Цих заміж не беруть

Цих заміж не беруть

Цих заміж не беруть Існує такий вид жінок — невдахи в особистому житті (НОЖ). Практика показує, що справжні представниці цього виду зустрічаються у віковій категорії від 30 і старше. Умовно їх можна розділити на кілька різновидів.

Жінка, все розумію (ЖВР) < / font>

Розуміє всі його проблеми. Які, як правило, не розуміє його дружина. Так, і те, що він не може розлучитися з дружиною, ЖВР теж розуміє. Іноді розуміння затягується на багато років. ЖВР розуміє, що не повинна задавати зайвих питань, а повинна навпаки — не створювати ніяких проблем. Тобто, бути завжди готовою. У тому числі відпроситися зі своєї роботи, якщо у нього раптово виникло «вікно», вільне від дружини, дітей і роботи. Малооплачуваною роботи. Тому ЖВР дарує йому на день народження хороші штани, курточку для його дитини і пудру його дружині.

ЖВР розуміє, що він не може поїхати з нею до моря. Розуміє, що ввечері він повинен нанести візит смертельно хворий тещі з тяжко хворою дружиною і сином з психологічними проблемами. З таким же розумінням вона ставиться до його приходу і відходу з валізою. Приходить він, як правило, ненадовго, а йде швидко — відразу після дзвінка важко хворої дружини на його мобільний. Після його відходу в двері до ЖВР ломиться смертельно хвора теща. ЖВР розуміє, що двері відкривати не треба, і розуміюче затаюється не дихаючи, в курному кутку самотньої квартири.

Після ремонту броньованих дверей, знесеної з петель силою децибелів його смертельно хворий тещі, ЖВП вирішує порвати з ним раз і назавжди. Але тут є він з бюджетним букетиком мімози і вимовляє чарівне заклинання: «Ти ж все розумієш …». На ЖВР ця формула діє магічно, і вона продовжує все розуміти ще багато років їх безперспективних відносин. Коли вік ЖВП вже дозволяє, нарешті, перестати все розуміти, вона залишається за броньованими дверима своєї самотності в повному нерозумінні.

Чи не Хочу Заміж (НХЗ)

Взагалі-то хоче. Але весь час заявляє про те, що не хоче. Якийсь вселенський розум укупі з зеленими чоловічками і феміністками вселили їй, що шлюб — це узаконена проституція, а закинути в пральну машину пару шкарпеток — непомірний для жінки праця. Явних протиріч вона не помічає. Хоча підспудно розуміє: щось не так. Якось самотньо. Особливо ночами, коли за вікнами дме вітер і, може бути, це не так вже й огидно — пара не таких уже й брудних носок. Але немає! Вона жене від себе ці зрадницькі думки і прояви слабкості! «Навіщо мені заміж ?! Я сама собі на життя заробляю! Я не люблю, коли хтось миготить перед очима туди-сюди, туди-сюди! »Варіантів озвучених мотивацій і аргументів громаддя. Їх-то вона і вивалює на зрідка з’являються на пустельному обрії супутників. І ще платить за себе в кафе. А чоловік — звір не тільки полохливий, але й, як правило, покірний. Ну, не треба, так не треба. Не дуже-то й хотілося. Не хочеш як хочеш. І виблискує НХЗ очима, висвітлюючи свою безсонну ніч. І, ні-ні, та й промайне думка: «Боже, яка я дурепа!» Але настає ранок, розвіює нічні кошмари і знову і знову зарозуміло заявляє вона чергового кавалеру: «Мене цікавить тільки секс і ділові стосунки!» Так будьте ласкаві, бога заради. «І щоб повна свобода відносин» — невпевнено додає на закуску. Звичайно-звичайно, хто ж проти свободи відносин? Ну, окрім лікарів-венерологів. Та й ті не проти — все хліб. І в черговий раз безсоння у НХЗ, бо хочеться і колеться, і не кличе вже ніхто.

І ось успішна вона, і костюмчик ладний, і справу свою любить. І все продовжує за звичкою не хотіти. А вже ніхто й не може. Бояться. Звикли. Все краще — спільний проект, нестомлюючий сексуальний екзерсис — ніхто нікому нічого не винен. Вона ж адже цього хотіла, а не заміж, вірно? Прекрасний світ, в якому мрії збуваються!

Хочу Заміж (ХЗ)

Повна протилежність НХЗ. Хоче заміж за всяку ціну, за кого завгодно. Що нею рухає — незрозуміло. Вірніше, причин так багато, що вичленувати головну досі не вдалося. Час йде. Всі подруги заміжні. Мама велить. Пора народити. Немає весільних фотографій. І так далі. Кожен представник чоловічої статі, який опинився в радіусі досяжності, розглядається як потенційний чоловік. На колегу, який запросив в кафе, вже подумки приміряється «чорний похоронний костюм». Діловий партнер окинути оцінюючим поглядом, а нового сусіда по сходовій клітці вона вже попросила купити хліба, запросила на чай і в ліжко. Вранці ХЗ, накинувши халатик, варить каву і воркує, простодушно дивлячись у його повні жаху очі. У справі боротьби за вихід заміж всі засоби хороші. З таких екземплярів виходять відмінні «нерозуміючі» дружини. Обранець, як правило, не виправдовує очікувань, тому що грубе тварина з маленькою зарплатою і чому ж, ах! — Вона не вийшла заміж за Іван Івановича. Або Василя Петровича. Втім, вона так само легко розлучається і починає пошуки нового чоловіка. Процес настільки ж безглуздий і нещадний, як і її бажання вийти заміж.

Жінка Жалувана (ЖЖ)

Набагато більш страшна різновид , ніж Жінка, все розумію. Комплекс провини, щеплений в ранньому віці, не дозволяє їй побудувати рівноправні стосунків ні з ким. Вона завжди когось шкодує. Маму, тата, бабусю, дідуся. Купує памперси малолітнім племінникам і лікує брата від алкоголізму. Виконує роботу для більш успішного співробітника за «спасибі». Чоловік завжди може розраховувати на тарілку борщу і словосполучення: «Ах, ти мій бідненький!», «Приляж, відпочинь» і «Не треба, я сама!» Це йому швидко набридає. Ще швидше її нескінченних телефонних розмов з потребують психологічної підтримки подругами і поїздки в Балашиха з Одинцово пізно вночі на таксі, тому що її мамі потрібний активоване вугілля, а татового коту — засіб від сексуального збудження. Втім, для подібної дами завжди знайдеться об’єкт, який можна шкодувати до останнього подиху. Особисте щастя їй ні до чого. Якщо шкодувати нема кого — вона занепадає, хиріє і може зопалу завести собаку. Нещасна тварина приречене.

Звичайно, наведені яскраво виражені представниці не відображають усієї гами видового різноманіття невдах в особистому житті. Ми не розглядаємо сьогодні матусиних дочок, нещасних дружин і Шалаєв звичайних. Втім, у всіх є шанс видозмінитися, дотримуючись принципу «Допоможи собі сам». Тобто, сама. Тому що, насамперед — жінка. А все інше — в твоїй владі.