Духи унісекс від П’єра Мансера

Духи унісекс від П’єра Мансера

Духи унісекс від П'єра Мансера
Стиль унісекс твердою ходою входить у наші гардероби. До речі, багато хто і не здогадуються, що одягаються в цьому стилі, оскільки джинси це теж «унісекс». Сьогодні цей напрямок стосується і взуття і макіяжу і зачіски і парфуму. Ось про останній і поговоримо.

Стандартно і зрозуміло поділ парфумерії на жіночу та чоловічу лінію. І може здатися дивним, коли якийсь аромат рекламують в якості «ідеального варіанту для чоловіків і жінок». Але так воно і є!

Не будемо заглиблюватися в історію виникнення парфумерії «унісекс», оскільки існує кілька версій: від стародавніх часів (коли запах використовувався у винятково практичних цілях, наприклад, для відлякування комах або для захисту від корости) і до середини -кінців 20 століття. Не так важливо, хто став прабатьком даного напрямку, головне, що сьогодні цей стиль — риса сучасного світу. Універсальні ароматичні композиції випускають в наші дні найвідоміші світові бренди.

Звичайно, таку тему не міг ігнорувати маестро сучасної парфумерії — П’єр Мансера, прагнучий створювати досконалі і бездоганні аромати, а, головне, нестандартні. Всі духи П’єра Мансера — це нове слово в парфумерії. Його продукція заснована на синтезі того, що, здається, нереально поєднувати. В результаті виходять ексклюзивні аромати, складені з рідкісних, вишуканих компонентів, що вражають споживача «твариною» сексуальним магнетизмом.

Напевно, стиль «унісекс» як не можна краще підходить для цього майстра. Хоча, у нього «квіткова симфонія», традиційна тема для жінок, грає іншими нотками, відмінними від музики в ароматах інших брендів. Приміром, в одному з парфумів, Мансера пропонує таку мелодію: верхні ноти — спеції, зелені нотки і бергамот; ноти серця — дерево агар і пачулі; і ноти бази — амбра, ветивер і дубовий мох. Не менш цікаві композиції і для чоловіків (стандартно бренди вдаються до деревним і тютюновим мотивів). Одна з чоловічих мелодій від Мансера звучить так: верхні ноти — зелені нотки, рожевий перець, мандарин; ноти серця — пачулі і фіалка; і ноти бази — білий кедр, ветивер, амбра, дубовий мох, білий мускус і шкіра. Якраз аромати для людей, що не вітають стандарти і не бояться експериментувати зі своїм образом.

Як раз таким «сміливим і сучасним» підійде Black Line від Mancera — унікальна композиція «унісекс», в якій майстру вдалося знайти заворожливу, нереальну, чарівну гармонію між явними протилежностями. Це дивовижна симфонія, в якій спокусливе, романтичне звучання чуттєвої троянди оттеняется насиченими, глибокими акордами виробленої шкіри. Впевнена сила чоловіків і слабкості жінки. Багатогранний аромат «з перчинкою», велич і краса колоритного Сходу. Ароматно-пряне серце. Чому воно має бути суто чоловічим або жіночим? Ні! Цим і заворожує стиль «унісекс», що в його ароматах чоловіче і жіноче начало, завдяки віртуозам парфумерії, повністю переплітається.

Але, при виборі парфумерії, не варто йти на поводу моди, новинок і популярності. Аромат — справа тонка і серйозне. У його силі створити досконалий образ свого володаря і підкреслити його шарм, проте він же здатний на його руйнування. Тому, чи захочуть законодавці моди розділяти парфумерію за «статевим» ознаками або будуть просувати «унісекс», покупця не повинно хвилювати. Ідеальний аромат той, який підходить своєму власникові.