Чому він мене не цілує: 5 причин

Чому він мене не цілує: 5 причин

pocelui 3Поцілунок … райська насолода на землі. Та й ще й корисну дію, тому що під час поцілунку працює маса м’язів, забезпечуючи здоров’я нашому організму. Гаразд з користю, як чарівно витати в пухнастих хмарах, купаючись у ласкавих сонячних промінцях! На старт … стоп! Він не збирається цілуватися? Яка неприємність. Будемо розбиратися.

Жінки, які занадто сильно люблять, і чоловіки, яких вони обирають

Є категорія людей, які не любляча цілуватися, це факт, якому віриться насилу. Добровільно відмовлятися від такої казки ?! І як можна уявити любов без поцілунків? Однак є випадки, коли дівчата нарікають, що зустріли потрясного хлопця (не п’є / не курить, при цьому гарний, як Аполлон і ще квіти дарує), а він за кілька спільних зустрічей ні разу її не поцілував. І серед заміжніх дам нередко зустрічаються подружжя, роками не відають приємних «чмоки-чмоки». Як этак?

Кожна людина індивідуальність, він сам вибирає собі половину, індивідуально проявляє почуття, реагує на увагу представників протилежної статі. Спробуємо знайти, що викликає таку «безпоцелуйную» ситуацію.

Свіже дихання

Перш ніж розбиратися зі своїм партнером з приводу його ігнорування поцілунку, зверніть увагу на стан свого ШКТ і на гігієну порожнини рота. Джерелом аромату, відбиваючого бажання цілуватися, може бути карієс або проблеми зі шлунком. Взагалі чистота всього тіла не завадить. Этак, нині кращих дівиць більше кращих чоловіків. В принципі, в будь-якому випадку — курить чи ні ваш партнер, — від вас не повинно тащить тютюном, це правило відноситься і до запаху спиртного. Тому затягнувшись цигаркою або пригубивши келих-другий, не забувайте після пожувати освіжаючу жувальну гумку або почистити зуби зубною пастою.

Він занадто серйозний

Частина чоловіків, придивилася дівчину зводять на п’єдестал, дивлячись на неї, як на богиню, образити яку можна будь-яким дрібницею і тоді залишається тільки попрощатися з прекрасним майбутньому.

Якщо за кілька побачень пара не дійшла до поцілунків (коли вона обома руками «за»), то, напевно, хлопець серйозно налаштований і не бажає простого розваги з черговою кралею. У його розумінні поцілунок в губи є першою сходинкою інтимної відвертості, наслідком якої є пристрасть і бажання усамітнитися на ніч зі своєю коханою. Він не поспішає з поцілунками, оскільки не хоче підмочити собі репутацію і не здатися типом, якому тільки одне це і треба. Тут не засмучуватися, а радіти треба — якого хлопця вдалося відхопити! А поцілунки, обнімашкі, вальс Мендельсона і сім’я з «семеро по крамницям» все буде трохи пізніше.

Він дуже боязкий

Чоловіки теж можуть бути боязкими, особливо в питанні прояву почуттів до своєї другої половинки. Це в казках вони все «на коні» круті мачо, а в житті, як тільки їх стосується особисто, тут же дають задній хід. І начебто охає ночами від неймовірної любові до тебе, а все не може зібратися з духом, підійти і поцілувати першого. Вийшло эдак, що тобі дістався нерішучий і боязкий залицяльник. Вихід з цієї ситуації в твоїх руках. Однак тут потрібен ювелирный підхід, інакше спугнешь свого боязкуватого «зайчика». А місця для поцілунків для чого? Вперед на найближчий сеанс в кінотеатр (в крайньому випадку, можна замінити лавкою в парку або просто-напросто приступити до справи в метрополитен), сісти плече до плеча і нахилити свою голову до його таким чином, щоб обдати його своїм жарким і спраглим поцілунку диханням, по ідеї у нього має спрацювати інстинкт зближення — кульмінація: поцілунок! Якщо ніяк не вдається побороти його боязкість, то може, варто пошукати іншого, більш розкутого?

Попросту друзі

Хоч рев, хоч смійся, але його холодність до поцілунком пояснюється твоїм статусом — ти просто-напросто подруга. Це нескладно визначити, треба тільки трохи до нього придивитися. Сто пудів, він постійно кидає захоплені погляди у слід кожної спідниці. Він спілкується з тобою, як з подругою. Поцілунки, до речі, є у ваших стосунках, на прощання, в щічку. Він на роздоріжжі, вибирає собі супутницю життя, проте йому хочеться жіночого спілкування, яке ти і доповнюю йому. «Світить» Чи любов після дружби? У 70% випадків, такі самці знаходять собі самок на стороні. Найрозумніше і до нього ставиться, як одному, а за пристрасними поцілунками звернеться до іншого, можливо він вже давненько сохне по тобі, а ти не помічаєш — озирнися по сторонах!

Айсберг в океані

Що робити, якщо у шлюбі останній поцілунок був під крики: «Гірко!» На весіллі? Шукати причину холодності чоловіка. Нередко дружина думає, що вона провокує холодність чоловіка, проте її поведінка і комплекси тут ні при чому. На думку сексологів, поцілунок це емоційне одкровення. Небажання цілувати дружину в губи — це свідчення егоїзму чоловіка, його демонстрація, що він не вміє любити, говорити компліменти і дарувати ніжність. Як правило, такий типаж думає тільки про себе і своїх інтересах, що цікаво, з чужими жінками вони можуть бути милими і тут у них виходить без праці розпорошуватися перед ними в компліментах. Невеликий шанс, що вдасться такого типу перевиховати, одна надія, що до нього дійде, наскільки ти цінна для нього. Як правило, такі відносини знову закінчуються в РАГСі, тільки вже по сумного приводу — розлучення.

Давайте цілуватися! Це навіть вчені радять!