Дрібниці весільної життя

Дрібниці весільної життя

Дрібниці весільної життя
Весільний життя триває день або два і нагадує рівняння з численними невідомими. Весілля той день, коли важлива кожна дрібниця, тому не забудьте про весільну поліграфії, бумфеті, альбомі для побажань. Все це зробить весілля яскравіше і залишить найкращі враження у винуватців торжества і запрошених гостей.

Чи хочеться молодій парі запам’ятати назавжди весілля як найяскравіший, романтичний, веселий і найкращий день у їхньому житті? Зрозуміло! Постараємося розкрити питання про дрібниці весільної життя, завдяки яким свято стає святом.

Ви вже подали заяву в загс? Тепер слід оповістити гостей про майбутнє свято. І тут молодятам приходить на допомогу весільна поліграфія — цілий напрям галузі, працююче заради краси і урочистості свята. Покупки дрібниць починаються з красивих запрошень для гостей . Не забудьте так само про гостьові картки — обов’язковий атрибут сучасних урочистостей. Їх розкладають на тарілочки, гостям легко знайти своє місце за столом. А сама правильно оформлена картка може красиво оформити і бути прекрасним доповненням до столу. Для практичності, можна так само придбати щільну обкладинку для свідоцтва про шлюб . Дуже радимо купити відразу все, щоб нічого не забути в передвесільному хаосі.

До весільної поліграфії віднесемо таку дрібницю, як альбом для побажань , або як її ще називають гостьову книгу . У цьому альбомі гості залишають свої побажання та поздоровлення молодятам. А на другий день в ній записують про враження минулого банкету. Гостьова книга повинна лежати на столику біля входу в зал, де кожному ввійшов гостю пропонують розписатися. Якщо красиво оформити місцерозташування альбому, тобто виділити окремий столик із зручним кріслом, то він буде додатковою прикрасою залу. І найголовніше — альбом з серйозними або гумористичними привітаннями (головне — щирими!) Залишиться вам на довгу-довгу пам’ять.

Навіть якщо ви вирішите знехтувати покупкою банкетних карток, то ні за що не відмовляйтеся від ось таких весільних бумфеті (це традиційні хлопавки або ж пляшки під шампанське із зоряним дощем). Під кінець першого танцю або в момент появи в залі величезного торта так і хочеться душі запалити все навколо емоційним вибухом! Ось і доручіть цей вибух бумфеті.

Дрібниці весільної життя Для кожного столу на торжестві обов’язкові серветки . Ідеальним варіантом будуть серветки з бавовняної тканини, накрохмалені і акуратно складені. Їх можна класти на коліна, щоб випадково не забруднити одяг. Крім бавовняних обов’язково поставити ще паперові, вибір тут великий серед різних кольорів і різних варіантів з візерунками.

Весільні прилади для молодих , повинні бути однакові, це ритуал, прийнятий в стародавні часи. Фужери підбирають з непрозорих варіантів, бажано червоного відтінку. Тарілки повинні бути з однаковим візерунком, ложки та виделки можуть бути як срібні, так і позолочені. Ножі краще не ставити на стіл молодятам, за прикметою будуть менше сваритися. По можливості можна замість роздільних стільців для нареченого і нареченої використовувати загальну лавку. Якщо загальна лава неможлива, то хоча б покладіть на два стільці загальне покривало або вивернула навиворіт шубу, це буде вісником процвітання і багатства.

Квіти необхідно використовувати тільки живі, будь-який стіл за їх допомогою перетвориться на святковий. Квіти можуть бути різні, але для кращого ефекту, вони повинні відповідати букету нареченої. Не робіть високі композиції на стіл, в цьому випадку гостям буде важко бачити не тільки один одного, але і все, що відбувається в залі. Запах квітів не повинен бути занадто сильним, щоб не перебивати запах і смак прийнятих страв.

Весілля романтичне захід, а як же романтика без свічок. Свічки розміщуються в різні судини й свічники, головне щоб вони гармоніювали із столом.

Меню банкету, складають, звертаючи увагу на національний склад запрошених . Може статися так, що серед гостей присутні вегетаріанці . У цьому випадку доведеться підкоригувати список страв для певного столу. Якщо серед присутніх будуть діти, то подбайте про організацію столу для дітей .

Весільним розпорядником може бути один з батьків молодят, але краще віддати перевагу людині з Вашого близького оточення, який не буде пити. Розпорядник протягом всього весілля повинен стежити за роботою офіціантів і за черговістю подачі страв. У батьків часто не вистачає на всі ці турботи часу, та й як не випити на весіллі своїх дітей.

Дрібниць весільної житті існує безліч, але їх призначення одне: розфарбувати свято фарбами, зробити його веселіше і яскравіше. Наостанок невеликий рада. Купити запрошення, картки, альбом, бумфеті, хлопавки, кошики для квітів та багато іншого — це тільки півсправи. Залежить від вашої організації і продуманості перебігу подій, зіграють вони свою роль. Побажаємо удачі і найшикарнішої весільної життя, адже вона настільки коротке, а після — гідно перейти в медовий місяць!