10 ознак того, що ви давно одружені

10 ознак того, що ви давно одружені

10 ознак того, що ви давно одружені

Пару, давно зв’язала себе узами Гіменея можна дізнатися за такими ознаками:

Азбука Морзе

Якщо з боку прислухатися до спілкування між подружжям, то це буде виглядати як обмін шифровками, одні суцільні короткі вигуки і фрази. Часом і озвучувати нічого не доводиться, партнер діє за вказівкою певної гримаси. «Ееее !!» — доноситься крик чоловіка з дивана, в розшифрованому вигляді це звучить приблизно так: «Дорога, не порахує за працю відсунути свій шикарний зад трохи вліво, а то своїми півкулями ти закрила весь екран, і я пропустив гол». «Ща!» Відгукується дружина, повідавши цим наступне: «Вибач коханий, одну секунду, зараз відійду, треба було терміново вирішити одна справа».

Експлуатація санвузла

У порядку речей спільне відвідування санвузла, а що? Збентеження? Ні, не чули. Секс в душі залишився в забутому минулому, що абсолютно обгрунтовано, ефект той же, але зручності нуль. Навіщо ризикувати своїм носом, коли є купа інших місць без слизьких поверхонь?

На нюх

Будь-який з подружжя, використовуючи ніс, як орган дотику, може проінспектувати залишену поза шафи сорочку або светр тільки з метою з’ясування необхідності прання цієї речі. Звичка до запаху партнера настільки сильна, що будь-який аромат сприймається досить байдуже. І навіть дотикова оцінка светри, супроводжувана коментарем: «На кого газову атаку готуєш?» Не є приводом для образи. Справа-то житейська, светр в прання і справа з кінцем.

Серенади для кота

наспівує пісні домашньому братові меншому дружина чоловіком не сприймається душевнохворий. Цілком може бути, що він сам склав цю серенаду.

Домашній доктор

При будь-якому недугу перший огляд здійснюється другою половиною. Та й без недуги під ретельне вивчення підпадають всі підозрілі прищики на тілі. Що вдіяти? Якщо береш чоловіка, то приймай і його геморой. Зрештою, гірше, якщо пощастить пов’язати своє життя зі жаднюкою.

Стиль унісекс

Регулярно, періодично або одноразово нею / ним була запозичена її / його одяг. Нехай шафа тріщить по швах, але вранці немає нічого зручніше чоловікової сорочки, такою милою і зручною. Обмін тапочками (невідповідний розмір не в рахунок) і, звичайно, заради приколу надітий чоловіком бюстгалтер (адже було таке!).

Я тобі пишу лист

Навіть перебуваючи в одній кімнаті, спілкування може відбуватися за допомогою смс: «Так хочеться піци », — повідомляє вона. «Скільки можна читати мої думки?», — Дивується він. Замовляє той, хто швидше знайшов телефон піцерії, природно начинка не узгоджується, оскільки смакові переваги один одного давно відомі.

дуракаваляніе

Може пора науці зацікавитися, чому так тягне полоскотати, жартівливо шльопнути партнера і взагалі при найменшій можливості спільно подуріти? У сексі своя принадність, а в борсання один на одному з вереском і сміхом своя, не менш приємна і цінна.

Мамацу

Саме подружжя і частини їх тіла отримали свої клички, які не розраховані для вух сторонніх людей. Всякі суські-Пуськи це квіточки порівняно справжніми назвами, що вириваються з вуст у нападі ніжності.

Природна потреба

Якось в однієї дівчини подруга поцікавилася, як розвиваються відносини з її хлопцем, не наближається Чи день, коли він запропонує своє серце з рукою. На що вона відповіла: «Поки на весілля і не натякає, але вже пукає при мені, не соромлячись». Може, хтось і здатний «пускати гази» виключно без свідків, але у більшості трапляються непередбачувані залпи, які у сімейних старожилів сприймаються, як природна потреба, яка супроводжується подколи і смішками. Мало того, деякі навіть влаштовують «пердосоревнованія», але це вже справа смаку.