Чим приманити денежку?

Чим приманити денежку?

Чим приманити денежку?
Більшість з нас мріє, щоб гроші в кишені водилися в тій кількості, в якому потрібно, щоб не було необхідності рахувати копійки від зарплати до зарплати. Це зрозумілі бажання, але часто ми просто не вміємо поводитися з грошима так, як вони того заслуговують.

Багато хто чув, звичайно, про те, що для того , щоб грошики водилися, потрібно певним чином до них ставитися. Так, існує багато прикмет, які обіцяють при строгому їх дотриманні достаток не тільки у вашій кишені, але і в будинку. Давайте подивимося на найпоширеніші.

 • Вважається, що в день зарплати не можна витрачати ні копійки із заробленого — вся сума повинна незайманою переночувати вдома, інакше гроші не будуть любити ваш дах.
 • Деякі жерці життєвої мудрості настійно радять зберігати одну велику купюру протягом року. Вони стверджують, що ця купюра зарядиться вашої енергією і почне притягувати до себе гроші.
 • Тільки ледачий не одернет свистячого людини в приміщенні. Мовляв, не свисти — грошей не буде.
 • Поганою прикметою вважається і змахування крихт зі столу рукою.
 • Якщо до вас, не дай Бог, постукає сусідка і попросить позичити пару шматочків хліба або сіль, то випроваджувати таку сусідку піймавши облизня, інакше достаток з вашого будинку може піти у сусідський.
 • Добралися прикмети і до віника. Так, для приманювання приємно хрусткою грошики потрібно поставити його ручкою вниз.
 • Якщо задумали просити у начальника заслуженою прибавки, то не поспішайте зі своїми аргументами, краще дочекайтеся середовища.
 • Що стосується позичання, то тут свої хитрощі. Наприклад, не радять позичати гроші по понеділках, позичати — по вівторках, а віддавати борги — по п’ятницях. Всі справи з грошима (у тому числі давати і брати в борг) потрібно проводити неодмінно вранці, оскільки будь-які дії, вироблені з грошима вечорами, загрожують розоренням.
 • Хоча, звичайно, краще ніколи не позичати, а жити за коштами. А ось в борг давати треба частіше. Вважається, що цим дійством ви як би програмуєте гроші на те, щоб вони до вас повернулися.
 • Повісивши в шафу одяг до наступного сезону, не забудьте покласти в неї хоча б дрібну купюру. Але перш перевірте, щоб кишені не опинилися дірявими, а гудзики відірваними — гроші цього не люблять.
 • Поганою прикметою вважається, коли гаманець порожній. Тому монетка в ньому лежати повинна обов’язково. Купюри необхідно розташовувати лицьовою стороною, а в одному з відділень завжди зберігайте складену трикутником купюру вартістю в один долар.
 • Гаманець необхідно забезпечити своєрідним амулетом, «щасливою монетою»: це може бути перша ваша зароблена грошик або копійка, отримана від хорошої людини, і т.п. Ця монетка повинна завжди бути у вашому гаманці і ні в якому разі, ні за яких спокусах не можна її витрачати, а то грошики на вас образяться і перестануть йти до вас у руки.
 • Якщо гроші дісталися вам легко, наприклад, ви їх виграли у однорукого бандита або просто знайшли на дорозі, то таке щастя нічого доброго вам не принесе. Необхідно терміново від цих грошей позбутися. Віддайте нужденним або скоріше їх витратьте.

  При дотриманні цих нескладних правил у вас є всі шанси приманити до себе такі бажані купюри. Але пам’ятайте, що гроші дуже легко втратити, тому в цій справі неодмінно повинні бути присутніми системність і сталість.