Брюс Вілліс знімається в п’ятій частині «Міцного горішка»

Брюс Вілліс знімається в п’ятій частині «Міцного горішка»

Брюс Уиллис
Настають зйомки 6-ї частини франшизи «Міцний горішок», в якій за традицією візьме удел Брюс Вілліс. За зйомку про НЕ убиваемого нью-йоркського поліцейського Джона Маккейна, вічно прагне до порятунку світу, беруться Лен Уайзман і Лоренцо ді Бонавентури.

Сценарій поки ще в розробці, однак, дещо вже відомо, для глядачів готують пріквел вже відомої історії. Фільм буде заснований на подіях 1979 року народження, що підштовхнули Макклейна стати поліцейським. Партнером Вілліса буде юний актор, завдання якого стати молодий версією копа, що рятує світ.

Відомо, що інша легендарна франшиза фільму «Термінатор» не принесла очікуваного доходу, що навіть поставило під загрозу продовження серії. З п’ятого «Міцний горішок» все було в цьому сенсі добре або навіть чудово, виробники, витративши менше 100 млн. Доларів виручили за нього більше 300 млн. Хоча російський глядач скептично прийняв серію «Міцний горішок: Недурной день, щоб померти», що розповідає про нью-йоркському копі і його сина, несподівано опинилися агентом ЦРУ і їхньому протистоянні російської злочинності.

У 1988 році глядачі побачили перший «Міцний горішок». Загалом, все 5 частин франшизи зібрали 1,4 млрд. Доларів. Виходить этак, що фільм «Пекло в піднебессі», екранізований в 1968 році (у ньому брав удел Френк Сінатра) надихнув Родеріка Торпа написати роман «Ніщо не вічне», який по ідеї повинен бути стати продовженням цієї історії, але не став. Потім вирішили роман екранізувати як сіквел «Коммандо», але від проекту відмовився Арнольд Шварценеггер.

Першими претендентами на роль Макклейна були: Шварценеггер, Сильвестр Сталлоне, Берт Рейнолдс, Річард Гір і п’ятим — Брюс Вілліс. Зрештою світ він рятував у всіх вийшли фільмах франшизи, в яких обов’язково звучить «візитна картка» його героя: «Yippee-kai-yay, motherfucker!» (у перекладі «» Йо-хо-хо, ублюдок! «). Premiere вважає, що ця одна з найбільших кінофрази, що входить за їхньою версією в топ-100.

Для Брюса Вілліса ця роль виявилася подарунком долі. Будучи комедійним актором, він перетворився на героя бойовиків, що рятує людства в цілому ряді кінохітів: «П’ятий елемент», «Кримінальне чтиво», «РЕД», «Армагеддон» та ін. Творці крім мільйонів доларів і глядацьких симпатій стали переможцями в чотирьох номінаціях « Оскар », а також здобули перемогу в BMI Film Music Award.