Бик. Гороскоп стихій

Бик. Гороскоп стихій

Бик. Гороскоп стихій

До якої стихії ставитеся ви, можна дізнатися з таблиці стихій за китайським гороскопом.

Металевий бик

Кубок за енергійність і швидкість Бикові ніколи не отримати, хоча є шанс, що елемент метал зробить цього, як правило, неквапливого людину більш активним і енергійним. Не варто необачно вішати ярлик на Бика , що він позбавлений ніжності і романтичної легкості. Аж ніяк, в китайському гороскопі немає знака, обганяє Бика в дбайливості. Любов у нього міцна і часто одна триває все життя.

Його складова метал може допомогти йому зайняти більш активну позицію у відносинах, більш активно висловлювати свої почуття. Якщо металевий бик зізнається в коханні (або просто про неї говорить) у присутності інших людей, то почуває він себе більш комфортним. Адаптується бик стихії металу швидше інших зодіакальних знаків, але не варто думати, що можна «забити» на його характер. Таке оману дуже далеко від істини. Життя Бик представляє тільки в комфорті і до його створення він прагне і робить для цього все необхідне. У цьому процесі проявиться вся його енергія — в особистому спілкуванні і практичних навичках (останні зазвичай у нього розвинені дуже добре). Навряд чи ви свого металевого Бика побачите режисером якого-небудь блокбастера, лідером рок-групи або виписують чек на покупку останньої моделі спортивного автомобіля. Але! Любити він буде вас щодня — і в радісний і в сумний.

Якщо ви потребуєте допомоги, то, як правило, можете розраховувати на підтримку металевого Бика, ви побачите від нього стільки доброти, що дбайливість інших знаків просто померкне. Якщо у вас в планах знайти в якості партнера металевого Бика, то ви, мабуть, самі досить енергійні. У зворотному випадку вам варто задуматися над своїм рішенням, оскільки наявність в одному будинку великої кількості позитивних якостей може вилитися в протилежний результат.

Водяний бик

Якщо і захочете, але не знайдете більш турботливого і ніжного людини, ніж водяний Бик. Але чи потрібні вам ці якості щодня? Проблематично на нього зазіхнути. А в спільному житті з ним чекають ще більші проблеми, оскільки високо підняв планку. Як правило, Бик стихії води розтрачує частину своєї енергії на все людство, тому він часто зустрічається в різних центрах соціальної підтримки, лікарнях і центрах, що працюють з молоддю. Але він цілком може присвятити себе іншого заняття, оскільки, якщо у справах панує стабільність і розміреність, то він демонструє хороші керівні здібності.

Він іноді відчуває труднощі з вираженням почуттів словами, але не варто помилятися, це не ознака його нездатності любити. Подібні розмови для водяного Бика просто важкі. Якщо він побачить від вас терпіння і розуміння, то зможе розслабитися до «потрібної кондиції» і стане найромантичнішим і піднесеним людиною, яка вам б і не наснився. Він являє собою надзвичайно глибоку особистість, до її дна навряд чи вам вдасться дістатися. Його любов до дому і сім’ї неймовірно велика, в цьому плані він займає лідируючу позицію.

Бик стихії води в компанії може здатися не дуже яскравою людиною. Він неквапливий, передбачуваний, спокійний, отримує задоволення від порядку. Якщо згідно з принципом все-таки далі будеш, якщо тихіше їдеш, то водяний Бик матиме на дистанції успіх, що не снилися навіть черепасі. Та ще по шляху встигне десь цілу купу грошей підзаробити. Хтось може побачити у водяному Бику ідеального партнера. Може це ви?

Дерев’яний бик

Якщо чим і відрізняється дерев’яний Бик від інших, так це здатністю тримати у вузді свої емоції і почуття, а цієї якості може цілком вистачити для щасливого сімейного життя. Як правило, вони дуже стримані, що заважає їм у прояві своїх глибоких почуттів. І за цього оточуючим здається, що вони холодні, але ця думка явно помилкове. Бикові стихії дерева властива м’якість, завдяки якій він на відміну від своїх побратимів більш успішний в серцевих питаннях.

Безумовно, вам зустрічалися і більш вражаючі люди. Від ваших бажань з приводу майбутнього партнера багато що залежить. Дерев’яний Бик, як і інші його родичі, тяжіє з великою силою до складної роботи, і, як правило, успішний в житті. Часто займаючи відповідальне і впливове становище в суспільстві, Бик стихії дерева мріє про влаштовану і спокійного сімейного життя. Але поняття «влаштована» для Бика означає «надто комфортна». У вашому розумінні таке життя може здатися рутинної і надто нудною.

Можна урізноманітнити таку розмірене життя за допомогою невеликої емоційної бомби. Тільки обережно, при зрушенні з місця Бика істеричні крики і погрози не дієві. Забезпечте його краще підтримкою, а також задобрити його. Бик може не здогадуватися, але йому необхідні нові враження — надайте їх йому. Надзвичайно пристрасний Бик не по-сучасному романтичний. Правда спостерігається явна нестача з яскравістю і вибухом емоцій. Якщо ви не потребуєте цього, то ставте вітрила і в дорогу — на пошуки дерев’яного Бика.

Вогняний Бик

Неквапливий за природою Бик перетворюється під впливом Вогню. Вогняний Бик може вас забезпечити величезною кількістю неохайний, але ви не зможете його звинуватити в апатичності і недоліку пристрасті. Вирішувати питання — ділові та особисті — вогненному Бикові допомагає поєднання сили і рішучості.

Як тільки вогненний Бик побачив у вас свою обраницю, він відразу ж почне атаку. Втекти або сховатися від його всеосяжного уваги — подарунків і слів любові ви не зможете. І такий наплив увагу спонукає в вас відповідну реакцію. Це не погано. Але ви повинні бути готові (якщо зрозуміли, що бажаєте з ним жити) — відносини з Биком тривають довго. Бик є Бик, навіть якщо він вогненний. Так, в ньому більше прямолінійності, ніж в інших. Але він не позбавлений характеристики сімейства.

Можете зупинити свої пошуки партнера, якщо бажаєте про стабільність, фінансової впевненості, турботливому батьку і дружині. Але, якщо вам потрібні гучні дискотеки, партнер, нескінченно вивергаючий сюрпризи, то пошарте в мішку ще разок і знайдіть собі інший варіант. Ні думки нанести образу вогненному Бикові, адже гідності у нього переважають над недоліками. Якщо створити відповідне середовище і підтримувати вогняного Бика, то ваше сімейне життя буде неймовірно спокійна. У вас завжди буде можливість пишатися Биком стихії вогню, ніякі обставини не змусять його підвести вас. Він проявить мужність, наявність якого ви і не підозрювали.

Земляний Бик

Все істинно бичачі якості втілилися в цьому Бику. Всі інші Бики вже встали, а цей ще спить. Всі Бики ще сплять, а він вже спить. Неквапливий і спокійний Бик стихії землі. Велика удача навряд чи йому посміхнеться. Але при цьому матеріального успіху він досягає в більшому розмірі, ніж Бики всіх інших стихій разом узяті. Нічого собі!!! Вам і лінія горизонту не видно, погляд до якому спрямований цим невпинним працівником і хорошим стратегом. Цю лінію з часом Бик вам покаже.

Рок-концерт, дискотека або нічний клуб — це не його закладу, хоча він за природою володіє великою фізичною енергією. Зазвичай земляні Бики здорові і спокійно несуть тягар відповідальності, не ламаючись під її вагою. Він яскравий і імпульсивний? Ні! Щоденна турбота від вас, знаходження там, де можна його знайти — це про нього? Так! Тільки розберіться зі своїми бажаннями. У коханці століть його навряд чи можна записати, але дійшовши до ліжка, вас чекає приємне здивування.

Внутрішня цілісність Бика стихії землі не потребує доповненні, свої обіцянки він виконує завжди. По соціальних сходах він воліє просуватися вперед і вгору. Є певний шанс, що успіх у нього буде. І такий успіх, про яке інші знаки можуть тільки мріяти. Якщо буде час і терпіння, то земляний Бик підкорить будь-яку вершину. Навряд чи знайдеться більш кращий батько або людина, цілком присвятив себе створенню розкішного і затишного будинку. Так, він живе за розкладом, і може страждати нав’язливою ідеєю — чистотою. Але глибока і довга любов вам гарантована.