоловіків з боку, чоловік його може не оцінити. Флірт «прийде і піде», а чоловік залишиться, не варто даремно йому «дарувати» неприємні хвилини.

У робочій сфері жінки риби будуть проявляти дивовижний напір, а тому зможуть досягти будь-якої поставленої мети. Бажано не планувати серйозних проектів на літо, оскільки з осені потрібно багато сил і тепла пора року — це відмінна можливість підкоп сили на майбутній «бій». Тільки в «трудовому пориві» не слід сильно проявляти свою гординю, цим можна трохи заплямувати свою репутацію серед колег. А ще, самозабутньо віддаючись праці, треба не забувати приймати вітамінні комплекси — віруси не дрімають, підхопивши який буде проблематично просуватися по шляху до успіху і також здоров’ю буде завдано серйозної шкоди.

Риби 2015 гороскоп за роком народження

Риби Криса. Доля в 2015 році цим Рибам буде «підкинути» складні завдання . Вони цілком вирішувані, щоб їх подолання відбулося з мінімальними втратами не варто діяти зопалу, в даному випадку поспіх тільки нашкодить. Слід тверезо оцінити ситуацію, все обдумати, а потім приступати до ліквідації проблем.

Риба Бик. Грунтовно підкріпивши свій організм вітамінними комплексами, цим Рибам варто відкинути лінь убік і поринути в чарівний світ роботи. Є давній нереалізований проект? Час настав для його успішного впровадження!

Риби Тигр. Мета є. А шлях до неї в 2015 році треба долати в повільному темпі, обмірковуючи кожний крок. Не варто турбуватися, що комусь вдасться обігнати, можливо, і буде мати місце обгону на якомусь етапі, але зірки відкинутий його назад і шлях очистять для своїх фаворітов- Риб.

Риби Кот. Для задоволення всіх матеріальних потреб знадобиться кругла сума. Пора задуматися про додатковому доході. Прийшов час для розкриття своїх талантів і явище світу результатів свого хобі. Допоможе в цьому новий знайомий. Так що в другому півріччі буде можливість придбати давно бажане.

Риби Дракон. Цим Рибам необхідно кинути всі сили на підтримку свого імунітету, оскільки віруси будуть переслідувати протягом усього року Кози. А адже передбачається, що послідує в 2015 році вигідну пропозицію по роботі — не можна упускати шанс з причини вірусної застуди. Адже нова посада «обіцяє добре годувати».

Риби Змія. Неоднозначний рік приготували зірки цим Рибам. Частина з них проживе еру правління Кози спокійно, без якихось кардинальних змін — все буде середньо — дохід, проблеми — ні погано, але і не відмінно. А ось комусь запропонують тимчасову роботу за кордоном, куди з часом вони переїдуть назавжди.

Риби Кінь. Керівництво цього року буде стежити за своїми співробітниками з особливим завзяттям. Але завдяки притаманній Рибам цілеспрямованості і працьовитості, начальство помітить, оцінить і або підвищить оклад, або запропонує більш прибуткову керівну посаду.

Риби Коза. Дуже вдалий рік обіцяють зірки цим Рибам. Ділова сфера життя забезпечить хорошим доходом. Навіть віруси, що переслідують інших побратимів цього знака, будуть обходити стороною Риб, народжених у рік Кози. На особистому фронті також очікується «хороша погода».

Риби Мавпа. Єдине, що може затьмарити наступаючий рік, це заздрість. Хтось із колег чи сусідів затаїв образу, і в 2015 році буде робити спроби зіпсувати Рибам настрій, використовуючи брудні чутки. Не давайте їм зайвого приводу. І не вступайте з ними в єдиноборство. При правильному вашій поведінці час саме розвіє чутки.

Риби Півень. Подій буде багато і всі цікаві. Нічого такого глобального не передбачається, що може перешкодити цим Рибам насолоджуватися життям. Настає пора перевести довгі стосунки в новий статус. Буде ще один привід Рибам заглянути в ЗАГС — зареєструвати довгоочікуваного спадкоємця.

Риби Собака. Якщо займана посада вже давно в тягар, то рік Кози найкращий час да зміни роботи. Взагалі зірки в плані фінансового благополуччя прихильні в 2015 році. Дохід можна отримати навіть від улюбленого хобі. Головне в гонитві за грошима, не забути приділяти увагу своїм близьким.

Риби Свиня. Душевні терзання залишилися в минулому. А в майбутньому відкривається безлічі дверей. Не треба відчувати страху перед впровадженням нової справи. Під заступництвом зірок в 2015 році практично всі проекти будуть реалізовані з відмінним результатом.