Чого бояться чоловіки в сексі?

Чого бояться чоловіки в сексі?

Чого бояться чоловіки в сексі?

Жити без страхів — такого привілею , напевно, чи не удостоєний жодна людина. Фобій, до речі, вистачає і в сексуальному житті. І страждають від них представники обох статей, причому за твердженням медиків у цій справі «успішними», як не дивно, чоловіки.

Як приклад історія одного курсу інституту. Після отримання дипломів, які не замовкав марш Мендельсона. Хлопці один за іншим рвали з холостим життям, крім одного. Він все сидів у «бурлака», а в цей час його однокурсники відводили в перший клас своїх дітей, а дехто встиг відзначитися в РАГСі кілька разів. Непрямі і прямі натяки, випадково підбудовані зустрічі з прекрасною статтю, умовляння і інші методи, що сприяють одруження — все марно. Далі одного побачення з дівчатами справа не заходила. І ось в момент, коли народилося припущення про його нестандартної орієнтації, він одружився. Причому наречена була набагато молодша за нього. І в сім’ї спостерігалася повна ідилія, а незабаром дружина подарувала йому прекрасного сина.

Виявилося, що причиною його довгого відмови від створення своєї сім’ї був страх. Він уникав спілкування з дівчатами, оскільки думав, що вони, зустрічаючись з ним, сміються над ним. І тільки юна дружина змогла позбавити його від цього комплексу. І все у них добре. І з іншими дівчатами він спілкується сьогодні, не відчуваючи дискомфорту. А якщо, не звела б доля його зі своєю рятівницею, так би й був зарахований до «блакитних».

Отже, найбільш часто зустрічаються чоловічі фобії

Осічка в годину близькості. Можна сказати, що багато чоловіків відчувають тваринний страх , що в потрібний момент, «знаряддя» дасть збій або взагалі не прийде в бойову готовність. Це фобія не вигадка, якщо враховувати фізичний стан і здоров’я сучасних особин чоловічого роду. Багато нагадують за зовнішнім виглядом чахле деревце. Сьогодні 35-40-річні представники сильної статі ходять з діагнозом: імпотенція. По правді медицина свідчить, що еректильна дисфункція відома хлопцям і до 30-ти років. Тому хвороба, притаманна років 50 тому тільки людям похилого віку, сьогодні може вразити молодого самця.

Страх не задовольнити свою партнерку. Природно, ця фобія заважає жити не всім чоловікам, деяких не цікавить — «зловила» Чи оргазм їх благовірна або немає. Але все-таки пристойну кількість чоловічого племені сильно переживає з цього приводу. Не заздріть явні ознаки отриманого задоволення жінкою, вони помітно нервують (можливо, навіть з-за свого самолюбства).

Як говоритися є проблема, значить, є і шляхи її вирішення. Фобії можна побороти, якщо скористатися наступними порадами.

Як казав Карлсон: «Головне, спокій». Ось саме, треба заспокоїтися. І позитивний настрій. Женіть геть думки, що в ліжку щось піде не за наміченим сценарієм. Жінкам теж треба увійти в становище — не сміятися, не наполягати на сексуальному марафоні, що не підколювати з нагоди недавнього фіаско. Так, спільними зусиллями досягнете переломного моменту, а там і до повного позбавлення від фобії не далеко. І це не казка, а бувальщина, підтверджена масою прикладів.

Є моменти, коли корисно «відключати мізки» — це секс. Рояться в голові думки (до речі, як в чоловічій, так і в жіночій) явно не наблизять даму до оргазму. У першому випадку буде заважати сострадательно-вичікувальний погляд чоловіка. У другому партнерка може думати, як же «дійти до кондиції», щоб порадувати своєю реакцією партнера. «Відірватися» двом, не думаючи ні про що. А після процесу можна поділитися своїми думками.

Ну що, чоловіки? Будьте впевнені в собі, позбавляйтеся від страхів. Закрийте двері перед носом фобії і живіть собі на втіху, насолоджуючись особистим життям.