«Глухар на току» — чоловік не для слабкодухих жінок

«Глухар на току» — чоловік не для слабкодухих жінок

Глухар на току - чоловік не для слабкодухих жінок

Отже, предмет нашого сьогоднішнього вивчення — чоловіка- «Глухари». Для жінок, які не сильні в орнітології, поясню. На перший погляд вони чарівні і вражають своїм інтелектом, але як тільки годинник проб’є північ вашого першого побачення, вам захочеться втекти додому і побути хоча б хвилинку в повній тиші.

« Глухар на току »- дуже цікавий чоловічий типаж, якщо ви психолог або психотерапевт. Інакше вам гарантовано стомлююче одностороннє спілкування. Такий чоловік чує тільки себе, живе лише своїми проблемами і патологічно не здатен звернути більш-менш зацікавлений погляд на вашу особистість. Забудьте про той щасливий час, коли ви могли поскаржитися партнеру на головний біль або неприємності на роботі. Ваш новий коханий поглинений своїми божевільними ідеями, він звернений усередину себе і «виринає» на поверхню дуже рідко. Отака «річ у собі».

У «Глухар» стерто межу між світом уявним і світом реальним. Вони часто плутаються в судженнях, суперечать самі собі. Сьогодні вони ненавидять кави з молоком, а завтра будуть благати піти з ними в кав’ярню. Те ж саме і з почуттями. Невпинне катання на гойдалках «Любов / Нелюбов» — ось що чекає супутницю «Глухаря».

Як обчислити?

Не поспішайте засмучуватися — «Глухаря на току» легко обчислити ще на першому побаченні. Перший «дзвіночок» продзвенить, коли ви помітите, що болісно намагаєтеся вставити хоча б коротку репліку в словесний потік співрозмовника. Друге розчарування буде чекати якраз в той момент, коли ви перейдете невидиму грань легкої розмови і заглибитися в якийсь конкретний предмет. Ясна річ, тема буде близька і зрозуміла «Глухар», а вас ніхто і не запитає. Потім ви раптом різко усвідомлюєте, що він несе відверту нісенітницю, що він твердолобих і не здатний спокійно вислухати чужу думку. Не дивуйтеся, якщо почуєте від нового знайомого щось на зразок «Ми всі помремо» або «Всі американці — козли». «Глухар» обожнюють всеосяжні затвердження.

Найкраще, що ви можете зробити, виявивши у співрозмовнику глухуватого представника пташиної фауни, доїсти замовлене тістечко і відкланятися під будь-яким приводом. Не бійтеся образити такого чоловіка, в закутках свого розуму він неодмінно відшукає приємне для себе пояснення вашого втечі. І, повірте, це пояснення вам не сподобається.

Глухар і секс

Теоретично, секс з таким чоловіком може принести задоволення, але за умови, що він буде разовим експериментом. Хоча статистика невблаганна — небагато жінок виявилися задоволеними «пташиної» ніччю любові.

І потім, якщо цей гордий птах НЕ буде налаштований на секс, вам забезпечена ще одна, вже нічна лекція з природознавства або молекулярної фізики. Уявіть картинку: ви починаєте його ніжно цілувати, а він, зсунувши брови, продовжує віщати про зіткнення двох електронів в абсолютному вакуумі так, немов його слухає цілий світ.

Картина в особах

Одного разу я спостерігала таку картину: досить освічений і розумний молодий чоловік, типовий молодий «Глухар »сидів на лавочці і з захватом віщав про те, які ж всі жінки недалекі істоти, поки його дівчина бігала в найближчий магазин за беляшами для свого коханого. Треба віддати належне дівчині — вона не відрізнялася недоумством, але все ще сподівалася якось ужитися з цим індиферентним типом. Через 4 роки закономірним завершенням їх дивних відносин стало розлучення. Їй довелося склеювати себе по шматочках, тому що в процесі безмежного захоплення чоловіком і його інтересами, вона втратила головне — саму себе. Її особистість розчавили безжальні жорна геніальних аксіом благовірного.

Як утримати?

Перш ніж читати далі, подумайте, воно вам треба? Якщо так, то засіб є тільки одне — привчити власні вуха і мозок до постійному потоку не завжди якісної інформації. Перший час ви напевно будете напружувати всі свої сили для того, щоб представити кожен піднесений ним образ в дії, старанно допомагаючи споруджувати повітряні замки. Але через якийсь час прийде вміння відключатися від зовнішнього світу, зберігаючи при цьому зацікавлена ??вираз обличчя. Це ваше єдиний порятунок від передчасного розкладання мозку.

«Глухари на току» під час свого захопленого співу рідко помічають фальш навколо. Любите? Тоді хваліть його якнайчастіше, бажано прилюдно. Захоплюйтеся кожною новою ідеєю, немов він винайшов засіб від раку, а не вирішив податися в комедійні режисери на старості років, будучи за професією юристом. Майже всі чоловіки обожнюють лестощі, але «Глухар» серед них справжній чемпіон. І боронь вас боги зробити йому зауваження в присутності друзів або знайомих: ваші «акції» різко впадуть в ціні.

Близькоспоріднені типи

Не варто плутати «Глухаря на току» з іншим поширеним типом, званим в народі «Ботанік ». Так, у «Ботаніків» теж трапляються тимчасові помутніння розуму, але це пов’язано з захопленістю тим предметом, якому вони присвятили левову частку свого життя. «Ботаніки» більш комунікабельні і налаштовані на спілкування істоти, якщо прибрати їх одвічну сором’язливість.

З двох зол завжди вибирайте меншу, тобто «Ботаніка». Він може стати непоганим супутником життя за умови, що предмет його багаторічних вивчень вас не дратує. До того ж, інтелектуальна сторона їх особистості куди глибше і здатна принести хоч якусь користь суспільству. «Глухари» ж відрізняються пустопорожніми розмовами, які вкрай рідко виливаються в реальні дії.

Як виправити?

Ох вже ці закохані жінки. Заради любові вони охоче візьмуть у свої витончені пальчики перфоратор, викрутку і молоток, щоб трохи «підправити» свого чоловіка і «підкрутити гаечки». Попереджаю: не варто, інакше зіпсуєте свій бездоганний манікюр.

«Глухар на току» не піддається ліпленню хоча б тому, що інакше він просто не вміє жити. Йому на енергетичному рівні необхідно поводитися саме так. Всі спроби оновити «програмне забезпечення» такого чоловіка в кращому випадку будуть просто проігноровані. Але є ще й найгірший варіант розвитку подій. «Глухари» рідко висловлюють свої образи безпосередньо. Їм простіше затамувати емоції, щоб в певний момент зробити якусь капость. Найпоширеніша чоловіча капость — зрада. Ось тільки ваш благовірний не обмежиться сексом на стороні. Йому ж необхідний реванш. Готуйтеся — вам перемиють всі кісточки.

Шукати виправдання поведінки «Глухаря» в нелегке дитинство і прибитим до підлоги іграшок — малоефективний спосіб. І нехай у її вихованні помітні очевидні «перекоси», виправити характер такого чоловіка вам не під силу.

Якщо вже ви жити не можете без пташиних трелей, купіть собі співочу канарку — приємно для слуху і абсолютно безпечно для самолюбства.