Американські соціологи: головні причини жіночих зрад

Американські соціологи: головні причини жіночих зрад

izmena
Американські соціологи вирішили з’ясувати, що штовхає подружжя «наліво», виявилося нудьга і супружество емоційної підтримки. Однак у жінок список більш різноманітний. Якщо чоловік, включаючи осіб, люблячих своїх дружин і вважають щасливим свій шлюб, може змінити з вищезгаданих причин або просто-напросто по п’яні, то невірність дружини свідчить про наявність глибокої кризи в сімейному гніздечку.

Психологічні причини жіночої зради

Помста партнеру. Це із серії «око за око». Жінка, довідавшись про невірність свого благовірного, відповідає «взаємним» кроком і йде йому змінювати. Цим вона заглушає свій душевний біль і компенсує розчарування в партнері. До речі, зрада не приносить їй особливого полегшення. Підсумком такої історії може бути розлучення, ініціатором якого виступить вона або дружина буде продовжувати жити в шлюбі, переводячи себе ревнощами до чоловіка.

Оціночна перевірка чоловіка. Як правило, з часом в сімейних відносинах почуття притупляються, секс стає рідше і перетворюється на рутинне проведення часу. Ось тут жінку і тягне кинути погляд по сторонах і оцінити інших самців. В голову закрадаються думки, що, можливо, вона поквапилася виходити заміж а що будете піти до вівтаря з іншим чоловіком. Йдучи на адюльтер, жінка просто-напросто вирішує порівняти чоловіка з іншими самцями і визначити, наскільки він цінний для неї. Зазвичай, після такого порівняння, дружина розуміє, що зробила правильний вибір, докладає всіх зусиль для збереження шлюбу і поліпшення відношення, страждаючи в душі від свого поганого вчинку.

Самоствердження. Як не інтрижкою на стороні відчути, що ти ще нічого собі? А заодно підняти свою самооцінку. Ясна річ, що чоловік з роками може перестати щодня охати і ахати при вигляді її неземної краси. А вона жадає водоспад компліментів. Це можна отримати від свіжого людини, яка заради спільного походу в ліжко і океан компліментів влаштує. Але жінка про це не думає, вона приймає його захоплення і в ньому знаходить підтвердження власної цінності.

Закоханість. Жінка просто-напросто закохана і, звичайно, не в свого чоловіка. У пору такий закоханості на вагах переважують яскраві емоції, пов’язані з «лівими» відносинами, а зобов’язання перед чоловіком і поняття моралі відходить на другий план. Як правило, такі зради стають надбанням громадськості, оскільки жінка живе «на своїй хвилі», охладевая до свого чоловіка. Статистика болтать, що закоханість в іншого чоловіка, є для більшості жінок приводом розірвати сімейні стосунки, причому без жодного жалю.